Kafija

Aizsāka Minnna 

Minnna
Kafija
06.11.2008 06:27
Cik ir pieïaujamâ norma dienâ izdzert kafiju? Jûtu, ka esmu kâ atkarîga, nu jau iet 4-6 lielas krûzes dienâ, bez tâ jûtos vârga un galva sâp.
sakne
Re: Kafija
06.11.2008 09:36
Nekaitçjot 3-4 tasîtes...taèu ir cilvçki, kuriem jau no 2 tasçm sâp galva, kâ man, piemçram.
Re: Kafija
06.11.2008 10:45
Dzeru 1...2 krûzes... 600 ml...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kafija
06.11.2008 11:58
Es- 1 krûzi dienâ ar pienu, pçcpusdienâs kofee bez kofeîna ar pienu!

6-8 man ðíiet pa traku! Sirsniòa neskrien pçc tam?
Re: Kafija
06.11.2008 13:13
neirologs man teica ka 2 tases, o peec tam.. smiesieties... asinis paliek skaabas :D nezinu kas ar to domaats, bet es dzeru cik gribas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kafija
06.11.2008 14:04
Laikam jau taapeec, ka nav labi bût skâbam organismam, kafija arii piederâs pie skâbu vidi veidojoðiem produktiem..citi uzskata, ka taapeec tik daudz cilvçki slimo, jo organismos nav skâbju/sârmju lîdzsvars, bet dominee - skaabs...ai nesakakariigi sanâc, bet ceru, ka doma skaidra!
Re: Kafija
06.11.2008 14:51
...6-8 krûzes dienâ...un nekas...ja daðauju vel klât kâdu red bull, tad gan iestâjas sûdi...savâdâk???...katram savs - vienam jau liepziedu tçja ar 2 karotîtçm cukura liekas pa stipru...cic vçl daðauj pie kapejas antifrîzu, un ðim pa ðvaku...;)
Re: Kafija
06.11.2008 20:52
Laba malta kafija 2t kar. uz krûzi un krçslâ vairs mierîgi nenosçdçðu. Skriet jâiet. :)
Pârsvarâ nevienu krûzi pa dienu, kâdreiz gadâs 4. Kafiju "3 vienâ" gan varu daudz izdzert. Garðo, bet cenðos nedzert katru dienu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 21?
Ziņa: