Apkaunojošas situācijas pie ārsta

Aizsāka att3 

Vai kādai no jums ir bijusi situācija pie ārsta, kad ir kauns par to, ko ārsts redz vai liek darīt?
Re: Apkaunojošas situācijas pie ārsta
16.02.2009 23:46
o_O

nee :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Apkaunojošas situācijas pie ārsta
17.02.2009 00:14
Re: Apkaunojošas situācijas pie ārsta
17.02.2009 00:19
Vispār jau doki visu ko dabū redzēt savā darbā... Īpaši tie, kas slimnīcas uzņemšanā strādā.
Dakters nav policists- ja nepatīk, vari neklausīt un nedarīt, ko liek...
Reiz bij neērti. Tā bij negaidīta lieta (man kaķis uzbruka!) un brīvdienā aizdevos uz slimnīcas uzņemšanu. Nebiju attiecīgi sakopusies un negaidīju, ka doks gribēs pētīt vēl kaut ko... Neērti, ka neesmu sakopusies tā, kā pašāi gribās. Bet- skatīt 1.teikumu!



Edited 1 time(s). Last edit at 17.02.2009 00:33 by kachenite.
Aha, nu man atkal ar to izģērbšanos ir problēma. It sevišķi, ja pretējā dzimuma ārsts. Kā jums?
Man ir bijis neērti, kad Dr.paegle Gaiļos apgalvoja, ka man ir plakanā pēda, lai gan dzīvoju uz pasaules jau gadus 40, visādi dakteri redzēti, jo veselība nav no stiprajām, bet nekad kas tamlīdzīgs nav fiksēts. Man bija kauns viņas vietā, kad man bija jārāda viņai pēdas, un viņa centās atrast kur piesieties, lai attaisnotu sevi :D
Re: Apkaunojošas situācijas pie ārsta
18.02.2009 20:32
Nu ar izģērbšanos man gan nav problēmu. Ārsts ir ārsts, un ne es pirmā, ne pēdējā viņa paciente. Nav man ne trīs kājas, ne kas cits tik pat atšķirīgs, lai būtu kas neredzēts. Ko tik dažkārt ārsti neredz... It īpaši uzņemšanās.
Piemēram stāstiņš "iz dzīves". Sieviete katru dienu, izejot no mājas, ļoti rūpējas par savu izskatu. Ja nu uz ielas kas notiek, lai ir skaista veļa, viss tīrs, nu gluži vai fobija. Bet tad vienā skaistā, saulainā pavasara dienā viņa mazgā logus. Ārā ir karsts, sieviete uzvilkusi tikai pavecu halātiņu, zem tā nekā nav. Un, protams, izkrīt pa logu, tieši apakšā sagrābtajā gružu kaudzē. Iedomājaties, cik visādu sūdu pavasarī tiek sagrābts. Un kāja lauzta gan, un ātrie jāsauc.
Laikam lieki teikt, ka no savas fobijas viņa ar to arī izārstējās.
Re: Apkaunojošas situācijas pie ārsta
19.02.2009 08:10
arpro. Paldies .Smējos ilgi.
Jā, vienreiz bija kauns ārstes vietā. Tādu nekultūru un vēlēšanos savu pacientu pazemot nebiju vēl piedzīvojusi. Līdz šim man ar ārstiem nekad nebija bijis problēmu.
dr. Inguna Strade - atcerieties šo vārdu!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 8?
Ziņa: