ludzu palidziet!!!

Aizsāka Lauris 

ludzu palidziet!!!
22.08.2009 21:52
sveiki,esmu jauninais seit, bet ari ar savu problemu, man ir 19,ir ta kad esmu slims, tikai nezinu no ka,ceru kad kads var palidzet, asinspiediens ir normals, tacu jutos slikti, liekas kad kkads virus, bet nav ne caureja ne temperatura vai vemsana, kad jutos pavisam slikti tad galva griezas ta itka uz gipsanu,, un vedars ari, bet nevemju, nespeju koncentret savu acu satienu viena punkta,jo tad atkal galva sak taka griesties,un sirds atrak skrien,nav ne mazakas nojausmas kas varetu but, bet ir ta kad man ir balta mele, un cik zinu tas nozime kad esmu slims... varut kads var palidzet.ieprieks jau paldies.
Re: ludzu palidziet!!!
23.08.2009 10:36
Cilvēk, mīļais, internetā taču Tevi neviens neizārstēs! Dakterim vismaz jāredz, kāds Tu tagad izskaties! Receptes zālēm arī internetā neviens neraksta.
Kādu palīdzību Tu gribi sagaidīt?
Re: ludzu palidziet!!!
23.08.2009 18:05
neesmu lv tapec ir ta sarezgitak ! vnk gribeju zinat varbut kadam ir kada teorija kas man kaish, bet nu enivei padies par neko :)
Re: ludzu palidziet!!!
23.08.2009 23:18
Lauri, vai tev neuzdod nervi? Esi sastresojies, noguris, maz gulējis...daudz strādājis...?
Varētu būt V distojija? Temperatūra normālā?
Re: ludzu palidziet!!!
24.08.2009 22:18
paldies Rama, nu ar to mineto ir ta ka ir,stresots daudz un stradats ar , bet temp. ir normala ...
Re: ludzu palidziet!!!
24.08.2009 22:23
Tad var būt arī "nervi". Pārpūlējies būsi?
Re: ludzu palidziet!!!
25.08.2009 01:53
varbut, bet man jautajums Ramai, ka var arstet to V distofiju ?
Re: ludzu palidziet!!!
25.08.2009 01:54
atvainojos, V distojija
Re: ludzu palidziet!!!
25.08.2009 22:43
Lauri. palasi saitus par veģetatīvo distoniju(disfunkciji), esi pārguris un nervi uzdod. Veģ.nervu sistēma ar galvu nav kontrolējma, bet ....sevi vari mierināt, ka neesi slims uz miršanu.... Mēģini atpūsties, sakārto savas domas un nomierinies....nekas slikts ar tevi nenotiks. Tagad ļoti daudzi mocās ar tādām problēmām. Arī es tam esmu gājusi cauri un ne vienu reizi vien.
Var palietot sākumā kādu vieglu nervus nomieriņošus pilienus,kaut baldriānus.
Re: ludzu palidziet!!!
30.08.2009 04:20
Lauris,kurā valstī tu esi un kādu darbu strādā?No tā atkarīgs,kā darbs ietekmē tevi.
Valstis ir dažādas,med.aprūpe arī.Cik ilgi tur esi oficiāli?Tur ir tā,ka no tā med.palīdzība arī atkarīga daudzkur.
Darba apstākļi,vielas darbā,vibrācija u.c.?Amats.Darbā ko dari?
Kurš saka,ka distonija?Asinsspiediens ir tā,ka daudzām saslimšanām var būt viņa straujas svārstības un parasti it kā normāls.
Vispār tiešām,ka ārsts tevi neredz,tad grūti pateikt kas vainas.
Starp citu,atkarībā,cik ilgi esi tur un kas par valsti,kā noformēts,tu vari daudzkur arī iet pie tā ārsta.Ir,kur reģistrēties pie GP vajag iepriekš.Ne jau visur tas ir tik dārgi,kā liekas,lasīju,ka ir cilvēki,kas piem.2.g.strādā legāli U.K par benificēm neko nezin,lai gan dabūtu,ja prasītu.Valstu jau daudz.
Tad nu uzraksti,sīkāk,kur,kas,ko un kā.
Re: ludzu palidziet!!!
02.09.2009 17:11
Laurim palīdzēs Formula99.Iegādāties caur internetu: http://medical.novanutria.com
Testēti produkti labākajās Vācijas klīnikās,ražots Vācijā ,Eiropas Savienības sertifikāts.Pats lietoju un rezultāts bija jau pēc 72 stundām.
Re: ludzu palidziet!!!
04.09.2009 13:44
Lauri. Tomēr ,jāmeģina tikt pie ārsts.
Vai nevar paprasīt nedēļu atvaļinājumu un atbraukt pie ģimenes ārsta uz konsultāciju?
Vajadzīga apskate,aptaujāšana,analīzes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: