Atkal elpas truukums miegaa

Aizsāka Mateus 

Atkal elpas truukums miegaa
06.10.2008 23:35
Nesen pamaniju, ka atkal reizeem mostos no taa ka jaatguust elpa. Baigi ilgi neko taadu nenoveeroju, bet tagad atkal jau paaris reizes to piefikseeju.
Pamostos - elpa ciet - tjip noklepojos, atguustu elpu, aizmiegu atkal.
Miegains pa dienu neesmu ja laiciigi guleet aizeju, saguris iipashi ari nejuutos, straadaaju intelektuaalu darbu un viss ok...

atkal baldriaanjus?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 01:20
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 10:49
Nu ja, Tu jau teici, ka Tev vini der, var arî nomierinoðu tçju, atklâju baigi labo, laikam poïu raþojums saucas Nervus Strong no Nateja, maksâ mazliet pâri latam aptiekâs, tçja ir maisiòos
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 11:29
Velns paraavis tos nervus :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 13:51
Es to paðu saku :D

Bet, kas notika, bija taèu labi?!
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 14:58
Jaa, Mateus,

tagad no shiis vietas, luudzu, taa siiki, smalki un preciizi...

Ko esi savaariijis?
12345
Re: Atkal elpas truukums miegaa
07.10.2008 22:36
man arî ir problçmas naktîs ..un arî dienâ ar elpoðanu .. tâtad tauta saka, ka balderijâòi palîdz?

takâ esmu autovadîtâjs, tas varçtu ietekmçt mani uz ceïa?

..neesmu îsti informçts par ðiem "balderjâòiem"
Re: Atkal elpas truukums miegaa
08.10.2008 00:10
Nu ja taa saak domaat, tad peekshnja reakcija no VID attieciibaa uz manu kontu buutu viens no iemesliem laikam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atkal elpas truukums miegaa
08.10.2008 08:52
Nu re, saulît, padomâ, kâpçc tâ jûties, kâ to risinât un elpoðanas problçmas pâries ;)
Re: Atkal elpas truukums miegaa
08.10.2008 10:05
Nav nemaz tik grûti pçc nelielas prakses atrast cçloòus. Labi, ka ir savos spçkos tos novçrst. Reizçm tas nav iespçjams. Man arî ir sliktais periods (nav labi, bet funkcionçju normâli), kad ïoti tuvam cilvçkam ir ïoti smagas problçmas, kuras, savukârt, rada vçl kâds no malas. Varu tikai atbalstît un nebraukt virsû. Neko ietekmçt nevaru. Tad nu mocos jau vairâk kâ pusgadu. Pofigisms nestrâdâ;)
Maris3
Re: Atkal elpas truukums miegaa
08.10.2008 15:28
Kas tas var but? Man pat mierigi guljot vai sezhot aizsitas taka nedaudz elpa un sakas sapes,spiediena un karstuma sajuta kruutiis itkaa zhnjaugtu nost,ari galva uzreiz dulla itkaa kads zhnjaugtu kaklu ciet un asinis nepienaktu..Kad pariet tad kruutis taa kaa sasistas un atlaizh lenam un ilgi..Kardiogramma neko sliktu neuzrada,varbut kaads asinsvads uz sirdi ciet ka taa? Kad elpo tad sajuta tada pati itkaa neelpotu..Smoku nost tad..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: