Tantinas,dziednieces!

Aizsāka interesanti 

asdf
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:06
Ja vadaas pec tavas logjikas, tad es varetu apgalvot, ka ap meenesi rinkjo milziigs neredzams rozaa ponijs, un visiem vajadzeetu to pienjemt, jo "neviens tachu nevaretu parbaudit", vai ta ir taisniba vai nav. Stulbi neshkjiet?

Kamer nesi pieradijis, ka tas bullshits, ko tu spljauj ara, ir taisniba, tikmer sedi klusu. Shis ir tieshi tas iemesls, kapec nav jatic visiem dieviem un citiem suudiem.
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:08
par meenesi un poniju tas ir viegli pieraadaams. Par to kas buus kad mirsim, ziinaas tikai kad nomirs ;)
Peec fizikas - energijas nezuudamiibas likums, bet cilveeka domas utt ir neiro impulsi - elektriiba ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:13
asdf

Nē, man nešķiet stulbi, ka neredzamo, nezināmo un neizprotamo katrs atsevišķs cilvēks skaidro pa savam saskaņā ar savas ģimenes tradīcijām vai savu personisko vēsturi. Starp citu, es gan neko nespļauju ārā, jo nekādu savu konkrētu viedokli neesmu paudusi.

Ja kādam patīk tas ponijs un dara dzīvi vieglāku, tad es viņam varu uzdāvināt vēl vienu.

Un agresīvais virziens ir visās reliģijās, tāpat kā tagad Tavā ateismā.
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:30
asdf- es esmu pārbaudījusi uz savas ādas, ka šīs lietas eksistē.
Bet nez vai ir vajadzība to pierādīt?
Ja Tev vajadzēs, pats nonāksi līdz tam.
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:33
es gan neapgalvotu ka existee... driizaak Tu to vari pozicioneet ka Tu tam tici. Jo kaa var apgalvot to kam NAV un nebuus pieradijumu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 14:38
Svētais Augustīns ir teicis: "Es ticu tāpēc, ka absurds."

Kristīgais eksistenciālists Pols Tilihs saka šādi: “God does not exist. He is being itself beyond essence and existence. Threfore, to argue that God exists is to deny him."
Re: Tantinas,dziednieces!
31.03.2009 23:08
Jūs "mākonīti" NEREDZAT, bet es REDZU! Un tam nav nekāda sakara ar kaut kādām telpiskajām bildītēm-tās es nekad neesmu spējusi saskatīt. Tam nav nekāda sakara arī ar hipnozi un emocionālajām vajadzībām (nez,kurš mani ik pa laikam hipnotizē?).
Ja kāds ir lasījis romānus "Nočnoj dozor" un "Dņevnoj dozor" jeb latviski tulkots kā "Nakts sardze" un "Dienas sardze", tad man liekas,ka liela daļa no tur aprakstītajām enerģijām eksistē realitātē.
ES ŠO TO REDZU, ŠO TO JŪTU, bet kabinetu atvērt netaisos!
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 00:19
Kachenīt, acīmredzot katram ir savas metodes, kā redzēt:)
Enter
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 06:39
Eu,nu kas par sviestu!? Protams ka dziednieki paliidz,tik cits vairak un cits mazaak. Arstee pat tadas kaites kuras dakteri nevar vai negrib aiz slinkuma aarstet. Tur nemaz nau ko runaat.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 10:04
Kad studēju LU, psiholoģijas pasniedzēja izteicās, ka fiziķi drīzumā atklās spēkus un enerģijas, par kuriem pagaidām vienīgi pasaku grāmatas stāsta. Zinātne attīstās, pētījumi notiek.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 12:38
varat palasīt pazīstamas dziednieces liecību http://www.catholic.lv/jd/dziedniece.htm
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 13:01
Nelasiet vis, tā ir tāda nojūgusies sieviete. Un , domāju, ka šis stāstiņš ir palaists biedināšanai. Citādi avis dodas nevis uz baznīcu atdot savu 10. tiesu, bet aizpludina savu naudiņu citur:)
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 13:12
visi dziednieki ir nojūgušies. no kā tad būtu jābiedē. jābiedē no tā ka visi dziednieki ir šarlatāni. var būt ka šinī mazajā fragmentā nav viss uzrakstīts ka notiek ši dziedināšana kad no veselā orgāna tiek paņemta enerģija un novirzīta uz slimo apburtais loks un tu kļusti par tā vergu ir labi ja var izlasīt šo grāmatu pilnā versijā gramatas nosaukums "kādas ūbeles stāsts" izlasot varbūt daudziem atleks vaļā. neviens neliek atdot 10 tiesu baznīcai
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 13:26
aam, ieteicams palasīt arī citas grāmatas, nevis sekot tikai kaut kādai vienai versijai;)
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 13:32
man liekas ka šis citas diemžēl ir vairāk un kāpēc es nevarētu ieteikt palasīt kādam kaut ko atšķirīgu varbūt citi ir salasījušies šīs ''citas grāmatas"
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 19:11
Šoreiz 100% piekrītu Strawberry...

Kristīgā baznīca šausmīgi baidās no visāda tipa dziedināšanām. Būs jāpapēta, kā Elejas Veronika ir panākusi, ka viņu baznīca respektē.

Baznīca baidās arī no psihoterapijas:), homeopātijas utt. LELB pat ir latviski izdevusi grāmatu par to, kāds velns šēž ieksā homeopātijā un kustina asti. :)

Lai nu ko kāds domā par visādām netradicionālām dziedināšanām, baznīcas viedoklis šeit ir tikai cīņa par tirgus nišu, jo daudzi slimi cilvēki meklē mācītāju palīdzību. Ui, kādu naudiņu viņi atstāj, ja paliek labāk! Mājas var uzcelt un auto nopirkt kā visi baltie ļaudis.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2009 19:12 by Runcene.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 19:17
Elejas Veronikai ir SAVA baznīca:)
Vakar noskatījos visu raidījumu, diemžēl jāsaka, ka viņas atbildes man lika vilties. Tā nedrīkst spēlēties ar cilvēku uzticību.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 19:24
Es zinu, ka viņai ir SAVA baznīca.

Nu, ja pirmais, ko viens vecāks cilvēks var sākt apcerēt, ir brrrriesmīgā pusaudžu mode, tad es vispār pat ar vienu ausi neklausos. Bet es 1. vakarā paklausījos.

Viņa visu laiku stāstīja, cik ir pareiza.

Nē, nu protams, to jau mēs pārsvarā visi visu laiku darām :), bet viņa bija ļoti pārliecināta...
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 19:41
Viņa visu laiku stāstīja, cik ir pareiza.

Nē, nu protams, to jau mēs pārsvarā visi visu laiku darām :), bet viņa bija ļoti pārliecināta... (c)


Amizanti izskatījās, ka viņa cenšās pārņemt arī raidījuma vadīšanu. Jo kurš tad labāk zina, ja ne viņa? :)
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 19:45
ja kāds ir uzcēlis baznīcu vēl nenozīmē ka Baznīca to akceptē. tikpat labi varbūt cīņa starp tradicionālo medicīnu.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 20:01
Es teicu, ka respektē.

Un tradicionālā medicīna dziedniekus lamā saimes istabā, bet ķēķī reizēm ir citas runas...
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 20:11
kura Baznīca respektē. kāpēc tad tos dziedniekus nevar aicināt uz visām slimnīcām lai ir savi pieņemšanas laiki. cik esmu dzirdējis ka dziednieki ņem tikai ziedojumus un tad nevajadzēs maksāt lielās naudas par apmeklējumu pie speciālistiem.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 20:16
Ir ārsti, kuri sadarbojas ar dziedniekiem...

Un Tev būtu interesanti parunāt ar cilvēkiem, kuri ir pabijuši samērā patālu no civilizācijas. Pat visdrūmākie materiālisti un kristiešu misionāri aiztaisa muti.

Man savs viedoklis, kas tas ir, bet fakts ir fakts.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2009 21:35 by Runcene.
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 20:21
man arī savs un pieredze negatīva
asdf
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 22:30
fakts ir taads, ka ir tieshi 0% pieradijumu, kas apiecinatu, ka eksiste tadas lietas kaa energija, dziednieciiba, homeopaatija, dievs, gari un cits bulshits
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 23:19
Pierādījumu nav, tas tiesa...
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 23:19
Manu māti no rozes izārstēja tantiņa. Ir dzirdēti baigie briesmustāsti,kā rozi ārstē tradicionālā medicīna- pāris mēneši ģipsī vai nedēļa mājās ar 40*t... Māte no tā visa izvairījās,pateicoties tantiņai.
asdf- ja Tu 300vai 400 gadus atpakaļ pateiktu, ka var tā- pieiet pie sienas, piespiest pogu un istabā top gaišs, vai- ka rati nākotnē brauks bez zirga, (tas viss, pateicoties enerģijai kaut kādai!), Tev labākajā gadījumā pateiktu, ka tas pilnīgs "bullšits" ir. Šodien tas nav bullšits, tas ir "every day life"! Tu apgalvosi, ka Tu zini visu?
Re: Tantinas,dziednieces!
01.04.2009 23:21
Bērnu alerģijas arīdzan... Kurš ārsts tās ārstē? ir jau arī vēl citas metodes, bet ne ārsts tradicionālā izpratnē.
Re: Tantinas,dziednieces!
02.04.2009 00:02
Tā gluži nav, ka nav pierādījumu. Un vai tad pierādījums nav kaut vai no rozes izārstētie cilvēki? Vai psihoterapeits izārstēs cilvēku no rozes? Visticamāk, ka cilvēks vispirms atstieps kājas un tikai tad psihes ārsts tiks līdz cēlonim:)
Kādā veidā tas notiek, to varbūt pašlaik nevar pierādīt ar formulām. Taču interesanti ir tas, ka neviens nebrīnās, ka e-pastā tiek saņemta vēstule pašam nezinot , kā tas īsti notiek, bet ar visām četrām ir pret, tikko runa iet par dziedināšanu ;)
Re: Tantinas,dziednieces!
02.04.2009 11:26
Nav pierādījumu, ka eksistē Dievs un enerģijas...

Ar rozi var būt visādi, jo ir iespējams, ka psihoterapeits izārstēs rozi, ja cilvēks nezinās, ka rozi ārstē tikai tantiņas. Jautājums tikai – kāda virziena psihoterapeits. Ne jau psihoanalītiskais tā uzreiz, tas tiesa, bet vinš var palīdzēt tikt cilvēkam galā ar sevi tādā līmenī, ka roze neatkārtojas, ja tai līdz tam tāda tendence ir bijusi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 6?
Ziņa: