operâcija un gçla nagi

Aizsāka kleopatra 

kleopatra
operâcija un gçla nagi
23.10.2008 10:30
Gatavojos plânveida operâcijai,un nupat ienâca prâtâ - ja man ir nagiem gçla pârklâjums, vai tas jânem nost? Kaut kur atcerçjos lasîjusi, ka nagiem uz operâcijâm jâbût nelakotiem, jo pçc to krâsas sprieþ par akûtâm situâcîjâm. Vai tâ ir? Man gan ir caurspîdîgais franèu manikîrs, bet tomçr?
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 10:38
Vispâr jau tâdi noteikumi pastâv, man bij agari nelakoti nagi, sâka taisît operâciju, mâsiòa ieraudzîja un pârmeta, ka vajadzçja pirms tam nogriezt, es atbildçju, ka man neviens to neteica un tâ arî palika...Bet vispâr pçc nagu krâsas kaut ko tur operâcijas laikâ nosaka, tâ kâ labâk noòemt nost
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 11:50
Man gribeetos cereet, ka muusu tehnologjiskajaa laikmetaa ir ticamaaki raadiitaaji peec kaa noveerteet pacienta staavokli, nekaa nagu kraasa...
naginagi
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 12:04
Pie skâbekïa bada (vai kâ tamlîdzîga) nagi uzreiz krâsojas zilgani - tas ir ïoti âtrs râdîtâjs.
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 21:26
Komet,
Nezin vai kâds tos pçta, bet tâdi ir noteikumi
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 21:39
Mans stingri apshauba, ka silikona cacaam liek nonjemt maaksliigos nagus, kad taas naak peec jauniem pupiem... Shitie noteikumi vareetu buut no tiem laukiem, kad pat taada lieta kaa pulsa oksimetrs bija tjehnjika na granji fantastjiki... Bet katra neapmierinaata medmaasa, protams, savu tieksmi peec kaut jel kaadas varas izraada vismaz tajaas situaacijaas, kuraas nu var...
olja
Re: operâcija un gçla nagi
23.10.2008 22:50
Pirms paaris menesiem Ievaa bija par sito. es arii nodomaaju, ka laikam tomer nevar but tie nagi.
Re: operâcija un gçla nagi
24.10.2008 23:08
Nu nez, komat..Man to operâciju Rigâ taisiija, tad vienâ mazpilsçtâ un abâs medmâsa `iekoda` par nagiem, viens no íirurgiem, atjokoja, ka laikam mâsiòai skauþ, ka nav tâdi nagi paðai :D
Re: operâcija un gçla nagi
25.10.2008 01:38
... nu ja, un maasinjaa ir taa galvenaa operaaciju zaalee ;-)... atgriezhamies pie punkta par tieksmi peec varas...

...taisni interesanti, buus jaaapvaicaajas profesionaaljiem...
Re: operâcija un gçla nagi
25.10.2008 02:10
kas ir pulsa oksimetrs? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 1?
Ziņa: