Masāža mūsdienu Latvijā.

Aizsāka joll 

Masāža mūsdienu Latvijā.
18.09.2009 04:01
Tagad daudzas iestādes,kas diemžēl nav tikai intīmiestādes sludina,ka uzņems masieres līdz 30 vai 35 ar to un to darbā.
Kvalifikācijas prasību bieži vien nav.
Iestādes,kas sniedz pakalpojumus kosmetologs,blakus vieta masierim un tā līdzīgi.
Man jautājums,kad Latvijā primārs kritērijs ir kļuvis masieru dzimums un vecums,kādas kvalitātes masāžu var saņemt klienti.
Kas un kur, kādā kārtība apmāca masierus Latvijā?
Kas izdod viņiem apliecības un diplomus?
Kā cilvēki tagad kļūst par masieriem un sāk strādāt par masieriem.
Liels jautājums Jums,lasītāji.
Lūdzu visiem,kas zina kaut ko precīzi,uzrakstīt šeit atbildes.
Kursi.Tagad ļoti daudzas iestādes piedāvā visādus kursus,pat zīdaiņu masāža,thai,hingi,bingi,arjuvēda un citi.Cik likumīgi ir šādi kursi un masāžas?
Vai tagad masieriem jāzina anatomija vai nevajag vairs zināt?
Kāda jābūt iepriekšēja izglītība?
Vai tiešām tagad masē vecums,foto un imidžs klientus?Nevajag vairs anatomiju,fizioloģiju zināt?
Man te viens cilvēks teica,sak,gribu mācīties masāžu,jo ir med.izgl.Paskatījies portālos,tur sludinājumi pat neinīmiestāžu, ka foto,vecums,nav prasīta izglītība,tad vēl kursus ieraudzījis daudz portālos.Visādus.Paskatījos arī es,tiešām...Mati stāvus ceļās no kursu skaita un visādām nejēdzībām.
Kāds masieris mani masēs,ja es aiziešu uz masāžu?
Art kādu izglītību?
Kādiem kursiem?
Kādas kvalitātes klasisko masāzu man var sniegt masiere,kuru pieņem pēc foto darbā?
Jau iepriekš Jums visiem pateicos par veltīto laiku un atsaucību jautājumam.
Jūsu detalizētas atbildes ļoti noderētu daudziem lasītājiem un man aŗī.Jo sīkāk Jūs atbildēsiet,jo labāk.
Liels paldies Jums par Jūsu laika velīšanu lasot šos jautājumus.
Cerībā uz Jūsu atbildēm, joll.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2009 04:04 by joll.
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
27.09.2009 04:01
Man likās, šeit daudzi rakstīs par masieriem, apmācību,noteikumiem,savu pieredzi.
Kaut kādu informāciju par masāžu.Kas tagad notiekās ar masāžu Latvijā?
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
27.09.2009 13:28
ar masāžu Latvijā šobrīd ir totāls bardaks. dažādi masiera profesiju regalamentējošie noteikumi ir pretrunīgi, līdz ar to pagaidām saprast neko nevar un katrs, kam nav slinkums, var pabeigt 3dienu apgrābstīšanas kursus un saukt sevi par masieri.
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
27.09.2009 18:02
Gimli Rakstīja:
-------------------------------------------------------
3dienu apgrābstīšanas kursus


:DDDDDDDDD
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
27.09.2009 18:33
Joll: ko Tu vēlies baudīt: medicīnisko masāžu vai erotisko? Jeb gribi pabeigt "apgrābstīšanas kursus"? Stradiņos tādus rīkoja cilvjiem ar med.izglītību.
Kā, tagad arī daudzi veselības saloni, kur esot klasiskā???masāža, piedāvā darbu masierēm līdz 35, prasa foto,un tur nav intimo pakalpojumu.
Ir hibi kibi kabi gabi masāzās un kosmosa,akme;nu,rimiku,kimiku ar eksotiku, kursi 1-7 dienas,cenas 100-500,mui mui kur kāpj uz muguras ar kājām un staigā pa visru700 un kas tur vēl.
Saloni piedāvā arjuvidi, tugi,hugi un ko tik ne.

Ja interesetu intimo medportālā nejautātu.Intimo ir citi portāli, kur jautāt.
Turklāt klasiska masāža tiek arī blakus hugi mugi u.c.
Ir dziednieku institūti,centri, ir viss,kas tik nav.Dvēselēs masāža arī.
Gribeju zināt, kādā kārtībā apmācās masieri,ja ir normāli un kā uzsāk darbu u.t.t.Paziņa prasīja.
Man arī interesē, vai tas ir labas iestādes,kas piedāvā klasisko masāžu, bet meklē pēc vecuma masierus/es.
Rakstu jautāju, jo tādas iestādes ir redzēts, kur nav to intīmo un tik un tā...
Kur un kāda ir kvalitāte,kā pareizi apmācās masieri un tā tālāk.
Ta iznāk,ja es eju uz masazu/ne jau intimu/un tur priekšā pēc foro atlasīta masiere/is?
Kur tad anatomija,pieredze,un viss cits?
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
28.09.2009 10:39
joll:

priekš kam 2x reģistrējies?
Re: Masāža mūsdienu Latvijā.
30.09.2009 05:36
Nav reģisrtrācijas no manis ar citu nick.
Liku komentāru bez ielogošanās.Vienkārši ierakstīju kauko pasta aile un a pajautāju.
Nevajaga man divi nick šeit.Gribēju rakstīt,redzu, ka var bez ielogošanās.Tad arī rakstīju.
Kas tur bija ar pareiziem un nepareiziem kursiem.
Tagad arī eiropā ir citur thai masieri,no āzijas.Pat meklē ar āzijas diplomiem un ved uz ES viņjus.
Citādas visādas masāžas.Pie skaistuma kopšanas skaitās.
Ja cilvēks grib normālu klasisko un citu nopietnāku masāžu saņemt, kur viņam meklēt?Un kur viņi/masieri/to var apgūt,kādā kārtībā,u.t..m.l.
Par apgrābstīšanu.Tajos Stradiņjos vismaz bija kādreiz,tagad nezinu, kursi tiem ,kam ir med.diploms, vismaz vidējā med izglītība.Plus sporta izglītību saņēmušie varēja.Nezinu kā tagad, tad gāja kas anatomiju mācījušies, fizioloģiju.Kaut vidējie mediķi,pat tiem stundas anatomijā,fizioloģijā,neatliekamajā palīdzībā ar ieskaitēm vairāk, kamēr mācījās, nekā tagad daudzi kursi visi kopā.
Pat tur 1 diena,3 dienas, 10dienas.
Man tā jautājums pacēlās, ja pēc foto un vecuma pieņem masierus, tad varbūt tie,kas zina anatomiju, sēž mājās un salonos,centors ir tie,kam izskats labāks,vai vecums?
Vēlējos noeskaidrot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 20?
Ziņa: