sarkani zemādas punktiņi

Aizsāka lienee 

lienee
sarkani zemādas punktiņi
27.04.2009 03:35
man uz krūtīm ir parādījušies tādi kā sarkani punktiņi ,izskatās,ka ir tādi kā zemādas kapilāriņi..vai kādam kaut kas tāds ir zināms?
kods
Re: sarkani zemādas punktiņi
01.05.2009 15:38
hallo, neviens neko nezina? man arī ir šur tur pa tādam spilgti sarkanam punktiņam, interesē kas tie ir
Justīne
Re: sarkani zemādas punktiņi
01.05.2009 19:53
Dīvaini - arī man šī lieta ir jau vairākus gadus. Arī es nesaprotu, kas tie ir. Tādas kā mazas sarkanas pumpiņas, izskatās kā mazi asins punktiņi. Varbūt tiešām kāds var apskaidrot...
Re: sarkani zemādas punktiņi
07.05.2009 16:20
aknu zvaigznītes
Justīne
Re: sarkani zemādas punktiņi
07.05.2009 17:14
Un kas tās tādas ir? Vai varētu, lūdzu, nedaudz sīkāk?
siser
Re: sarkani zemādas punktiņi
16.05.2009 13:50
Aknu zvaigznites ir aknu cirozes pazīme, bet tie nav ka punktini, vinas ir lielakas un uzpiezot uz vidu pazud un atkal atgriezas. Tie kas jums ir, varbut kadi mazi asins izpludumini, kaut kadas petehijas
meitene1
Re: sarkani zemādas punktiņi
16.05.2009 16:25
Diez vai mums tagad mums visām ir aknu ciroze! :D Manuprāt, tie tiešām ir kapilāri. Man arī (uz deguna) ir tāds maziņš sarkans punktiņš. Paziņai arī bija. Viņa aizgāja pie sejas lāzerķirurga un viņai viss pazuda un nu ir ok! No sākuma gan bija maziņš zilums.
siser
Re: sarkani zemādas punktiņi
17.05.2009 14:56
Vel var but kapilaru hemangioma, kas nav nekas laundabigs un praktiski visiem cilvekiem tas ir, ta ir ka tada sarkana dzimumzimite
kods
Re: sarkani zemādas punktiņi
17.05.2009 16:14
un kas tā petehija tāda ir ko minēja siser?
kods
Re: sarkani zemādas punktiņi
17.05.2009 16:15
nu un kāds ir latīniskais vai angliskais nosaukums tām aknu zvaigznītēm un petehijām lai var gūglī pameklēt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 25?
Ziņa: