Grûtniecîbas tests vakar un ðodien pozitîvs

Aizsāka Inta 

Labdien! Pçdçjâs nedçïas laikâ man ir slikta dûða no rîtiem, reiboòi, apetîtes trûkums. Vienmçr man ir bijuðas problçmas ar cikla regularitâti, it kâ esot PCO utt. Vispâr kopumâ veselîbas stâvoklis pa sievieðu lîniju "nespîdoðs". Menstruâcijas kârtçjo reizi ir pazuduðas. bet es pat par to nesatrauktos, ja nebûtu tâ sliktâ paðsajûta. Vakar vakarâ joka pçc uztaisîju testu - pozitîvs. Ðorît uztaisîju - pozitîvs. Vai tieðâm varçtu bût noticis brînums. Pirms pâris mçneðiem lietoju Diane 35, bet tagad pçd. 3 mçneðus esmu atmetusi lietoðanu. Testa instrukcijâ lasîju, ka pozitîvs tests var parâdîties arî kâdu slimîbu gadîjumâ. Nespçju noticçt, ka patieðâm varçtu bût stâvoklî. Vienmçr esmu centusies sevi psiholoìiski sagatavot, ka varbût nekad nevarçs bût bçrni. Bet, ja bûs, tad ar lielâm pûlçm ârsta uzraudzîbâ. Vai tieðâm, tieðâm ar manâm veselîbas problçmâm tas tâ vienkârði - blâkð un gatavs???
Sveicinâta,Inta.
Apsveicu! Bet lai bûtu 100% pârliecîba,rekomendçju asinîs pârbaudît HCG-beta horionadotropînu..Ðo analîzi var veikt E.Gulbja labaratorijâ.
Vçlu veiksmi.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Paldies, dakter! Kâ bûtu labâk ðo lietu kârtot - paðai doties uz laboratoriju jeb caur ginekoloìi?
Vai varçtu bût, ka grûtniecîbas tests ir kïûdains. Nu nekâdîgi nevaru noticçt tâm 2 svîtriòâm. Rît ieðu pie daktera, bet ðodien esmu pilnîgi darba nespçjîga. :)
Iztaisiet ðodien analîzi ,rît bûs atbilde un tad dodaties pie sava ginekologa.
Lai Jums izdodas.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Paldies. Tâ arî izdarîðu. Ar cieòu, Inta
Visticamâk, ka varam priecâties kopâ ar Jums! Divu bçrnu mâmiòa:))
Paldies, Ilze! Ðodien nodoðu asinis un rît varbût bûs lielâka skaidrîba. :) Inta
Tad jau Tu esi miilji gaidiita www.calis.lv
Jaa, calis ir viena burvîga vieta ar jaukiem cilvçkiem.
Sveiki man jau nu kadu 5 dieno kaveejas meenesreizes neregulaaras nav dazreiz tik kaveejas pa divaam dienaam bet tas ir lloti reti.Vakar uztaisiiju testu bet tas bija negatiivs,kaut gan visu laiku veedera lejasdalaa ir velkossa sajuuta puisis saka ka esmu kluvusi nervoza kasskkiiga.Ko juus man ieteiktu dariit?
Re: Grûtniecîbas tests vakar un ðodien pozitîvs
11.02.2008 18:10
vai nu pagaidi vel paris dienas un taisi testu,jeb arii ej uz Gulbi asins analiizes taisiit..izvelies,kas tev labaak ,un tiikamaaks.
Inta, vai lûdzu paziòosi, kâdi bij rezultâti?:) Man pilnîgi paðai prieks, ja tev bûtu bçrniòð.
Re: Grûtniecîbas tests vakar un ðodien pozitîvs
11.02.2008 22:37
Hekate:

bçrnam jau drîz skolâ jâiet, tu uz datumiem paskatîjies? :DDD
Grûtniecîbas tests
18.06.2008 19:39
Labdien!
Uztaisîju grûtniecîbas testu, viena svîtriòa ir tumði sarkana, otra gaiðâka, tas nozîmç pozitîvs rezultâts?
Domâju ka tevi var apsveikt!
Re: Grûtniecîbas tests vakar un ðodien pozitîvs
19.06.2008 22:32
atkarto testu pec pris dienam vai aizej nodot Hcg uzguilbi, tacu visdrizak jau ka pozitivs
ârsta apmeklçjums??
04.12.2008 15:36
Sveiki!

Esmu veikusi divus grûniecîbas testus, abi pozitîvi.
Arî simptomi ir attiecîgi. Esmu izrçíinâjusi, ka ir 3. nedçïa.
Jautâjums man sekojoðs - vai, ja tuvâkajâs dienâs dodos pie ìimenes ârsta, veicu analîzes, dabûnu nosûtîjumu un tad dodos pie ginekologa ir pareiza rîcîba? Vai tomçr pareizâk bûtu uzreiz iet pie ginekologa?
Mana tante ieteica, sakumâ doties pie ìimenes ârsta, lai dabûtu nosûtîjumus, jo paðlaik man nav apdroðinâðana. Paskaidrojot arî to, ka sonogrâfija jâtaisa tikai pçc 3 nedçïâm.
Ko iesakat man darît pçc savas pieredzes? Ïoti gaidu atbildi :)
Re: Grûtniecîbas tests vakar un ðodien pozitîvs
04.12.2008 17:13
Cik dzirdeju, kopss ssi rudens nosuutiijumu pie ginekologa vairs nevajag- var pa taisno iet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 20?
Ziņa: