Augsts asinsspiediens

Aizsāka I_35 

I_35
Augsts asinsspiediens
08.09.2009 16:44
Lūdzu iesakiet kādu konkrētu kardiologu, endokrinologu vai citas specialitātes ārstu (vārds, uzvārds, klīnika) pie kura vērsties ar ļoti augsta asinspiediena problēmu. Visādas zāles jau ir mēģinātas, nekas līdz šim nav palīdzējis. Pašsajūta tiešām slikta.
Man ir 56 gadi.
Paldies jau iepriekš par pašsajūtu.
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
08.09.2009 16:46
Paldies jau iepriekš par atsaucību :)
Re: Augsts asinsspiediens
08.09.2009 17:47
Dr. Jānis Skārds- Linezerā, hipertensijas kabinetā, ļoti labs speciālists.
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 08:49
Liels paldies, bet varbūt vēl kāds var padalīties pieredzē?
var jau
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 09:25
varu jau dalīties pieredzē, bet vai tev tas ko dos? = man 53, esmu S

nemeklē dakteri = vispirms pārdomā savu dzīvesveidu - tur meklējams tava paaugsinātā asinsspiediena cēlonis.

sāc ar to, ka mazāk ēd un vairāk (daudz!! ) kusties, nomet visu savu lieko svaru, pārej uz bezgaļas un bezdzīvnieku izcelsmes pārtiku. ik dienas vakarā apēd pa dažām daiviņām ķiplokus, dzer ingvera un zāļu tējas, ābolus, bumbierus uc LV dārzos augušos labumus = cik vien vari iedabūt iekšā..

izdari visus iespējamos izmeklējumus, lai vari būt pārliecināta, ka lielās līnijās ar veselību OK, ka paaugstinātā a/spiediena cēlonis ir tikai no nepareiza dzīvesveida un pārtikas..

manuprāt = tas galvenās līnijās ir viss, lai a/spiediens sāktu kristies.. veixmi!
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 09:52
Stellai!

Dr.Jānis Skārds, Linezerā jau gadus 10 nestrādājot...varbūt vēl kādam kāds labs dakterītis zināms?

Var jau!

Ar svaru viss +/- ir kārtībā, liekas, ka ģimenes ārstam ar viss vienalga, tik pamaina tabletes, bet cik tad var mainīt...jau vairākus gadus tā. Nupat jau vairs riktīgi nav, jo jau no paša rīta pamostoties asinspiediens ir pat 180....
Lielos vilcienos ar veselību viss ir kārtībā, bet gribas aiziet pie ārsta, kurš vismaz izrādītu neviltotu interesi par pacienta veselības stāvokli un attiecīgi arī veiktu pārbaudes vai nosūtītu uz tādām.
Ārsti jau ir mainīti, bet šķiet, ka attieksme visiem +/- vienāda, ja ir sūdzības par asinsspiedienu- apmēram tā- nu ko darīt, dzersim zāles, bet ja nepalīdzēs tad tā arī jādzīvo, jāsamierinās, bet ko darīt, ja pašsajūta tāpēc tāda kā no gaļmašīnas izkāpušam???
var jau
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 10:02
nu ko ārsts var izdarīt tavām artērijām, kuras no nepareiza dzīvesveida un pārtikas jau stipri sklerotizējušās??!! tikai izraxtīt ķīmiskās tabletes, kas a/spiedienu gan nodzīs, bet pievienos pie visa 100 un vienu blakni..

savas artērijas vari mēģināt patīrīt tikai pati = uzlabojot savu fizisko stāvokli ar veselīgu dzīvesveidu un pārtiku.. tas ir visa sākums = kustības, svaigs gaiss un viegla, veselīga pārtika.. veixmi!
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 10:15
Var jau!

Bet man ar dzīvesveidu viss ir pa lielam ir kārtībā- augļi, dārzeņi, netrekni ēdieni, no rītiem pirms darba pusstundu katru dienu vingroju, ziemas periodā eju uz baseinu un tagad vēl jūrā peldos...nu viss ir tā kā vajag, bet problēma pat nemazinās, kur nu atrisinās!!!
Tāpēc vien man nešķiet, ka man būtu jāsamierinās un tāpēc turpinu cerēt un paralēli meklēt kādu zinošu ārstu...
var jau
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 10:28
jā, es arī peldos joprojām jūrā, dienā ar velo ap 20 km nobraucu, tāpat vingroju un viegli ēdu, bet tas viss jau ar mani vismaz 15 gadus.

man asinsspiediens turas ap 110/70, tāpēc arī tev ieteicu to labāko no savas pieredzes. ja nu nelīdz, tad neko.. veixmi doka meklēšanā! :)
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 10:44
Nu ok, tātad cerība mirst pēdējā...liels paldies!
Niere
Re: Augsts asinsspiediens
09.09.2009 23:21
Nieres pārbaudītas?Un ja nu ir kāda slimība neredzama?Pie nefrologa vajag piekāpt.
Re: Augsts asinsspiediens
16.09.2009 23:48
Da nu? Dažus gadus atpakaļ biju pie Skārda Linezerā... var jau būt ka viņš tur arī nestrādā - vienkārši pieņem privāti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Augsts asinsspiediens
17.09.2009 07:20
Neviens ārsts jau neko nav izārstējis, tikai apslāpējis simptomus, tā kā pilnībā piekrītu- var jau.
!
Re: Augsts asinsspiediens
17.09.2009 12:47
Stradiņos taču ir kardioloģijas centrs, vajag interesēties tur.
I_35
Re: Augsts asinsspiediens
30.09.2009 16:22
Jā, pa telefonu man tā arī atbildēja, ka dr.Skārds tur nestrādājot. Jā un kur ta privāti, ja nekādus kontaktus nevar viņam sameklēt. :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 22?
Ziņa: