magnetiska rezonanse

Aizsāka mazulis 

magnetiska rezonanse
25.10.2008 20:59
MR galvai,cik tas var izmaksat?Es slimoju ar epilepsiju,vai tadiem pacientiem to veic?
Re: magnetiska rezonanse
25.10.2008 21:19
tam ir gjimenes aarsts. gan jau reizi gadaa be maksas var dabuut. ja pats iesi cena atkariiga no iestaades kur to veiksi. Piezvani vnk uz ARS piem un pajautaa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Susursu
Re: magnetiska rezonanse
26.10.2008 15:21
Tas atkarîgs no tâ vai ar kontrastvielu vai bez.vçl var zvanît arî uz MFD,diagnostikas centru.lai gan diagnostikas centra medz but garas rindas
viks
Re: magnetiska rezonanse
26.10.2008 19:19
galvai ar kontrastvielu varetu but kadi 100Ls ARSA. +/-
Re: magnetiska rezonanse
26.10.2008 23:15
man bez kontrastvielas Arsâ bija (bez nosuutiijuma) 75 LS pag.gad
Re: magnetiska rezonanse
27.10.2008 01:42
Man ar nosûtîjumu, bez kontrastvielas 6Ls Jûras medicînas centrâ. Rinda- 5nedçïas. Tas ir âtrâkais, ko Rîgâ atradu. Tik aparâts tur strâdâ ar vâju magnçtisko lauku- daþiem labi, daþiem neder- neko neparâda.
Re: magnetiska rezonanse
27.10.2008 01:45
nebuus iisti tiesa par to magneetisko lauku
viks
Re: magnetiska rezonanse
27.10.2008 10:20
Bûs, bûs.
Es pats LJMC biju! Sûtîja mani uz Gaiïezeru galvu pârbaudît, jo viòu aparâts ir ðvaks!
Re: magnetiska rezonanse
27.10.2008 10:49
Kâpçc, komat? Tad kâpçc man slçdzienâ rakstîts: "konstatçts tas un tas, bet rotatoru manðetes muskuïos un cîpslâs ar vâja lauka MR aparâtu izmaiòas nekonstatç"? Tad jau iznâk, viòi (rentgenologi) paði pieïauj, ka ar citu aparâtu var konstatçt ko vairâk?
Man visu laiku prâtâ doma, ka ja es bûtu gâjusi uz MR uz "traumâm" (tur laikam jaunâks aparâts, bildes iznâk krâsainas), varbût slçdzienâ bûtu rakstîts savâdâk? Savâdâk traumatologs saka, ka tas "nekas nav", bet man "tas nekas" katru dienu par sevi atgâdina.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: