svars...jaa, atkal :D

Aizsāka seliii 

seliii
svars...jaa, atkal :D
20.05.2009 15:41
Sveiki! Varbuut tomeer kaads ir atklaajis vai vienkaarsi zina veidu kaa kluut resnaakai, it seviski jau, kaa padariit resnaakas kaajas. Par eesanu varat man neko neteikt, jo edu normaali, tikai nekas neiet labumaa. Nopirku vitamiinus vakar, tipa uztura bagatinatajs, satur Mg, Zn un vel tur kaut ko...stiprina matus, nagus, zobus, kaulus (ar shiim lietaam arii man ir probleemas-mati nezeligi skelas, nagi luust,skelas, kauli krakshk kad piemeeram piecelos no seedus staavokla). Vaardu sakot- ar mani ir traki- taatad vai tie vitamiini vareetu uzlabot kat nedaudz manu pasreizeejo veseliibas staavokli...padalities zinaasanaas vai pieredzee, luudzu.
seliii
Re: svars...jaa, atkal :D
20.05.2009 15:42
tb padalieties
seliii
Re: svars...jaa, atkal :D
20.05.2009 20:10
tieshaam neviens....?????????? :(
Re: svars...jaa, atkal :D
20.05.2009 21:25
Paziņa samērā ātri dabūja ķermeņa masas pieaugumu ar HERBALIFE kokteiļiem starp regulārām un sātīgām ēdienreizēm, attiecīgi gandrīz bez ēdieneizēm ķermeņa masa viņai ātri vēlāk nokritās. Par šīs kompānijas produkciju bija daudz negatīvu runu, taču līdz šim ar šo cilvēku ir viss ok, un galvenais, ka bija divpusējs rezultāts atkarībā no vēlmēm :) Protams, ka daudz kas ir atkarīgs no katra cilvēka fizioloģiskajiem dotumiem.
Noteikti, ka Herbalife produkcijai ir daudz alternatīvu, taču par kvalitāti var spriest tikai redzot rezultātu.
zz
Re: svars...jaa, atkal :D
21.05.2009 16:25
esmu dzirdējusi, ka bieži vien ir vainīgi tārpi cilvēka ķermenī!
tas tā nopietni!
seliii
Re: svars...jaa, atkal :D
21.05.2009 17:43
njeee, tarpi man nav..,.
taarps
Re: svars...jaa, atkal :D
21.05.2009 22:18
kaa tu zini, ka taarpu tev nav? ja nelien aaraa, nenoziimee, ka nav! ;) starpcitu, paraziiti ir aptuveni 70% cilveeku !
zz
Re: svars...jaa, atkal :D
22.05.2009 11:01
tie var iekūņoties cilvēka muskalātūrā un tur arī dzīvot, kamēr izdomā doties apgaitā :D
seliii
Re: svars...jaa, atkal :D
24.05.2009 15:14
TAPEC KA BIJU UZ PARBAUDEEM!!!!!!!!
meitene1
Re: svars...jaa, atkal :D
24.05.2009 20:19
Nu,īstenībā vajadzētu aiziet pie dietologa un endokrinologa, varbūt Tev ir hipertireoze utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 9?
Ziņa: