Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu

Aizsāka Tompsons 

Vai kāds varētu lūdzu ietiekt kompitentu, zinošu gastroenterologu?
Nesen biju pie dr. Skrodera P. Stradiņa klīnikā ar konkrētu diagnozi no endoskopijas "helicobacter pylori infekcija". Viss, ko viņš man spēja pateikt ir "meklē harmoniju".'Vai tiešām šo infekciju nevar iznīdēt ar kādiem citiem līdzekļiem? Man tā harmonija galīgi nedodas rokā, pat regulāri sportojot un ēdot veselīgi.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
05.09.2009 21:39
šim bacilim taču zāles jebkurš ģimenes ārsts var izrakstīt; tur nav vajadzīgi nekādi kruti gastroenterologi, vnk izmetīsi baigu naudu.

cits iznīdē bacili un jūtas labāk, cits ne... tad jādomā, ko darīt tālāk.

tāpēc un ne tikai tāpēc gastroenteroloģijā no paseniem laikiem vienai daļai ārstu ir viedoklis, ka šo kaišu izcelsme ir psiholoģiska. sports un ēšana ir par maz: svarīga ir domāšana, mazvērtības kompleksi, spēja tikt galā ar stresu un citas lietas.

bet gan jau ka ir arī bioloģiskāk domājoši dakteri. piemēram, Linezera gastro centrā, bet, kā jau bildu, domāju, ka vnk izmetīsi naudu...
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
05.09.2009 22:22
Man ntos gadus bija sūdzības par kuņģi..znīdēja heliobactery un tagad naglas varu ēst. Pirms tam katru gadu rudenī tecēju pie gastroenterologa. ARSĀ ĻOTI, ĻOTI LABA daktere ir Mežecka. Cilvēks savā vietā. Mani viņa saremontēja un paldies viņai.
heliobactery, lai iznīdētu bija 3 dažādas zāles jādzer..šķiet omeprazols,amoxiclav un trešo neatceros..Bet to nu tiešām var ģ.ā. izrakstīt.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
05.09.2009 22:41
Tā jau jebkuras slimības gadījumā var pateikt: "meklē harmoniju", un tā būs taisnība. Taču, ne reti līdz harmonijai ceļš ir garš, bet palīdzība ir vajadzīga uzreiz.
Paldies par atsaucību, tuvākajās dienās aiziešu pie sava ģimenes ārsta un paprasīšu vai ko zina par šo trīs zāļu maģisko spēku.
SantaBart
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
06.09.2009 12:40
Nezinu ka ar harmoniju- bet man palidzeja zales un daktere Čui(MFD Veselibas centrs). Tev zales nekad nav bijusas izrakstitas -vai ir bet nav palidzejusas?
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
06.09.2009 13:19
Man arī jau pirms kāda laika bija helikobaktērija. To trīs zāļu komplektu izrakstīja ģimenes ārste. Tad uz kādu laiku bija labāk, bet pēc kāda laika atkal sevi lika manīt gastrīts. Iespējams, ka tomēr līdz galam baktērija nebija nokauta, asinīs tā uzrādījās, bet gastroenterologs apgalvoja, ka tā tas varot būt.
Šobrīd gan izskatās viss OK jau kādu laiku. Pat paeksperimentēju ēst šo un to, no kā izvairījos agrāk, viss OK.
SantaBart, esmu jau dzēris kaut kādu 3 zāļu kombināciju, tik neatceros vai tieši to 3 pa ko te runā. Tas omeprazols gan tur bija. Programma bija uz 1 nedēļu un kamēr lietoju, vārgums, vēdera pūšanās un papildus svīšana pazuda, bet nu jau pagājis vairāk par mēnesi un visi vecie simptomi ir atpakaļ. Esmu lasījis, ka citiem izraksta to programmu uz 10 dienām vai pat 2 nedēļām. Kādos gadījumos dienu skaits mainās?

Strawberry, es ar jau esmu izveidojis sarakstu ar lietām, ko nevajadzētu ēst, tas ir uz ko vēders protestē. Saraksts ir nenormāli garšs un man gandrīz nekas nav vairs palicis. Varu ēst griķus, rīsus, vārītus kartupeļus, makaronus(+/-) un dārzeņus. Pārējais rada problēmas. Svars ar jau sāk kristies zem normas, jo daudz sportoju un ar šiem produktiem nesanāk uzņemt tik daudz kaloriju cik patērēju. Esmu 184 cm un 68 kg
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
07.09.2009 08:00
Man arī tajā nedēļā, kad dzēru zāles bija laba jušanās. Un tieši tāpat pēc kāda laika pamazām nāca viss atpakaļ. Internetā esmu lasījusi, ka kursam jābūt 10-14 dienas un arī tad nav droši, ka baktērija beigta.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
07.09.2009 10:58
Nu jā, bet gala beigās es gāju pie dziednieka, ne pie gastroenterologa;)
Strawberry, prieks vismaz, ka Tu atradi harmoniju.
Domāju vēl uztaisīt asinsainu tām helikobaktērijām, ko P. Stradiņa klīnikā ieteica. Varbūt tur parāda kādu norādi uz harmoniju.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
07.09.2009 18:30
Jā, bet man jau sāk uzrādīties neharmoniskums- es pamazām sāku pārēsties :)
Strawberry, tad jau drīz vien tiksimies pie dziednieka ^^
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
07.09.2009 22:28
Kāds tur dziednieks, aizej uz ARSU pie Mežeckas! Man ar taisīja asins analīzes..Elptestā un endoskopijā to baktēriju neatrada, bet asinīs gan..un kopš to iznīd'ja manas kuņģa prolēmas beidzās.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
08.09.2009 07:08
Tātad, ja uzrādās asinīs, tad tā tomēr tur ir. Redz kā, par šo viedokļi dalās...ārsti vismaz vaerētu vienoties sasvā starpā;)
Šorīt man izrakstīja 3 zāļu kompleksu, kas esot nopērkams vienā komplektā ar nosaukumu "Pylobact" vai "Pylobact Combi". Varbūt kāds zin kurā aptiekā tādu komplektu var nopirkt?
domāju, ka jebkurā normālā aptiekā.
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
16.09.2009 23:57
Es harmoniju savulaik atradu kastītē ar uzrakstu Lomac 20. Baktēriju iznīdet pat nemēģināju (pagaidām) zinot to cik šai terapijai ir zema efektivitāte un cik es sūdīgi jūtos pat no parasta AB kursa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
17.09.2009 07:17
Bet mana harmonija laikam ir dzērienā Ho-fi. I nemaz nezināju, ka kuņģa vainas tas arī dziedē, pat kuņģa čūlas. Man nevajag vairs nekādu omeprazolus. Un šis ir dabisks padzēriens:)
Vai Strawberry vareetu pateikt vairaak, kas ir HO-fi? Sodien saaku dzert zaales Helicobakterijai. Interesanti cik taas maksaa Latvijaa? Amerikaa tas prieks maksaa $ 400 divaam nedeeljaam. Paldies.
Varbūt vēl kādi ieteikumi attiecībā uz gastroenterologu būtu..?
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
18.03.2012 03:41
Ieteikums netrēt laiku un naudu uz gastroenterologu. Bet tas ir mans personīgais viedoklis!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
19.03.2012 21:14
"helicobacter pylori infekcija" bija arī man, ši baktērija neārstēta izraisa kuņģa čūlu, tādēļ nav tiešām jātērē liela nauda, ģimenes ārsts izrakstīs zāles un pēc pāris nedēlām būsi vesels, tie ārsti Stradiņos jau reizēm attālinās no realitātes un runā muļķības, ar harmonisku dzīves veidu šī baktērija nepazudīs..........
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
19.03.2012 23:17
Tas teiktais ir pārāk optimistisks un stipri tālu no realitātes. Pirmkārt nav tā, ka helikobaktērija neārstēta izraisa kuņģa čūlu. Tā notiek tikai dažiem. Un ar ģimenes ārsta izrakstītajām zālēm pēc 2 nedēļām arī izārstējas tikai daži. Tā kā ir jēga ieklausīties ko saka Stradiņu ārsti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tikai ne pie Gaļinas čui Rušonu ielā. tāds murgs. ar pierakstīju vēl nogaidīju 40 min pa virsu - neviens i nedomāja saukt. kad nākamās tantes gāja iekšā, es ar iespraucos un jautāju, kad tad beidzot tikšu, man jau sen bija pieraksta laiks. šī galīgi neieinteresēti paskatās sarakstā: labi, nāciet.
NERUNĀ LATVISKI! VISPĀR NESAPRATA, KO ES VIŅAI SAKU!!! lika tikai parādīt mēlu, pajauutāja, vai man ir bērni un vnk saķeksēja, kādas analīzes man jātaisa. un VISS!!! 5 nevērtīgas minūtes-30 eiro. normāli, ne ? !!!!!! vienīgais sakarīgais teikums, ko pateica: visi orgāni ir saistīti. dāāāā!!!!!!!


neejiet pie viņas, nožēlosiet!
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
13.09.2014 09:25
Varbūt tomēr nav nemaz tik traki. Par atziņu, ka visi orgāni saistīti, vien var maksāt. Jo citi ārsti līdz šai atziņai vēl nav nonākuši.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kristīneee
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
03.10.2015 00:27
Tiešām labākā daktere ir Skaidrīte Mežecka *ARS).
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
03.10.2015 01:30
Interesanti, ka jaunā paaudze, lieto daudz citu tautu vārdus, bet nepareizi... tas "dāāāā" patiesībā ir "Dooh" un tam ir divi jēdzienu, pie kam viens otram diametrāli pretējs. Līdzīgi kā... no manis aptaujātajiem, vārda "vau" jeb "wow" lietotājiem... nemaz nenojauta, ka latviski tas būtu... "bv" :D nu vai lai arī trīs burti tad "ebv" ...With Out Words...

Tautieši! Lai mainītu valsti ir jāsāk ar sevi. Es neesmu pret jaunvārdiem un svešvārdiem, bet būtu tik feini, ja tos tomēr lietotu nedaudz korektāk... Līkop? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
03.10.2015 23:56
Mateus, mani aizkustina Tavs entuziasms :) Bet pa manam tas ir gadus 10 par vēlu. Baidos, ka Latvijas vilciens ir jau aizbraucis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iesakiet lūdzu labu gastroenterologu
04.10.2015 16:42
Nu tas, ka esam uz "idiocracy" ceļa, nemaz nešaubos
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: