Est vai ne?

Aizsāka Eldarite 

Eldarite
Re: Est vai ne?
19.09.2004 01:03
Nju es esmu 1.74. It ka nav vajadzibas neko nomest, es tikai baidos klut resnaka. Un ierobezot sevi ediena zina ir tiesam viegli. Nesaprotu, kapec mana mamma mocas. Nemas ar dietam, bet no liekajiem vala netiek. Un es neesmu kaulaina. tikai tieva. Man patik, ka varu lepoties ar tiesam slaidu vidukli. Lai gan plati gurni mani vienmer ir tracinajusi.Eldarite rakstîja:
kaza
Re: Est vai ne?
20.09.2004 09:36
Ko nozîmç plati gurni? Lûdzu paskaidrot. Piemçram, uz 1,74 m, ko uzskati par ne-platiem. 90 cm?
Nu kâ var sieviete gribçt dibenu kâ vecim!!!
Pie tam, diez vai veèiem tâdi patîk.
Vienreiz nenocietos, pajautâju kolçìei, cik viòai tur ir. 86 cm (uz kâdu 1,70)! Viòa ar lepnumu. Bet nesmuki, godavârds.
ups
Re: Est vai ne?
20.09.2004 09:56
Te minçts, ka badoðanâs var izraisît mçneðreiþu pazuðanu. Vai tam par iemeslu var bût arî nesabalansçts uzturs, piem, Atkinsa dieta? Paldies!
Heh
Re: Est vai ne?
20.09.2004 10:40
Nu nozheelojami, ka "augstâs modes" dikteetaas tendences liek meiteneem badoties un izdeedeet kaa kaulu kambariem... Varu pateikt tikai vienu, ka jebkursh viirietis, pat zemapzinjaa, izteelojoties sievieti, vinju redz ar sievishkjiigaam, mazliet apaljiigaam formaam, skaistu apaljiigu dupsi un kuplaam kruutiim, bet nevis kaulainu izkaameejushu reegu...
Neesi tik aprobezhota un beidz maazhoties! Neviens normaals viirietis driiz vairs uz Tevi pat neatskatiisies...
stulbâ
Re: Est vai ne?
20.09.2004 12:37
Eldarite
Tagad tev patîk, bet drîz tu vienkârði nomirsi. Vieglas smiltis tev!
Re: Est vai ne?
20.09.2004 12:51
Eeshana tachu pieder pie pasaules lielaakajaam baudaam,
kuru nemaz nav tik daudz!:)
Re: Est vai ne?
21.09.2004 11:08
stulbâ
Paldies.:)) Nju par pasnavibu ari esmu domajusi.

kaza
man gurni ir 98 cm. Un patiesiba mani uztrauc nevis cm, bet gan gurnu kauli, kuri muzdien izspiezas un gadas, ka apdauzu. Bet nju ta jau mana tizlibas pazime.

Dusma
Man ediens nekad nav sagadajis baudu. Agrak edu tikai tapec, lai galva nesapetu.

Pedeja laika labi, ja 100 gr sokoladi pa dienu apedu. Un to pasu piespiezoties. Ja iedzeru teju, skiet, ka vedera viss griezas un raus uz augsu.

Nekad neesmu skatijusies kaut kadas modes tendences. Man modeles nekad nav patikusas.
Re: Est vai ne?
21.09.2004 11:29
to Eldarite
Cik saprotu, Tad tev no dzîves vispâr paðlaik nekâda prieka nav.
Varbût vajag laba psihiatra (nevajag baidîties no ðî vârda) konsultâciju. Ar psihoterapeitu tâs lietas âtri neiet.
uhuhu
Re: Est vai ne?
22.09.2004 10:33
No 92 uz 90 pçcpuse jânolabo nedçïas nogalei. Tâpçc man nevajag diçtu, bet tikai atteikties ðis dienas no grauðanas starp rîtu un pusdienlaiku un pusdienâm un vakariòâm. Nieks, bet cik grûti! Tâ gribas grauzt. Traks var palikt. Cik daþâdas ir situâcijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: