Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?

Aizsāka el 

Pirms kāda laika piemetās iepriekš nebijusi kaite, 2 dienas nogulēju mājās ar pamatīgiem reiboņiem, tā, ka pie sienām jāturas, un sliktu dūšu. Temperatūras gan nebija. Tā kā pēc tam bija atvaļinājums un ceļojums, cēlos augšā, kaut vēl īsti labi nebija. Ceļojuma laikā nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, pa retam vēl nedaudz pareiba galva un pavilka uz nelabumu, bet nebija nedz īpaša vājuma, nedz noguruma. Tagad viss šķiet pilnīgi pārgājis bez pēdām.
Iepriekš man galva nekad nav reibusi, asinsspiediens normāls (tika izmērīts arī reiboņu laikā un bija OK), ar muguras/ spranda sāpēm īpaši neesmu mocījusies, nekādas neiroloģiskas dabas problēmas nav bijušas.
Darbs sēdošs, birojā pie datora.
Dzīvesveids vidēji aktīvs, gadi 45.
Tad nu jautājums – ja tagad nekādu tāda veida simptomu vairs nav, vai būtu vajadzība iet pie ārsta jeb, ja nekas neatkārtojas, nav ko iespringt?
Es savā prātā nospriedu, ka vai nu kāds mistisks vīruss jeb arī tomēr kāds spondilozes saasinājums (šādā gadījumā secinājums vienkāršs – vairāk jāvingro un jākustas).
Bet vai nav kādas nopietnākas & bīstamākas kaites, kam varētu būt šādas izpausmes?
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
22.07.2009 17:57
Es pirmā kārtā liktu uz kakla artērijas kairinājumu. fizioterapeita konsultācija derētu gan par to, kā pareizi sēdēt darbā, gan kā pareizi vingrot
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
22.07.2009 22:44
Izskatās,ka spodilozes vaina.
Vajadzētu pakonsultēties ar neiropatologu.
Liels paldies par viedokļiem!
Kas ir & no kā rodas kakla artērijas kairinājums?
Mēģināju kaut ko sagūglēt, bet neko neatrodu.
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
23.07.2009 23:05
a reibstot uz kuru pusi griežas istaba?
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
24.07.2009 01:44
Vai tad tas ir svarīgi, Gimli?
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
24.07.2009 12:25
var pamēģināt pats uzmanīgi pamasēt sprandu vai kādu palūgt. tad var manīt, vai situācija nemainās... parasti jau ir kāds (kaut neprofesionālis), kam to var palūgt.
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
24.07.2009 21:09
kachenīt, jep, ir svarīgi :)
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
25.07.2009 00:56
varbūt galvas asinsvadu doplerogrāfiju jāuztaisa..
Re: Vai vajadzeetu iet pie aarsta jeb var bez taa iztikt?
27.07.2009 10:50
Man šobrīd pa labi reibst galva. Interesanti, ko tas nozīmē?? :)
Un kas tas tāds, ja reibst tikai labā galvas puse? Nesmejieties, man tā reizēm gadās. Labo pirms 3 gadiem sasita, varbūt tas pie vainas?



Edited 1 time(s). Last edit at 27.07.2009 11:16 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 1?
Ziņa: