dzimumlocekïa pagarinâðana

Aizsāka stobrs 

Sveiki! Man ir taads viens jautaajums vai pat vairaaki...
Vai latvijaa veic dzimumloceklja pagarinaashanu? +dzimumloceklja korekciju? Kur? Cik izmaksaatu?
Nav probleemu,nav iis, vienkaarshi veelos garaaku, tas lai atbildeetu uz juusu jautaajumiem,ko uzdotu 100%! :D
lfoksis
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
05.08.2008 16:05
nu cik tad ir?
stobrs
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
05.08.2008 17:17
http://www.drarturs.lv

Runâ, ka darot brînumus....... :D ;)
Moljers
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
05.08.2008 17:44
Kas runâ ?
Dr. Arturs ?
Palielinât medicîniski ticami nav iepspçjams.
(vçl nevienam nav izdevies)
Kaa nav izdevies?
uma
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 10:56
Vispirms implantçt kaulu, pçc tam uzlikt jeïizarova aparâtu :D
MOljers
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 16:16
Nu tâ nav un viss.
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 17:10
Labaak iemaacies riikoties ar to pashu, kas ir; uzzini, kaa lieto rokas, meeli utt., buus tavai sievietei lielaaka bauda...

Shitie plaushu bakstiitaaji, kas bezgala lepni uz savu garo stangu, visbiezhaak jeedz tikai iespraust, dazhi pat zina, kur. :(
stobrs
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 20:35
''Vispirms implantçt kaulu, pçc tam uzlikt jeïizarova aparâtu :D''
ko?! es domaaju to metodi, kur lejaa atgriezh aadinju,tad veel kaut ko un pabiida uz priekshu...
taa arii neviens neatbildeeja. :( to dara latvijaa un pa cik?
baac, maaku ar meeli un rokaam (protu pat kruushturi ar vinu roku 1-2sekundes laikaa attaisiit, kaut arii apgjeerbs virsuu :D), vnk gribu lai ir taads iipashaaks, nevis standarts!
gurkjis
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 20:45
Nav man vajadziba pec neka tada, bet cik zinu, tad tas Vavre tieði to dara, palielina locekïus :D
uma
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
06.08.2008 20:50
Tev tak MOljers atbildeja, ka nevar, ko neklausi? Un ko tu Tur gribi bidit? galvinu, sakni vai corpora cavernosa? busi loti ipashs, ja iemaciesies ataisit krusturi ar meli!
vecs dr
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
07.08.2008 08:20
Sirsnîgi iesaku atrast kâdu padomju laiku zeku, kurð ir atkârtoti sçdçjis daþâdâs ieslodzijumu zonâs, tas tad tev arî aiz priekðâdiòas aizbâzis padomju raþojumu lodîðu gultòa lodîtes, pasâpçs, iespçjams arî pastrutos, bet rezultâtâ bûsi îpaði "kruts".Nujau labi sen kâ neviens tâds vairs nav redzçts! Bet kâ vel ðodien atceros ka íirurìijas lekciju laikâ viens mûsu ievçrojams íirurìijas prof. demonstrçja ðadu pilsoni lekcijâ.
stobrs
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
13.08.2008 12:20
vecs dr - truls prikols... laikam pasham taada trauma.
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
13.08.2008 15:32
Tas nav nekâds prikols
Cik noprotu no atbildçm, Tev atbildçja vismaz trîs dakteri, kas uzskata, ka tas, ko Tu prasi robeþojas ar ðarlatânismu. Nezinu, vai tagad, padarbinot meklçtâju, var atrast vecâs diskusijas, bet ðis jautâjums kâdreiz ir apspriests krustu ðíçrsu. Tajâs diskusijâs piedalîjâs arî Tevis piesauktais dakteris Artûrs. Toreiz viòð nevarçja/negribçja pârliecinât par savu taisnîbu. Pameklç.
Moljers
Re: dzimumlocekïa pagarinâðana
13.08.2008 19:29
Var palielinât neerekcijas stâvoklî
IZstiept jau var visu, piesien 2kg un staigâ, lçnâm izstiepsies
BEt samazinâsies elasticitâte un erekcijas stâvoklî efekta nebûs.
tieði tas pats ir ar íirurìiju, var pârgriest saites, kas kavernozos íermçnus fiksç, palilinâsies, iznâks vairâk uz âru, bet tikai neerekcijas stâvoklî.
Ja vçlies vari iet publiski onançt kopâ ar dr. Arturu, vai ïaut , lai viòð darbojas ar tavu krâniòu, efekts nepierâdîts.
MAn labâk patiktu iet uz erotisku masâþu, nevis pie veèa, kas zem nosaukuma erotiska masâþa, man rausta krâniòu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 4?
Ziņa: