Aukstumpumpas

Aizsāka Kristapssssss 

Kristapssssss
Aukstumpumpas
11.08.2009 11:33
Kā lai cīnās ar aukstumpumpām ? Es viņas parasti ātri dabonu .. Gadā reizes 4. Šoreiz vienlaicīgi uzmetušās veselas 4. Pagaidām ir ļoti maziņas, bet vakarā būs zaka lūpa.

Ko darīt ?
Re: Aukstumpumpas
11.08.2009 14:21
Stiprināt imunitāti, ko gan citu. Un bieži mazgāt rokas ;)
Dāma
Re: Aukstumpumpas
11.08.2009 15:26
Painteresējies aptiekā - ir tāds lūpu balzams Larifans. Arī zobu pasta. Internetā arī ir info par šiem produktiem.
Kristapssss
Re: Aukstumpumpas
11.08.2009 16:00
Ar imunitāti itkā viss oki. Neesmu slimojis pāris gadus, tik tās pumpiņas metās, bet parasti ir viena vai divas, bet šoreiz 5. Rokas ar regulāri mazgāju. Ja esmu mājās tad reizes 10 mazgāju un tas pat ar seju.

Varbūt pie vainas varetu but tas, ka es peldejos kkada neiznaamaa upiitee. Udens bija pamatigi auksts un pabiju arii ar galvu zem uudens.

kautkadu smeriti atradu, cerams, ka palidzes.
vecais
Re: Aukstumpumpas
27.09.2009 21:14
Ar šo kaiti sadzīvoju jau sen Vislabāk palīdz ziede "Zovirax". Tāda maza tūbiņa, maksā ap 5 Ls. Ja laicīgi uzsmērē, pumpas gandrīz neparādās.
bailes
Re: Aukstumpumpas
28.09.2009 03:52
man ar sodien uzmetas, bet man ir specialas uzlimes un no vinam baigi atri pariet....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: