Kontaktlēcas

Aizsāka marii 

Kontaktlēcas
17.03.2009 15:04
Cik ilgi drīkst neizņemt kontaktlēcas,ja tās ir ilgi lietojamās(1mēn),bet dēls neņem ārā un nemaina jau pusgadu,jo nekas netraucē,redz labi. Vai tas nav kaitīgi acīm ?
ikse
Re: Kontaktlēcas
17.03.2009 15:35
man piemeeram ir meneša kontaktleecas un neesaaju visu dienu un uz nakti protams nemu araa. siis leecas ir domaatas meenesim, nu augstakais 2, taatd 30 lietosanas reizeem, bet pectam vairs nav ieteicams gan lietot. taa man daktere teica.
ikse
Re: Kontaktlēcas
17.03.2009 15:48
pag, vins vispaar nenem araa lecas???? vai isti nesapratu jautaajumu?
Re: Kontaktlēcas
17.03.2009 19:11
Jā, viņš vispār neņem ārā.Viņam ir tādas pa 15 latiem,ko var neņemt ārā mēnesi,bet nu jau ir pa traku.Daktere viņam arī teica ka nav ieteicams lietot ilgāk, bet ja netraucē un labi redz ,vai obligāti būtu jāmaina?
aneta.
Re: Kontaktlēcas
18.03.2009 16:43
Es jau gadu ar pusi neesmu ņēmusi ārā, pagaidām pat neko nesūdzos, kas būs vēlāk, tas arī tā īsti nesatrauc..Kamēr jauna acs, tikmēr var :)
:P
Re: Kontaktlēcas
18.03.2009 20:23
Ieteicu jau citaa topikaa, bet te arii iekopeeshu
Pamekleejiet filminjas:
Восстановление зрения [лекции профессора Жданова В.Г.]
Re: Kontaktlēcas
18.03.2009 21:24
Aneta

Tā tev ar laiku tev nemanot redze var sabojāties.
auss
Re: Kontaktlēcas
19.03.2009 14:19
Lai cik lēcas būtu labas, acis tomēr ir jāatpūtina, jāļauj tām brīvi elpot, kas ar lēcu nav iespējams. Jāņem ārā, kad vien var.
aneta.
Re: Kontaktlēcas
19.03.2009 18:48
Apzinos, ka tā nav labi, bet tā sajūta, ka tu redzi ir pārāk laba. Un ka redzi visu diennakti. Līdz ar to atsakos no kosmētikas, bet galvenais jau redzēt.
Tāpat, kad sakrāšu pietiekoši daudz naudas, veikšu lāzeroperāciju, tikai cerams nebūs nekādu kontrindikāciju.
Acis jau tā pieradušas pie lēcām, ka pēdējo reizi, kad izņemu lēcas ārā, acis asaroja un bija liels diskomforts.
venta
Re: Kontaktlēcas
19.03.2009 19:45
Kas Tev naktī jāredz? Sapņi? Normāli taču ir izņemt naktī, es nevaru iedomāties tādas šausmas, ka neņem ārā.Tas ir slinkuma pēc vai kāds labums??
Re: Kontaktlēcas
19.03.2009 19:49
aneta
Negribu biedēt... bet iesaku būt apdomīgākai. Tik ilgi lēcas bez izņemšanas nēsāt vienkārši NEDRĪKST. Ja izņemot lēcas Tev ir asarošana un diskomforta sajūta.... aizdomājies vai tā tam vajadzētu būt??? Tev šķiet, ka acis pieradušas pie lēcām, bet tas nebūt nav labi, jo ir izjaukta acs virsējo slāņu dabīgā aizsargspēja - pareizi reaģēt uz ārējās vides faktoriem. Tiešām iesaku mainīt savus lēcu nēsāšanas ieradumus, vēl jo vairāk, ja nākotnē vēlies izdarīt lāzeroperāciju. Diemžēl, bet tieši neapdomīga lēcu valkāšana (ar no tā izrietošajām sekām) ir viena no kontrindikācijām šādas operācijas veikšanai. Kamēr acis jaunas tās pacieš daudz, bet ne vienmēr sekas var likvidēt...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 5?
Ziņa: