testosterons

Aizsāka eddzha 

testosterons
18.01.2009 13:05
Kâ var palielinât testosterona lîmeni organismâ?
Mr.E
Re: testosterons
18.01.2009 13:11
Ir dazhadi varianti, var palietot tribulusus dazhadus, sportot, nesmekjet, vel ir variants steroidi, bet tas ir visp ja nu galigi vairs nekas no variantiem nav palicis
Re: testosterons
18.01.2009 13:21
Sportists esmu jau no agras bernibas. Esmu trennejies futbola vairakus gadus utml. Nesmekjeeju arii.
Re: testosterons
18.01.2009 17:12
prieksh kam futbolaa tests?
futbolaa valda efedriins un EPO :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: testosterons
18.01.2009 18:08
Es futbola vairs netrennejos, vnk man ir astma un cik esmu lasijis, ka astmu var izslimot palielinot testa limeni organismaa.
Re: testosterons
18.01.2009 18:15
Nevar.
Tad neviens kachaks neslimotu ar astmu, bet pat ruudiiti kjiimikji ar to slimo. Sorry.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
sisie
Re: testosterons
19.01.2009 10:19
Ja cilvçki dzive istenotu. visu ko kaut kur lasitu, butu pasdariba. daudz no interneta atrodamas informacijas ir izmeginajuma stadijau n biezi sevi nepierada, âpçc lasot ðada veida inormâciju ir jâbut filtram smadzenes - lai izvertetu, kas ir paties, kas ne visai...
Astma principa ir hrnisks pasâkums, kuru var loti labi kontrolet, labi palidz homeopatija.
Re: testosterons
19.01.2009 23:56
homeopaatija? nu ok :)
taa jau saka ka placebo efekts ir varens

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sisie
Re: testosterons
20.01.2009 09:50
nesaku ka brînumzâles - panaceja, bet ja nav variantu un cilveks par testosteronu jau runa, kâpçc nepameginât - zinu cilvekus, kas ir izârstçjusies, vai vismaz kontrolç savas kaites, turklât homeopâtija tak viena no senâkajam medicinas nozarem:)
Re: testosterons
21.01.2009 00:11
homeopaatija NAV mediciina. Nejauc. Homeopaatija balstaas uz nepieraadiitas molekulaaraas atminjas teorijas. Luudzu nejaukt homeopaatiju ar dabas prepiem.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 15?
Ziņa: