Saraujas krampjos visa kreisa kermena puse.

Aizsāka bql 

Pec sedesanas vienalga kur un kada poza vai ari pec ilgakas vnk pastavesanas daudz maz mieraa tulit uzsakot kustibu man notirpst visa kermena kreisa puse. Bet es nevaru saprast vai tie ir isti krampji tirpsana sasprindzinasanaas vai kas. Kreisas kajas un rokas pirksti un ari kaja un roka un sejas kreisa dalja (tur gan ari velk uz visu seju laikam) it ka lenam izstiepjas pati no sevis un atlaizas. Apmeram 10-20 sekundees tas notiek. Un pec tam parasti ir tads pats otrs tikai aptuveni divreiz vajaks vilnis. Izskatas diezgan tizli no malas it ipasi sejai kad mute paveras un lupas velkas uz atpakalu. Es domaju jebkurs cits tapat var izdarit jebkura bridi sasprindzinoties bet kermenis ta dara automatiski. Kapec man ta notiek? Si problema ir jau kadus divus gadus ir kad ir biezak ir kad retak paradas bet tomer nepazud. Man ir 22 gadi, puisis, ikdiena sezu pie datora bet ir ari ilgi periodi kad datoru pat neredzu ka ari trenejos regulari un peldu biezi kad ir sezona. Dazas reizes tas ir noticis cilvekos un tas ir apkaunojosi.
Re: Saraujas krampjos visa kreisa kermena puse.
21.07.2009 23:56
Jākonsultējas pie neirologa, šādos gadījumos nepieciešama nopietna izmeklēšana.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 16?
Ziņa: