Mēle

Aizsāka Margrietina 

Margrietina
Mēle
25.03.2009 22:46
Radusies problēma - visu laiku uz mēles aplikumi. Īstenībā gadiem ilgi, bet tagad vienkārši noriebies cīnīties pašai mēli visu laiku tīrot. Kāpēc aplikumi rodas, kā to novērst. Piedevām tie aplikumi šausmīgi smird. Bail muti vērt vaļā. :(((((
Aplikums
Re: Mēle
26.03.2009 00:20
dereetu taa kaa attiiriit organismu!
Re: Mēle
26.03.2009 10:32
Gremošanas sistēma kārtībā?
Re: Mēle
26.03.2009 14:37
Mēles aplikums varot būt divos gadījumos,vai nu problēmas ar kuņģi vai ilgstoši lietojot alkoholu.
Re: Mēle
26.03.2009 19:54
Ne tikai kuņģis. Smaku var radīt nieru bojājumi, var būt vaina arī žultspūslī, 12-pirkstu zarnā, un vispār vajadzīgs ārsts klātienē.
Re: Mēle
26.03.2009 20:59
visdrīzāk gremošanas sistēma varētu būt pie vainas...
Margrietina
Re: Mēle
27.03.2009 23:45
Ja gremošanas sistēma pie vainas, ko pasākt? Alkoholu gan nelietoju ilgstoši, tikai pa retam :) Kā attīrīt organismu? Salasījos Malahova teorijas par vārīta urīna ievadīšanu zarnās caur anālo atveri, vai tik tiešām tādām lietām var ticēt? Ko iesakāt organisma attīrīšanai?
Re: Mēle
28.03.2009 22:35
Varbūt vispirms aizej pie ārsta, un noskaidro, kas tieši par vainu?
Margrietina
Re: Mēle
29.03.2009 16:17
Pie kāda ārsta iet?
Re: Mēle
29.03.2009 21:09
Sāc ar ģimenes ārstu, tad droši vien būs analīzes, USG, iespējams gastroenterologs.
tur
Re: Mēle
30.03.2009 19:37
Jautājums, vai Kakla un aizdegunes iekaisumi ir bieži? Ja jā, tad visdrīzāk paaugstināts skābes daudzums kuņģī, kas arī rada kakla ķīmisku apdegumu tb. iekaisumu un apliktu mēli..
Margrietina
Re: Mēle
01.04.2009 22:16
Jā, ne bieži - bet visu laiku! Ko darīt ar skābes daudzumu kuņģī? Nav kādi dabiski līdzekļi, ko var pamēģināt? Šobrīd nevaru aiziet pie ārsta, jo daudz jāstrādā.
tur
Re: Mēle
02.04.2009 17:58
ir tāds Frutin - to var lietot pat grūtnieces... man palīdzēja
Re: Mēle
15.03.2010 09:38
Man ir paradijusies tada problema!! man ir paradijies uz meles aplikums zalgandzeltena krasa!! ir ari kakla sapes un klepus! par ko man tas varetu liecinat??
Grieta G.
Re: Mēle
15.03.2010 12:27
Jā tiešām, par ko liecina dzeltenīgs aplikums uz mēles? Arī man tāds ir. Nav ne jausmas par problēmām ar kunģi, bet ārsts ir rakstījis zāles kunģim, kad visu laiku bija dedzinoša sajūta un atraugas. Ir kāds zinošs šajā jautājumā?
Re: Mēle
15.03.2010 12:32
Kāda starpība cik zinošs cilvēks.
Ir pārāk daudz dažādas iespējamās diagnozes, lai būtu pilnīgi neiespējami tādu noteikt attālināti.
Jāsāk ar pilno asins ainu un bioķīmiju. Tālak ja viss kārtībā, var skatīt attiecīgo problēmu lokāli. Bet ja tiešām ir kāds iekaisums utm, tad tam jāuzrādas analīzēs, lai gan ne vienmēr.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Grieta G.
Re: Mēle
15.03.2010 12:50
Ir jau nu gan starpība. Gana labi zinu, ka no attāluma diagnozi nenoteikt. Bet tādēļ jau cilvēki šeit jautā, kas tas varētu būt labi apzinoties, ka tā varētu arī nebūt. Jo redzi, lai būtu iespējams nokļūt pie ģimenes ārsta vai vienalga kāda ārsta, ir jāpagaida kāds laiciņš. Un līdz tam cilvēki vēlas uzklausīt citu domas, pieredzi, zināšanas.
Ja Tev, Mateuss, tas nešķiet normāli, ko tad Tu vispār dari šajā forumā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: