Nenosakama slimiba...

Aizsāka Pexys 

Nenosakama slimiba...
03.10.2008 19:26
Sveiki! Man tada problema, ka jau kadu pusotru menesi lidz 2 menesus atpakal kakla uz mandeles paradijas tads ka puslitis. Tada gaisas krasas culina. Pamaniju spoguli skatoties savu kaklu. (patik pa laikam apcholet vai nav kada kaite piemetusies... ) Vel pipejot un pedeja laika ari nepipejot uz melds tada dedzinosa sajuta. Nu ta, ka butu chilli pipars apests, bet ne tik stipri. Pirms 3-4 nedelam pamaniju, ka uz meles (meles vidusdala) ir daudz loti mazu culinu... Pamaniju ari pasa kakla tadas ka sartas pumpinas. Un ari uz meles saknes (ta meles vieta kura atrodas rikle) ir tadas ka chulinas, tikai lielakas ka uz pasas meles. Sapet nekas nesap. Nedaudz piepampusi limfmezgli taja rajona un ari nesap. Jutos tiri o.k. Temperatura parsvara ap 37.2-37.5. Bet ne visu laiku. Staigaju pie dakteriem. Gimenes arsts teica, ka stomatits. Dzeru zales kadas 2 nedelas. Nepalidzeja. Aizgaju uz stomatologisko. Viens dakteris teica, ka senite. Iespejams no problemam ar kungi un gremosanu, (tadas problemas ari ir), iespejams, sifiliss... Un ieteica aiziet pie vel cita arsta. Aizgaju pie profesores. Ta atkal saka, ka iespejams herpes virusa kompleks. Tagad jaiet taisit analizes uz 2 herpes, 2 sifilisa, Epsteina-Barra, Citalomegavirusu, un vel kaut kadas... Un neviens neko konkreti nevar pateikt, ne zales izraksta, ne ko. Tikai nu jus tur varat pameginat to vai sito, varbut palidzes. Varbut seit ir kads cilveks, kuram butu kaut kas lidzigs gadijies? Tie dakteri mani sak kaitinat un ari izputinat...
Re: Nenosakama slimiba...
03.10.2008 20:08
Pexys Wrote:
-------------------------------------------------------
Un neviens neko konkreti nevar pateikt,
> ne zales izraksta, ne ko.


Nu kâ var izrakstît zâles, nezinot diagnozi, padomâ pats. esi pacietîgs un sagaidi analîþu rezultâtus, un bûs tev zâles.
Nu ta! Vakar uzzinaju, ka uz EBV man lgG ir 306. Norma ir lidz 20. Un anti Herpes s. 1/2 lgG ir 18.30 norma lidz 0.9. Dakteris tik joprojam izsaka versijas par akutu stomatitu, herpes kompleksu, u.t.t. Zales ta ari neizraksta. Tikai iedeva norikojumu uz Valsts infektologijas centru. Un kad es vel tiksu uz turieni. Rindas tur ta, ka maz neliekas... Varbut kads var dot kadu majienu, par manu slimibu? Vai vismaz ieteikt, ko nevajadzetu darit pie sitadam infekcijam?
Re: Nenosakama slimiba...
09.10.2008 21:39
Abas tevis nosauktas analizes nenorada uz akutu saslimsanu, bet uz to ka reiz tevs aroganims ar sim infekcijam ir cinijies.
Laila
Re: Nenosakama slimiba...
10.10.2008 10:21
Pexys -

Man sâkums bija lîdzîgs kâ Tev. Aizdomas uz aptuveni tam paðâm slimîbâm (tika veiktas analîzes) + vçl uz aknu kaitçm. Biju arî Infektoloìijas centrâ kur man piedâvaja iet slimnîcâ. Sabiju slimnîcâ pusotru mçnesi un izrakstîjos ar diagnozi Somatoforma Veìetatîva disfunkcija. Mazâ temperatûra man pçc tam bija vçl diezgan ilgu laiku, nemaz nezinu kad pazuda jo vienkârði parstâju merît. Man nepaveicâs jo piekritu sâkt lietot antidepresantus un trankvilatorus (veìetodisfunkcijai), kuri man reâli nepalîdzçja, bet "iesçdos" tajos pamatîgi uz vairâkiem gadiem un bija problçmas ar nosttikðanu. Daïa sâkotnçjo simptomu man ir joprojâm un tagad meìinu ar tiem sadzîvot bez zâïu palîdzîbas. Tads lûk îsumâ mans stâsts.
Paldies! Sanak, ka es jau vairak ka menesi staigaju pie dakteriem, bet konkretas diagnozes nav. Viena tante, kura jau vairak ka 50 gadus ir daktere teica, ka tas varetu but kada parstaigata, kartigi nesadaktereta slimiba... Plus vel stresinju iesledz, darba daudz strada, neizgulies... Sodien ari biju infektologijas centra. Sie ari neko nezina. Panema uztriepes analizem. Ta jau redzes ko teiks...
Nju, ta. Vakar tiku pie infektologijas centra uzsejumu izpetes rezultatiem... Tur kaut kas rakstits par stafilakoku... Isti nesaprotu kas tiesi. Tie dakteru rokraksti... Varbut kads zinos cilveks varetu pastastit kas tas tads ir? Man vel pie gimenes arsta nav sanacis. Jagaida nakama nedela...
Tiesam neviens nezina, kas ir stafilakoki?
Tatad, beigas tiku pie daktera sodien. Dabuju antibiotikas ar kuram arstet zeltaino stafilakoku (vai streptokoku) ... Bet man te vel tada sudziba, ka pedejas 5 dienas visu laiku zavajos. Tipa visu laiku izjutu gaisa trukumu. Dakteris saka, ka tas varetu but no manas infekcijas. Ta tiesam varetu but? Kads varetu mani apgaismot?
Vai tiesam neviens neko nezina???
Re: Nenosakama slimiba...
03.11.2008 16:56
Þâvâðanâs daþiem ir pie VD, vai no kâdâm zâlçm...
No zalem diez vai. Nekadas tadas zales nelietoju. Vienigi kaut kadas antibiotikas stafilakokam. Bet zavasanas man paradijas jau pirms antibiotikam...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: