Foruma publikai

Aizsāka ku! 

Foruma publikai
04.09.2009 14:38
Paziņoju, ka pēc ilgas un grūtas garīgas slimības šodien, mana interneta lapa www.klizma.lv ir sākusi iegūt savu pastāvīgo veidolu un foruma publika var to ievērtēt :)))

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Foruma publikai
04.09.2009 16:15
Apsveicu:)
trr
Re: Foruma publikai
05.09.2009 10:03
iepazinos = iebāzu degunu :)
Re: Foruma publikai
14.03.2010 21:06
Beidzot esmu drusku pastrādājis pie lapas un ievietojis aspektu sarakstu. Cerams, ka tuvākā laikā būs iespēja darbiņu durpināt un turpmāk tas ies raitāk jo informācija un melnraksti jau gana daudz sakrājušies. Nenosodiet manas pieticīgās html prasmes. Ieteikumus un aizrādijumus varat izteikt tepat...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Foruma publikai
15.03.2010 11:51
ku!
uzliec to visu uz wordpress vai joomla. Vienkārši uzliekams un vienkārši lietojams i pārskatams ļoti labi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Foruma publikai
15.03.2010 12:30
ku!
ņem piemēru no "yes" sūdzi tiesā!!! ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Fuzzy
Re: Foruma publikai
15.03.2010 12:44
Nu skarbi, katram jau tās novirzes izpaužas citādi...
Re: Foruma publikai
15.03.2010 14:38
kukūū un Fuzzy

Varbūt nevajag tos prāta defektus meklēt? Es tāpat varētu teikt, ka prāta defekts ir tiem kas raksta tos nosodošos komentārus... Vienkārši ir uz pasaules cilvēki ar dažādām interesēm... Un kas ir slikts tajā ja vēlos izveidot lapu kurā varēs gūt izsmeļošu informāciju visi kam par to ir kāda interese? Nu nav mums latviešu valodā nekas tamlīdzīgs, nav... Un man ļoti žēl, ka daudzi cilvēki ar šauru domāšanu nesaprot šī darba nozīmīgumu...


Mateus

Es papētīšu tās lietas sīkāk bet man ir maz laika un nezinu vai man tās citas platformas ko dos jo man tajā lapā nav iecerētas nekādas rotējošās pipelītes un citas tādas fiškas. Turklāt ir svarīgi lai lapa lādētos labi arī tiem kas lieto lēnu internetu...


?

Nebūs, nebūs. Lapas ievadā par to jau ir teikts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Foruma publikai
15.03.2010 15:38
nu Tu pateici taa itkaa es ieteicu taisiit www.2advanced.com :D
uz wordpress griezhas milziigs daudzums blogu. Bet blogi kaa zinaams ir vnk BLOGI :D
za to eerti administreejami un var sekot statistikai un peetiit katra raksta lietderiibu utt.
Un ko tur lasiit. Uzliki datu baazi, iekopeeji failus, nokonfigureeji peec instrukcijas un lieto :) iizii
Nav saprashanas kaa tikt galaa - pie kafijas tases varu visu paraadiit un paraadiit to ideju.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2010 16:24 by Mateus.
yes
Re: Foruma publikai
15.03.2010 15:43
Apsveicu ku! - man jautājums - vai tev arī forums būs? :D nu, tāds foršs, bez rupjībām un ar demokrātiskiem NOTEIKUMIEM, kādi nav šajā forumā - tad jau varētu pie tevis ietusēt, šie jau te drīz vērsies ciet - nav to foruma NOTEIKUMU :(
Re: Foruma publikai
15.03.2010 22:06
Mateus

Par to kafijas tasi mēs apspriedīsim kad būšu ticis pie cita interneta pieslēguma. Patreiz man ir lēnais dārgais :)


yes

Par forumu vēl nezinu. Par to sākšu domāt kad būšu ticis līdz pēdējam aspektam :) Un kāda tur demokrātija bez rupjībām sanāk ja tāda tēma... paskat kas tepat jau notiek... Un tusētāji arī tur būs tematiskie... nez vai Tev patiks... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
njaa
Re: Foruma publikai
16.03.2010 11:37
ku! - parasti jau tā - ja tā rupjība pašu neskar, tad aizslīd garām nepamanīta, ja tā kaka trāpa uz galvas, tad gribas izlasīt foruma noteikumus :))
Re: Foruma publikai
17.03.2010 20:41
No medicīnas viedokļa būtu,laikam, interesanti. Atsvaidzināt iegūtās zināšanas.
Papildināt šīs zināšanas ar jaunākajiem atzinumiem.
Kaut gan jebkura klizmošana bez pieredzējuša speciālista apmācības var būt traumējoša un pat bīstama.

Atceros,ka ar klizmu palīdzību varēja barot cilvēkus,kad tas bija nepieciešams.Protams ja tas nebija iespējams normālā ceļā.
Klizmas varēja arī pielietot lai palīdzētu pie organisma attūdeņošanas.
Bet tie visi bija īslaicīgi pasākumi un tikai specifiskos gadījumos.

Jaunībā lasīju speciālu literatūru, kā veikt vispārēju organisma attīrīšanu ar totālu klizmu palīdzību.
Bet tas jau robežojās ar ļoti specifisku diētu,vingrinājumiem un ļoti liela daudzuma sālīta ūdens ieņemšanu caur muti.
Laikam ,man pat izdevās panākt zarnu attīrīsanu no kuņģa līdz anālai atverei.

Jāatceras viens. Jebkura pašdarbība var būt ar neatgriezeniskām sekām.
Viens no lielākajiem sargsuņiem,kas liktu atturēties no vieglprātības ir čūlainais kolīts.
Faktiski neārstējama un ļoti smaga saslimšana.
Dabiskums ir veselības garants.
Re: Foruma publikai
19.03.2010 14:23
Paldies, Mazdakteris1! Vismazkāds cilvēks kaut ko prātīgu arī uzraksta :)

Medicīniskajiem aspektiem būs veltīta lapas lielākā daļa. Ceru, ka tā būs noderīga arī profesionāļiem. Vismaz tā ir domāts.
Protams, ka būs veltīta uzmanība arī sarežģijumiem un nevēlamiem blakusefektiem klizmas laikā. Taču uzreiz jāpiebilst, ka problēmas gadās reti un pie tā ir īpaši jāpiestrādā lai ar klizmas palīdzību radītu kaitējumu organismam. Bet kā saka krievu sakāmvārds "S duru i huj slomaķ možno...".

Vispār tās klizmas ir vairāk kā 12 veidu un protams, ka būs nodaļa veltīta organisma attīrīšanai ar klizmu palīdzību. Ja jau runa par visiem klizmu izmantošanas aspektiem tātad par visiem... pilnīgi... Par sālsūdens dzeršanu arī neaizmirsīšu :)

Kas attiecas uz čūlaino kolītu tad klizma jau nu nebūs tā kas to izraisīs, izņemto gadijumus kad tiek izmantots pilnīgi nepiemērots agresīs vai karsts šķidrums. Ir pat rekomendācijas klizmu izmantošanai čūlainā kolīta ārstēšanai - pareizāk sakot saasinājuma remisijas panākšanai. Priekš tam izmanto cietes klīsteri ar kumelīšu novārijumu vai vietējas iedarbības medikamentiem. Laba ir klizma kā čūlainā kolīta profilakses līdzeklis aizcietējumu gadijumā jo kā zināms, apmēram 3...4 aizcietējuma dienā sākas autolīze, vienkāršāk sakot kaku pūšana un tas jau ir vistīrākās barbarisms pret organismu un nav salīdzināms ar klizmu kaitīgumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Foruma publikai
19.03.2010 14:48
ku! uz šito lūdzu atsaucīti varētu pls?

"Ir pat rekomendācijas klizmu izmantošanai čūlainā kolīta ārstēšanai - pareizāk sakot saasinājuma remisijas panākšanai. Priekš tam izmanto cietes klīsteri ar kumelīšu novārijumu vai vietējas iedarbības medikamentiem. Laba ir klizma kā čūlainā kolīta profilakses līdzeklis aizcietējumu gadijumā "



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2010 14:49 by Noela.
Re: Foruma publikai
19.03.2010 20:14
Jā, pameklēšu to avotu. Bet neapsolu. Šķiet tas bija no kādām pavecākām grāmatām vai žurnāliem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Foruma publikai
21.03.2010 19:52
Noela

http://www.beregite-detei.ru/8_2.php

http://www.fanwal.ru/info/soveti_po_oyxodoy/klizmi/kapelinie_kraxmalini_klizmi/

http://www.rusmedserv.com/proct/irrigation.htm

Tas nav pirmavots tai informācijai bet vismaz kaut kāds mājien uz to, ka neesmu pats to izgudrojis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: