NEWAYS uztura bagâtinâtâji

Aizsāka Ivetina 

NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 11:28
Pirmâ ziòa bija Eliminatora BUMS. Iedeva palasît informatîvo katalogu. Uztura bagâtinâtâji ir veidoti pçc antiparazitâras pieejas principa,no spçcîgiem iedarbîgiem augiem - tâ ir laba dziedniecîbas prakse.Paralçli - organisma attîrîðana no toksîniem, imunitâtes un èi enerìijas paaugstinâðana. Pieminçtais Anatomix ir labs pret gadsimta nelaimi - alerìiju. Þçl, ka Rîgâ nav pieejams Black Walnut - arî viena efektîva dabas dâvana cilvçkam. Pirms pelt vai slavçt- vajag vairâk informâcijas. Tas, ko izlasîju, radîja uzticîbu un vçlçðanos izmçìinât ðos produktus.
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 13:16
Saderam, ka peec paarih stundaam shis pats autors (lasi no shiis pat IPadreses) jau buus atradis iespeeju kaa PALIIDZEET nabaga latvieshiem un piedaavaas iepirkt sho briinumliidzekli :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 13:17
nju Mateus, priekð kam sabojâji izrâdi... :( ;)
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 13:22
Man vairaak incee, ko noziimee "laba dziednieciibas prakse" ;-) Tas ir jauns vaardu sakopojums vinju leksikaa ;-)

Uzmetaas man aukstumpumpa, sen nebija bijusi, druzhkai mamma izplata AmWay, Neway, Tjanshi un veel kaut ko. Sapuuta manu aukstumpumpu ar Eliminatoru (jo liidz tak pret visaam kaiteem), i veel liidz iedeva, ko puust... Nu, puutu... Kaa lai pieklaajiigi pasaka- ne d..., ne galvaa... Aciklovirs tomeer labaak liidz, lai gan ar nav panaceja... Laikam paprieksh taarpi jaaizdzen...
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 13:41
"èi enerìijas paaugstinâðana" kâ mçra? Jeb tikai jût? Uz èuju un njuhu?
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 14:29
man peec Folla (tas bij sen, pirms gadiem 7) ir dikten daudz to paraziitu, seenju visaadu taarpu, vabolju utt.. cik tur sugu. man jau sen vajadzeeja buut taarpu saeestai...

patiesiibaa jau man depresija bija, aiz to rumpis dumpojaas. peec AD kursa ja ne cieshami bija, tak taarpi vismaz mieriigi saliida savaas alaas.

cilveecinjiem tieshaam raadaas. es pat nezinu, vai viens liels vairums no shiem izplatiitaajiem nav taadi, peec kuriem breec psihiatri. jumti jaasaak ar roku pietureet.
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 14:43
Ooo, te jaaveic peetiijums par jaunu, pozitiivu AD blakni- antiparazitaaro ietekmi ;-)))
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 14:51
AD antiparazitaaraa ietekme... :D:D:D:D:D:D:D:D labs ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 14:52
Nu, pret tarakaaniem galvaa jau daljeeji liidz, taa kaa pilniigi melots nebuus...
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 14:54
Reizeem kad klausos par briinumzaaleem AD pasham gribas pameegjinaat :) Bet bail "uzseesties"

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 15:07
toreiz es biju tik sliktaa kondiicijaa, ka paklausiigi gaaju visur, kur vien smaidiija kaada ceriiba.

taa nu sabiju uz to Follu veelreiz. peec ~ pusgada. teica, ka moshkji ir gandriiz prom, bet es nebiju eedusi nevienu Amway ripu, jo biju jau izeedusies vinjas pirms tam. Vinji piedaavaaja Amway komplektu manai "probleemai" par ~Ls 70-80 meenesii. Ap 2000. gadu tas bij. AD laikam maksaaja ap Ls 7-8.
Re: NEWAYS uztura bagâtinâtâji
31.12.2008 15:11
taatad no tiesas vinji diagnosticee multibreedijas... un ad vinjas izdzen... taga normaalaa cilveeka komplekts (nu taa, kuram ruup sava veseliiba ;-)), saakas no Ls200...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: