Excellent training and working opportunities for doctors in the United Kingdom

Aizsāka UKLocum 

Excellent short term ("LOCUM') emlpoyment opportunities in the United Kingdom are available for Doctors of all grades and specialties:

- flexible rota choices from 1 day to 1 year
- most contracts are 3,6 or 12 months
- excellent pay up to 55 GBP/hour * experienced consultants
- full assistance in registration procedures, accomodation serach etc.

We will be in Riga this Weekend !
Radisson SAS, 8-9-th Aug.

Need more information:
dr Grzegorz Chodkowski
CEE Project Coordinator
tel: +48 509 181 202
e-mail: grzegorz.chodkowski (at) uklocum.eu
www.uklocum.eu
Zinam, jau zinam, tauta jau sien kurpes un taisās pamest šo bēdu leju
Re: Excellent training and working opportunities for doctors in the United Kingdom
06.08.2009 19:11
Bēdīgi daudz tautas ies uz šīm pārrunām :(
Dzirdēju tādu teicienu no medmāsas, ka šeit palikšot tikai tie, kas nezina, kur kuņģis un zarnas atrodas.
:((
to, ka tas viss iet pretī kaut kādam nejēdzīgam kraham, jau varēja nojaust, bet ka šādas ziepes būs, nevarēju iedomāties. Sēž visādas dumjas beibes ministrijā uc. veselības aģentūrās, bet tās neviens neaiztiek, taču te... ai, vispār ārprāc. :(((
tas izraisīs ķēdes reakciju plašās LV masās.. biznesmeņi = gatavojiet zārkus, būs noiets :)
...ja pirms laika biju kategorisks savā attieksmē pret klejotājiem un citādiem laimes meklētājiem, tad uz šo dienu mana nostāja ir mazliet mainījusies...es esmu savas zemes patriots, tomēr...nja...es saprotu mediķus, kuri paraus fraciņu no šejienes...

...tikai...slikti,ka pie šprices tiek klerki ar visām no tā izrietošajām sekām...klerka domāšanas veids ir pabriesmīgs...sekas valsts mērogā uzskatāmas...he, he, vien no mūsu pašu vidus nākuši šleseri, godmaņi, repšes, dombrovski un slakteri...tad ko brīnamies???...
Dosimies mediķiem līdzi:)

Patiesībā man jau šķiet, ka medicīna sen jau ir sagruvusi kā tāda. Tie, kas ir pieprasīti ārsti, nekur nebrauks, viņiem cilvēki kā maksāja, tā maksās.
Tā pati 1. slimnīca, nu kas tur bija? Neapšaubu, ka bija arī labi ārsti, tomēr ne jau priekš parastajiem mirstīgajiem.
Ja cilvēkam tur sanāca nokļūt, tad ne reti viņam tikai palīdzēja nomirt. Es neesmu par šādu medicīnu.
Ja Tev likās, ka medicīna ir sagruvusi, tad tagad tās vairs nebūs vispār!
Es nezinu vispār, vai tagad ir vērts maksāt jebkādus nodokļus, jeb es vairs nesaprotu, par ko un kādēļ es tos maksāju?
Nodokļus vēl draudēja pacelt.Ne tikai ārsti,medmāsas u.c.,bet arī sīkuzņēmēji un citu profesiju cilvēki aizbrauks.Nodokļus dēļ/
Baltijas valstis un Īrija kā nolēmētas samazina neapliekamos minimumus,ceļ nodokļus visādus.Krīze tajās arī vislielākā.
Kaut vai tie paši grāmatveži,musm te tūkstoši bedarbniekos ar pieredzi un izglītību labu.Pat tai Īrijā šiem tieši darbs ir,visādās maksātnespējas un parādu vadības,inventūru firmās.Tāda dzīve.
Kā ārstiem ar valodas zināšanām? Runā, ka tas esot šķērslis aizbraukšanai. Nevar taču ārstēt pacientu, nezinot viņa valodu.
Atradu draugiem.lv: Medicīna Latvijā neesot vajadzīga, jo ir tikai divas slimības: pizdec un huiņa. Pizdec ārstēšanai nepadodoties, bet huiņa pārejot pati no sevis...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2009 22:13 by kachenite.
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atradu draugiem.lv: Medicīna Latvijā neesot
> vajadzīga, jo ir tikai divas slimības: pizdec un
> huiņa. Pizdec ārstēšanai nepadodoties, bet
> huiņa pārejot pati no sevis...

Nu, nu. Patīkami, ka tautai ir dzīļas zināšanas krievu valodā. Bet es netaisos braukt. Tepat arī darba netrūkst.
Re: Excellent training and working opportunities for doctors in the United Kingdom
17.08.2009 22:39
kachenite :DDD
Mums jau ir ārsti,kas Francijā arī strādā.Tur sertifikātu atzīst,bet valoda jāzin.
www.latviesi.com pat ir raksts Ārsts Latvijā un Francijā,diezgan sen bija ielikts,bet ar Google var ātrāk atrast,ieliekot saita nosaukumu latviesi.com un plus tad raksta nosaukumu.Pa pašu saitu ilgi jāmeklē b;us,labāk ar Google šādā veidā.
Domāju,ja jau U.K ir no LV tādi,kas strādā biznesa vadībā un par dispečeriem,u.t.m.l tad jau iemācīties var visu ko ja tik grib.
Kontrakti gan te īstermiņu,tas var traucēt soc.garantijām un rezidences statusam.U.K. cik pētīju,ja gadu pilnu strādā,tikai tad iestājas pilnas soc.garantijas.
Refugees,kad dabūn statusu,tiek bez darba tie tām.Smile.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: