antivielas pret DNS

Aizsāka ritina 

ritina
antivielas pret DNS
22.12.2008 20:33
Lûdzu, ko norâda tas, ka analîzçs parâdâs antivielas pret DNS? Vai tâs var izzust bez ârstçðanas?
Re: antivielas pret DNS
22.12.2008 23:09
Antivielas pret DNS??? Varbut kaut kada virusa antivielu DNS kvantitate?

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 00:47
pret DNS :) labs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
delta
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 01:01
Ârstu konsîlijs sanâcis, ko?
Bet tâda lieta kâ antivielas pret DNS laikam tomçr pastâv gan. Neòemos kaut ko skaidrot, jo esmu tâlu no medicînas, bet ja nemaldos, saistîbâ ar sarkano vilkçdi kaut ko tâdu minos...
ritina
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 08:08
Imunoloìiskajâs analîzçs tâs parâdîjâs, vilkçdi neapstiprinâja (trûka citu pierâdîjumu), antivielas uzrâdîjâs atkârtoti pie nâkoðajâm analîzçm, bet tâ arî es ar tâm paliku neziòâ. Iemeslam kaut kâdam jâbût, kâpçc tâs parâdîjâs?
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 08:29
Vai taisîji Stradiòu imunoloìijas laboratorijâ? Kâdi ir analîþu referentie intervâli un cik liels cipars tev ir? Nav jau uzreiz jâbût vilkçdei, tas var bût arî pie Shegrena sindroma vai kâdas citas reimatoloìiskas slimîbas. Ja jau pârbaudîja anti divspirâïu DNS, tad jau bija iemesls, lai to pârbaudîtu? Vai ANA, ENA ir normâ?
Atsûti savu @ , ja vçlies varam par to parunât :-))



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2008 08:31 by sance.
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 08:38
ritinaa? Tu vispâr zini, kas ir DNS? DNS jeb dezoksiribonukleînskâbe ir visu dzîvo organismu ìençtiskâs informâcijas glabâtâja. Tâ nodroðina, ka Tavi bçrni izskatîsies lîdzîgi Tev, nevis lîdzîgi kaimiòienei vai raibajam sunim, piemçram :) DNS ir katra dzîva organisma katrâ ðunâ, pat matos un nagos. Tad jau sanâk, ka Tev organisms ir izstrâdâjis antivielas pret sevi paðu..?
Neesmu mediíis, bet tas kaut kâ nesaskan ar to, ko man skolâ bioloìijâ mâcîja.
ritina
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 10:44
Paldies, Sance! Tuvâkajâs dienâs sameklçðu tâs analîþu atbildes, uzrakstîðu konkrçtâk. Analîzes sâka veikt sâpoðu locîtavu dçï. Pçc tam izrâdîjâs- ka laima slimîba (jau ilgstoði un ar nopietnâm sekâm). Ja Laima slimîba var izraisît tâs antivielas, tad viss bûtu skaidrs.
Kachenît! Es arî sâkumâ biju neizpratnç, ka tâ uzrakstîts- antivielas pret DNS, bet tas tieðâm tâ ir.:((
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 14:26
nja, daþi te riktîgi imunologi nolasîjuðies. Varbut der vismaz googlç uzsist kas tas ir pirms komentçt??
:)
anti-DNS antivielas ir [parasts] sistçmisko autoimûno slimîbu râdîtâjs. Kâdas ir pârçjâs analîzes?



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2008 14:29 by Noela.
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 18:53
Noela Wrote:
-------------------------------------------------------
> nja, daþi te riktîgi imunologi nolasîjuðies.
> Varbut der vismaz googlç uzsist kas tas ir pirms
> komentçt??
> :)


vo-vo :D
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 19:35
Noela! Varbut es izsaku savu subjektivo viedokli... Te tachu ir forums nevis vizite pie daktera!

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 21:16
Savu subjektiivo viedokli par "kada virusa antivielu DNS kvantitati" :D
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 21:22
Rockeris:

inogda luèðe þevaí, èem govorií ;)
ritina
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 21:55
Paldies Jums visiem, kas vçlçjâs palîdzçt un atbildçja. Tâ lieta laikam nav tik vienkârða, lai visi ârsti bûtu lietas kursâ par specifisko imunoloìijâ. Bet katrs savâ lauciòâ noteikti ir viszinoðâkais. Paldies Jums!
Apskatîjos analîþu rezultâtus- droði vien nekas pârâk nopietns-ANA 1:400, DNS antivielas-26 vienîbas.
Re: antivielas pret DNS
23.12.2008 22:22
ritina Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paldies Jums visiem, kas vçlçjâs palîdzçt un
> atbildçja. Tâ lieta laikam nav tik vienkârða, lai
> visi ârsti bûtu lietas kursâ par specifisko
> imunoloìijâ. Bet katrs savâ lauciòâ noteikti ir
> viszinoðâkais. Paldies Jums!

vismaz pusei no komentçtâjiem nav nekâda sakara ar medicînu :)
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 06:19
Ja, savu subjektivo viedokli! Galu gala es neesmu dakteris un neko daudz par medicinu nezinu. Un cik atceros, kad man deva norikojumu uz kaut kadam analizem, tad taja norikojuma bija atrodami ari tadas lietas ka "... DNS kvantitate". Es domaju, ka tas ir kaut kada virusa antivielu DNS kvantitate... Atvainojos, ka neesmu medikis pec izglitibas un domaju nepareizi... :@

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 10:44
Rockeris:

un kâpçc tad jâraksta, ja neko nezini? ;)
ritina
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 13:50
Priecîgus Ziemassvçtkus un mieru dvçselçs:))))
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 15:13
paldies, Tev tâpat :)
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 16:28
puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> Rockeris:
>
> un kâpçc tad jâraksta, ja neko nezini? ;)


Vai tad forums nav vieta, kur cilveki izsaka savas domas un viedoklus?
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 16:31
puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> Rockeris:
>
> un kâpçc tad jâraksta, ja neko nezini? ;)


Vai tad forums nav vieta, kur cilveki izsaka savas domas un viedoklus???

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 20:43
Rockeri: tak pieraksti, ka neesi dakteris un raksti, ko gribi! Savâdâk kâds noticçs Taviem padomiem un nejauði atstieps kâjiòas. Vçl teiks: "man internetâ tâ dakters teica!" :)
Re: antivielas pret DNS
24.12.2008 23:43
Bet es tachu neesmu un netaisos nevienam ieteikt kaut ko lietot vai darit... Tikai izteicu viedokli, domaju ta un sita... 1 reizi tikai ieteicu aiziet pie arsta. Nez vai tas varetu but veselibai bistami...

-----Kas mak - tas dara.
Kas nemak - tas maca citus.-----
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: