Kunga cula

Aizsāka Caliss 

Caliss
Kunga cula
23.10.2008 16:43
Sveiki,
ko drikst, ko nedriks est un dzert, ja ir kunga cula neliela izpausmee?

Kungis nestrada ka vajadzetu, dedzina nedaudz un spiezh :( Tada sajuta, ka nepietiekami tur viss apstradajas.


Paldies jau ieprieksh.
Re: Kunga cula
23.10.2008 21:22
It kâ drîkst çst visu, izòemot-dzervenes, janogas, skabenes, citronus, gazeetus dzerienus, kaut kas veel bija, vairs neatceros, paskaties meklçtâjâ, esmu par to rakstîjusi...paðam jâskatâs ko var, ko nç..saasinâjuma periodâ es uz putriòâm dzîvojos, jogurtiem, tçjâm, jâdzer A, E vitamins, omeprazols, klinìerîðu, kumelîðu, íimeòu tçjas, kafiju uz çdiena virsû, nevis tukðâ kunìî, labi lîdz arî smilkðçrkðíu eïïa, pirms çðanas 3x dienâ...
Re: Kunga cula
24.10.2008 23:09
Vakar izlasiju Ievas Veselîbâ,ka esot jâçd pipari, tie veicinot èûlas dzîðanu, bet ne jau saujâm..un asie, laikam tie sarkanie, raksts man ir ieskançts, rît ielikðu linku!
Re: Kunga cula
25.10.2008 02:13
Man sanaak 19 gadus atpakalj bija kungja chuula. Tb diagnosticeeja to. 2 gadus mani mocija (laikam micija jo tik siigi eediena garshu iipatnibas neatceros) ar piena dieetu. Piena produktu. Peec tam atkal meenesis slimniicaa uz parbaudi (man divas taadas bija obligaataas ar 2 gadu intervaalu peec kaut kaadas jersineozes asarsteeshanas) nu un tai peedeejaa reizee slimniicaa pateica ka viss ok. Bet uzskaitee mani atstaaja. Tagad laikam vairs neesmu jo neesmu bijis pie gastroentrologiem jau gadus 10 vai 11. Bet tos 2 gadus zinu ka man sekoja liidzi garshvielaam utt. Un ko toch atceros... kad eedu pingviina saldeejumu, peec tam bija tiiri taa neko raaposhana pa sienaam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kunga cula
20.11.2010 11:11
un ka ar premia foods saldejumu,tiesam nebiju par to padomajis,sovasar apests bez gala,vispar ar kartigam sapem saskaros pirmo reizi ti aizgaju pie arsta,un kapec tik ilgi arsteja,varbut toreiz vel nerunaja par heliobakteriju
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: