Puns galvâ

Aizsāka Liikaa galva 

Liikaa galva
Puns galvâ
01.11.2008 22:43
Galvas augðçjâ daïâ (zem matiem) ir izveidojies tâds kâ neliels puns - samçrâ ciets. Tas nerada nekâdas sâpes vai problçmas, ja viòu spieþu ar spçku, nav nekâdu negatîvu emociju. Ðo veidojumu ievçroju jau pus gadu atpakaï, un tas nepâriet. Kas tas varçtu bût un vai man to bûtu kaut kâ jâârstç?
Re: Puns galvâ
01.11.2008 23:29
Labs... pusgadu kaut kaads veidojums galvaa un tik tagad rodas jautaajumi :D Vispaar jau nez... domaa te kaadi Jeezusi Kristusi? Pie aarsta buus jaaiet ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
del
Re: Puns galvâ
01.11.2008 23:46
Visticamâk jau, ka lipoma, kas ir samçrâ bieþi izplatîts un nekaitîgs veidojums, bet vai ðî tieðâm ir lipoma, to, protams, neviens nevar zinât un garantçt, ka nav jâuztraucas, tâpçc labâk jau nu tieðâm aiziet pie ârsta.
Liikaa galva
Re: Puns galvâ
02.11.2008 01:09
Paldies,

palasîjos par lipomâm, un tâ visticamâk arî man ir.
Kâdâ veidâ lipomas var dabût - vai varçtu bût, ka tâ radâs, piemçram,
pçc sitiena ar elkoni pa to vietu? :) Domâju, ka tas man nebûs iedzimts
(man ir 30).
Re: Puns galvâ
02.11.2008 15:45
kaa var lipoma buut iedzimta?
Un kaa Tu vari pats sev diagnozi noteikt?
Un peec tam briinaas kaadeelj tik daudzi ar veezimirst. Pie aarsta neiet jo man tachu ir lipoma! ES ZINU! :D A ja nu tomeer Tu esi tai % kuram ir kaut kas cits, ne lipoma? Tam ir aarsti domaati lai diagnozi noteiktu, nevis palasiit par lipomaam un izdomaat ka tev taada ir

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Puns galvâ
03.11.2008 16:54
Man ar` tâds bumbulis galvâ, íirurgs teica, normâla ðuves vieta, tik nesaprotu, kas par ðuvi, jo galva nav ðûta, rentgenâ un CT neko neuzrâdîja, staigâju ar tâdu jau kâdu 10-to gadu...
floksis
Re: Puns galvâ
03.11.2008 17:57
ar ja iet pie ârsta ar vçzi nomirst
Liikaa galva
Re: Puns galvâ
03.11.2008 21:29
Aizieðu pie ârsta arî :)
Re: Puns galvâ
04.11.2008 12:43
"ar ja iet pie ârsta ar vçzi nomirst"
Ar veezi manupraat gandriiz vienmeer nomirst, bet ja neiet pie aarsta mirst piem gada laikaa, ja iet 10 gadu laikaa. Ir atshkjiriiba ne?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: