vielmaiòa

Aizsāka dzuksters 

vielmaiòa
26.11.2008 19:37
Kâ ir iespçjams palçninât vielmaiòu? Ja ir âtra, tâdus cilvçkus sauc par caurbirâm. Nu vobðem nekas neiet labumâ.
Re: vielmaiòa
26.11.2008 20:20
...tas labumaa iet uz tauku, ne muskulju reekjina... a vispaar- laikam tomeer visi kachoki ar pie psihiatra jaasuuta...
Re: vielmaiòa
26.11.2008 22:46
,,, :o:o:o ne ne ne :)
nevajag... lai gan reizeem gribas pasham iet... man tagad smags .. psihologjiski smags periods... roka 38-39cm... kaajas 65cm... kruutis 120cm... svars 85-86kg :o depresija naak ruukdama...

dzukster... ja nekas neiet labumaa, taatad pa maz eed. Ja eediisi 50kcal uz kg augsi ka nemetaas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vielmaiòa
26.11.2008 22:55
...njaaa... nesanaak no Tevis kaartiigs viirietis... nesanaak...
Re: vielmaiòa
26.11.2008 23:04
Es par to pashu... kaartiigs viirietis saakas ar 100kg :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vielmaiòa
26.11.2008 23:11
...es ar par to...
Re: vielmaiòa
26.11.2008 23:15
jee... juutu ka pietiksies man manu 7meen atvaljinaajumu no 5000kcal un kjimijas hihi :) dieeta jau kaadu briitinju ir... jaatiek lidz 90 un tad... tad HAT :D

Lai gan prikols. Man viens dzheks rudenii saaka dzert Seroxat un peec nedeeljas paarstaaja iet uz zaali... peed reizi kad satiku pirms nedeeljas bija jau 15kg viegklaaks... un afigenna laimiigs... seezh tikai uz velotrenazhiera. Pimpaks bljin :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: vielmaiòa
27.11.2008 11:06
...bet nu vismaz saprotam, kas ir vien sno iemesliem, kas Tevi strjomii peedeejaa laikaa... dziivsvara zudums...
Re: vielmaiòa
27.11.2008 13:30
nu tas dziivsvara kritums savukaart saistiits tomeer ar to dumo kriizi, jo jaastraadaa daudz un nav laika treninjiem utm. Bet nu reaali... tieshama briizhiem gribas izaarsteeties no taa :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: