svīšana naktīs

Aizsāka efa 

efa
svīšana naktīs
02.03.2009 16:40
Sveiki!

Mans vīrs laiku pa laikam naktīs svīst tā, ka palagus var izgriezt. Jāatzīmē, ka karsti mājās mums noteikti nav, drīzāk auksti.


Par ko tas varētu liecināt? Un kā viņu pie ārsta dabūt? :) (jo viņš no tiem, kas uzskata, ka īsti vīri pie ārsta neiet)
Re: svīšana naktīs
02.03.2009 16:59
varbūt viņš kautko lieto?
Re: svīšana naktīs
02.03.2009 17:08
Cik bieži lieto alkoholu?
efa
Re: svīšana naktīs
02.03.2009 17:14
alkoholu lieto ļoti reti, gandrīz nemaz
Re: svīšana naktīs
02.03.2009 20:04
varbūt viņš par kaut ko streso. ārsts te arī neko nelīdzēs.
Re: svīšana naktīs
02.03.2009 23:47
Izteikta svīšana var būt pie ļoti daudzām saslimšanām, piem., plaušu un endokrīnajām saslimšanām. Vai vajadzētu griezties pie speciālistiem? Ja agrāk tā nav bijis un ir vēl kādas citas izmaiņas - maza temperatūra, izteikts nogurums vai kas cits, tad gan tā kā vajadzētu ko darīt lietas labā...
Re: svīšana naktīs
08.03.2009 13:59
Jusu vīram varētu būt problēma ar vairogdziedzeri!
Re: svīšana naktīs
08.03.2009 14:28
nu es arii sviistu. UN?
reizeem naktii pamostos... viss slapsh un sega nospaardiita... reizeem pamostos no taa, ka karsti.
Taa fraaze, ka nav karsts ir ljoti relatiiva... tad kad es turu dziivoklii logu liidz galam valjaa, mana otra puse maajaas uzvelk dzhemperi un ietinas segaa. Tai pat laikaa, ja vinjai ir normaali, man shkjiet ka nav ko elpot vairs.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: svīšana naktīs
08.03.2009 16:39
...man arī tā ir bijis laikā, kad plosās vīrusi un visi apkārt slimo...sajūta, ka izslimoju to vienā naktī kārtīgi izsvīstot...
5
Re: svīšana naktīs
08.03.2009 22:37
Jācenšas neēst un daudz nedzert 2-3 stundas pirms aizmigšanas. Atpūsties, nomierināties.
Cik gadu svīdējam?
efa
Re: svīšana naktīs
10.03.2009 12:02
to 5: 27 gadi.

to Mateus: jā, karsts-auksts ir relatīvi jēdzieni, bet ne jau es izdomāju, ka viņam nav karsti istabā. Pats saka, ka vienmēr pat salst
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: