nav çstgribas

Aizsāka mildina 

mildina
nav çstgribas
21.12.2008 15:37
Visu laiku nepievçrsu tam uzmanîbu, bet ðodien sapratu-man nemaz negribas çst. Vakar visu dienu neko neçdu (vienkârði negribçjâs), ðodien izstaigâju pârtikas veikalus -atkal negribas neko pirkt, jo nejûtu bada sajûtu. Organisms nedod nekâdus signâlus, ka bûtu jâçd. Varbût tie çðanas centri galviòâ nedod vajadzîgos signâlus (nesmejieties- es neesmu mediíis), varbût tas ir tâpçc, ka þultsakmeòi organismâ? Esmu zaudçjusi svaru (pirms tam bija liekais svars), bet îsâ laikâ diezgan daudz (no septembra zaudçju 10 kg). Stresu lieku nav, slodze darbâ arî kâ parasti-normâla.
Re: nav çstgribas
21.12.2008 16:06
peec sheit raxtiitaa sanaak ka autors vispaar need ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
?
Re: nav çstgribas
21.12.2008 17:30
Kâ ar ku un kl...? Viòð savulaik lielîjâs, ka lieliski ar Esmarha krûzi savai meitai apetîti atgriezis!
mildina
Re: nav çstgribas
21.12.2008 18:20
Çst jau çdu, kaut ko knibinu, bet tkai tâpçc, ka ir jâçd.Bet bez apetîtes. Kâdreiz nevarçju vien sagaidît pusdienas- kâ gribçjâs çst, reizçm çdu bez sâta sajûtas, bet tagad labi- varu dienâm nemaz neçst, i nemaz negribas. Labi, ka liekais svars zûd, bet normâli tas nav:))
Re: nav çstgribas
21.12.2008 18:30
Nu man ar apetiiti bija probleemas kad man aknas analiizes ne paaraak labas bija. Toreiz aarste taa ari pateica, ja kaut kad atkal juutu apetiites traucejumus ilgaak par 1-2 dienaam, lai taisu analizes ALAT ASAT GGT. Ja apetites trukumam klaat ari galvassaapes, slikta duusha, smaguma sajuta labaa paribee - tad 100% analiizes un 50%, ka buus jaaskalojas ar ringeru sterofundinu + glokoze. Bet tas mans gadijums - katru jaaizskata atsevishkji.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mildina
Re: nav çstgribas
21.12.2008 18:55
Paldies,Mateus!
Man nesen veica kompjutertomogrammu vçdera dobumam,bet par aknâm nekas nav teikts slikts,tikai þultsakmeòi(varbût tâ tomogramma aknas neskata?)
Sâoes labajâ paribç un smagums ir, slikta dûða arî îslaicîgi uznâk un pâriet. Agrâk tâ nebija.
Re: nav çstgribas
21.12.2008 19:08
Tomogramma aknas redz, bet ko nozîmç nesen. Analîzes par skâdi nenâks.
Re: nav çstgribas
21.12.2008 22:22
Nu iisteniibaa aknu paarbaudes saak tieshi ar asiniim.
Saapes labajaa paribee... nu akna nesaap.. nevar vinja saapeet. Bet nez.. jeega te cept textus :) aizej asinis nodot analiizeem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nav çstgribas
22.12.2008 01:14
Nesen radio intervçja gastroenterologu profesoru Danilânu. Viòð teica, ka þultsakmeòi ir katram 3. cilvçkam- nekas traks, ja nesâp. Daudzi tâ arî visu mûþu nodzîvojot ar þultsakmeòiem un nejûtoties traucçti. Viens no iemesliem, kâdçï þultsakmeòi rodas, ir... badoðanâs. Badoðanâs dçï þultsvados veidojoties sastrçgums un tad topot akmeòi.
Tu teici, ka kopð septembra esi zaudçjusi 10kg. Ja mçrítiecîgi "met nost" svaru, tad normâli esot nomest ne vairâk par 3kg mçnesî. Tu tâdam standartam pilnîbâ atbilsti. Jautâjums protams, vai Tu visus 3mçn. tâ neçd, vai tik ðajâs dienâs?
mildina
Re: nav çstgribas
22.12.2008 17:52
Septembrî zaudçju 8 kg, tagad pakâpeniski vçl 2 nost. Varbût anoreksija- bet nez vai 50 gados var tâ notikt?:))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 18?
Ziņa: