limfostāze

Aizsāka tija 

limfostāze
08.08.2009 17:37
Mammai vairākus gadus pēc krūts vēža operācijas pēkšņi ļoti sapampa roka . Šķiet ka limfostāze .Vai atliek masēt un cerēt ka kaut kad pāries?
moljers
Re: limfostāze
08.08.2009 18:40
LAbāk aiziet pie onkologa
Re: limfostāze
08.08.2009 19:17
jau bija, šajā ziņā viss kārtībā. Apgrūtinoši, ka roka sapamst kā bluķēns, bet dakteri saka , pacieties, varbūt pāries.
Re: limfostāze
09.08.2009 10:54
tija - agrāk bija tāda biedrība"Vita", kur pulcējās sievietes pēc mastektomijām. Viņām tur bija gan vingrošanas (rokai, tieši limfostāzēm), gan viskautkas cits. http://biedribavita.lv/pasakumi/
Re: limfostāze
09.08.2009 16:58
Paldies! Ir labi, ja var sazināties ar cilvēkiem , kuriem ir līdzīgas problēmas.
Re: limfostāze
11.08.2009 14:03
Manuālā limfodrenāža ir provēta?
nu ja
Re: limfostāze
11.08.2009 15:06
man gan pēc līdzīgas operācijas tik gads pagājis un limfas atteces traucējumi nav, bet zinu, ka tur man līdz ikdienas vingrojumi.. ne tikai rokai, bet vispārējam tonusam.. varbūt var mēģināt vingrināt to roku?? lasīju krievu neta forumos, ka medicīniski tur līdzēt, diemžēl, neko nevar..
Re: limfostāze
12.08.2009 12:47
Kā tieši vingrināt? Pagaidām tikai pamasē.
Re: limfostāze
12.08.2009 14:12
cilvēk, tak neviens Tev internetā neparādīs, kā pareizi veikt vingrojumus. meklē savā krajā labu fizioterapeitu un uz priekšu!
nu ja
Re: limfostāze
14.08.2009 09:08
ja nav iepriekš nekas fiziski darīts, tad, protams, jāsāk ar kko vienkāršāku un vieglāku plecu daļai un ķermenim - stiepšanās, locīšanās, bet, ja jau muskuļi ir vietā, tad var arī pumpēties pret grīdu un visu ko citu, kas veicinās muskuļu darbu un līdz ar to limfas piespiedu cirkulāciju..
Re: limfostāze
14.08.2009 10:28
āāāāg dies, moš nevajag tādas muļķības cilvēkiem ieteikt? Pēc krūts vēža operācijas ne katrs vingrojums ir atļauts.
nu ja
Re: limfostāze
14.08.2009 10:57
ja man pašai nebūtu šī operācija bijusi gadu atpakaļ un es nevingrotu, tad neieteiktu :))
par muļķībām, Gimli, parunāsim, kad tevi nooperēs :))
Re: limfostāze
15.08.2009 14:30
paskat, nezināju, ka, lai veiktu rehabilitācijjas darbu, ir nevis jāstudē, bet pašam jāoperējas :D
nu ja
Re: limfostāze
18.08.2009 14:16
jāoperējas, ja tie ilgi studējošie nejēdz vai negrib ārstēt :) tāds pī vien sanāk... un, lai ar citiem tas pats pī nesanāk, tad labākais ir tas uz pašas ādas pārbaudītais.. diemžēl.. :(
Gimli, - nekā personīga :)
nu ja
Re: limfostāze
18.08.2009 14:23
varu jau ieteikt profilaxei pret limfostāzi operētās puses rokā ikdienā peldēt, bet Gimlim jau tas arī lixies = āāāg dies un muļķības :)
jau otro mēnesi ikdienā peldos jūrā, un man limfostāze nav.. būtiski varētu būt = vai krūšu muskuļi ir izņemti vai nav..
Re: limfostāze
18.08.2009 14:30
Nu ja, vispār es lasu par Tavu peldēšanos un domāju, ka saule taču arī stipra. Kādreiz onko slimniekiem neieteica, tagad ir citādi?
nu ja
Re: limfostāze
18.08.2009 14:45
es esmu brūna :) dakterīte neko īpaši neteica, bet man ir brūnā āda, kura neapdeg, un brūna esmu no dzimšanas :) nezinu, kas un kā ir tradicionāliem onko, jo šis mans pirmais vēzītis un diagnozei ir tikko gads :)
BET = psiholoģiskais man ir svarīgākais faktors par visiem citiem = ja nevaru dzīvot kā normāls cilvēx, tad dzīvei ar dažnedažādiem ierobežojumiem, kuru vairs nevar saukt par normālu dzīvi, neredzu īpašu jēgu..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 13?
Ziņa: