Korvalols

Aizsāka tuktuk 

tuktuk
Korvalols
07.10.2008 13:59
Sveiki!

Tâds jocîgs, bet nopietns jautâjums:
Kad dzîvoju pie vecmâmiòas, viòa ledusskapî turçja korvalolu un varbût vçl kaut kâdas zâles un tureja arî pienu burkâ bez vâka. Un ðis piens pat pie kafijas garðoja dîvaini - nedaudz nepatîkami, bet ar laiku pieradu. Bija visai skaidrs, ka piegarða radusies tieði no medikamentiem.
Turklât tolaik man ïoti spçcîgi dauzîjâs (ne paâtrinâti) sirds - vairâk nekâ paðlaik - tâ, ka skolotâja reiz mani saíçrusi ar roku uzmuguras un krûtîm, bez maz iesaucâs par to, ka tik stipri sirds dauzâs. Es gan zinu, ka korvalols iedarbojas nomierinoði un tam nevajadzçtu pastiprinât sirdsdarbîbu, bet tomçr..

Vai ledusskapî stâvoðs piens var uzòemt kâdas medikamentu îpaðîbas neskaitot aromâtu un garðu?
Re: Korvalols
08.10.2008 00:12
iipashiibas... nu homeopaati teiks ka jaa ;)
Un korvalols ir nervu zaales. Barbituraats ar tur laikam bija.... vai tas bija valokordiinaa... hvz.. eniivei nervu zaales.

Stipri sitas var buut tas ko juut pie paaugstinaata asinssiediena varbuut.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Korvalols
08.10.2008 08:49
Fuu, zini kâ piens uzsûc visas tâs zâles-Valokordînus, Korvovolus, agrâk, kad tantes ar burciòaam devâs uz veici pçc krçjuma, tâs burciòas tâaa smirdçja...Un piens domâju-piesûc vçl jo labâk barbituriâtu `smakas`
Re: Korvalols
08.10.2008 11:42
piens vareetu iesuukt baldriaanu aromaatu... pilniigi droshi... barbituraati gan nelidos laukaa no korvalola un neleeks pienaa...

sirds no stresinja dauziijaas... un no iedomaam ar, starp citu...



Edited 1 time(s). Last edit at 08.10.2008 11:43 by Runcene.
Re: Korvalols
08.10.2008 13:09
Pieniòð ïoti labi uzsûc visas smaciòas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 24?
Ziņa: