Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.

Aizsāka sergejs 

Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
03.10.2009 15:10
anest

Skaisti uzrakstīts par to mainīšanu vēl un vēl bet patiesībā tas vairumā gadijumu ir gandrīz nereāli. Frizieris, manikīrs - pofigs. Mati, nagi ataugs un nekas nenotiks bet pie ārsta iet tad kad ir reāla problēma. Un ja vēl šī reālā problēma ir vēzis? Un ja vēl cilvēks ir vecs, un ja vēl no medicīnas neko nesaprot, ja vēl mācīts, ka dakteri ir gudri un viņiem jāklausa... Un tādu cilvēku ir vairākums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
03.10.2009 15:51
onkoloģijā jau nav nezin cik daudz to speciālistu. turklāt ku! raksta ar tādu attieksmi, it kā ķīmijterapeiti būtu apšaubāmi. atsakoties no terapijas un meklējot vienu guru, var parakstīt sev nelāgu spriedumu.

visbiežāk šo filozofiju sakne ir nespēja pieņemt nopietno situāciju: ir noliegums... turklāt es laikam nezinu neviena, kurš līdzīgos apstākļos šādi nejustos (nē, tas nevar būt, ārsti neko nejēdz): tas ir saprotams, bet vajadzētu domāt, kā ar to tikt galā pēc iespējas ātrāk un ārstam uzticēties, jo ļaundabīgi audzēji nu ir tā kaite, kur zāles ir ar smagām blaknēm, jo process, ko tās veic, ir diezgan nežēlīgs, un to nudien nav viegli redzēt, kad tas notiek ar tuvinieku. labāk runāt ar ārstu, kā to padarīt vieglāku. var nākties šo to pirkt par savu naudu, bet šādas iespējas ir. ar burkānu sulu vien nebūs līdzēts.

apšaubīt jau var visu uz pasaules: ir Dievs vai nav, kad būs pasaules gals vai nebūs u.c., bet šeit šaubas un neuzticēšanās var izmaksāt pārāk dārgi.

turklāt diezgan raksturīgi ir tas, ka ļoti nogānoša attieksme ir tieši virtuālajā vidē, kur cilvēki noliek visu ko, nedomādami, par kādu tēmu vispār runa.

bet es gan nedomāju arī, ka vajag kultivēt kādu glorificējošu attieksmi, bet vienkārši sadarboties ar to, kurš ir speciālists, ir ilgi mācījies, kuram ir pieredze.

šaubos gan, vai te kāds zina, kādas lokalizācijas audzējam un kādam audzēja tipam liekama pretī kāda ķīmija. un nav medicīnas zinātnē infotrmācijas par to, ka petroleja būtu kādu izārstējusi. tās ir pasakas, sādžu stāstiņi.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
05.10.2009 05:23
Nezinu, ko dod petroleja,
Ķīmijpreperāti, ko lieto onkologi ir ārkārtīgi efektīvi pret audzēju šūnām.Ja pacients ir ārkārtīgi izturīgs,tad var daydz ko izmēģināt.
Ķīmijas efekts uz ļaundabīgām šūnām ir spēcīgāks,kā tauta domā.
Radioterapija, ļoti labs efekts,ja šūnas uz to jūtīgas.Mūsdienās ceļas aparātu precizitāte,ļaujot sasniegt labākus rezultātus.Šajā sfērā arī tiek izstrādātas arvien jaunāks tehnoloģijas apstarošanai, kuras agrāk nespēja pielietot.Evolūcija tajā sfērā ir ļoti liela, cits laikmets.
Tomēr, var būt, ka tiešām trūkums ir, ka ilgi jāgaida, no Poncija pie Pīlāta, ar analīzi, pie ārsta, uz nodaļu, pie ārsta, pēc kartiņas, rinda, ārsts,analīze, tad atkal kartiņa, pieraksts,rinda, ārsts.Padomju laikos tik ilgi rindā uz metastāžu apstarojumu nestāvēja.Rinda uz analīzi,rinda uz ārstu, norīkojums, atkal rinda, atkal ārsts, procedūras, analīzes, rindas.
Piedodiet,ka tik ilgi vienu un to pašu rakstu.
Komplikācijas pie ķīmijas ir tādas redzētas, ka šausmas pārņem, man no morga nekad nebija emciju, nekādu.Kad redzi to...efektu..
Domāju,ka jāiet tradicionāli ārstēties un jāsūdzas par visu,kas neapmierina-rindas/maz darbinieku,iekārtu,kaut gan mums borē galvās,ka par daudz bija.NĒ, IR PAR MAZ DARBINIEKU,PAR MAZ IEKĀRTU, PAR MAZ LĪDZEKĻU UN GULTASVIETU ARĪ/
ŠIE pārgudrēļi jau trekngados izveidoja borģeli un bardaku ne vienā vien iestādē, t.s. osvencimas bloks, mati stāvus ceļas.
Tikai nevajag šeit rakstīt, ka es ārdos, ka jāarstē nervi.
Nē, es te vēl nerakstu visādus uzvārdus! un ko tur vēl.
Saprotu, ka personāla ir pārāk maz un viss kas tik tur nav un kā.Ne jau vienmēr cilvēki vainīgi.
Netradicionāli līdzekļi.
Tomēr, varbūt,ka līdz arī netradicionāli līdzekļi- demonoloģijas,garu līdzekļi, okultisma produkti, rituāli?
Ir dzirdēts,ka ļoti daudzas metodes esot lieliskas. atmest parastu ārstēšanu nevajadzētu.
Ja papildus palīdz kas cits, tad jau labi.
Mušmires un petroleja varētu būt pārāk spēcīgi līdzekļi.!
Abi ir saindēšanās rokasgrāmātās kā vielas, ar ko var saindēties- naftas produkti, muskarīns.Tātad nav iekšķīgi lietojami.
Petroleju tiešām kādreiz lietoja instrumentu sterilizēšanai līdzīgos procesos- citāts no vecas instrukcijas-instrumentu rūpīgi noskalo ūdeni,iesmērē ar benzīnu vai petoleju, uzgaida, tad noslauka, tad apsmērē/ja nav spirta/un viss,kas tur vēl.Pārvietojamu autoklāvu darbina ar petrolejas degli,malku,benzīna vai spirta degli.Vojenno poļevasja hirurgija.Brr.

Tādus es nekad nepieminētu nevienam paziņam, kur nu vēl kā ieteiktu vai uz to pusi!!!!
Esot dažādi iesvaidīti priekšmeti, ir sāls, eļļas,smiltis, ar rituāliem apstrādāti, arī mezgli, pavedieni, dzīpari, daža'das nocilas.
Tie gan vairāk paredzēti nevis kādai ārstēšanai, bet darbam ar gariem, dēmoniem.Var jau būt, ka sp'ēcīgi palīdz kā papildus līdzekļi.
Apvaicāšos par to efektu, kur nu varēs, izņemot reklāmu mantraušus, kas pārdod visādas Nāves smitis par xxxxxxLVL un visadus seansus par xxxx nozīmē neskaitāmus.Tādu supedārgu izsūcēju ir pilns.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
05.10.2009 05:39
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> anest
>
> Skaisti uzrakstīts par to mainīšanu vēl un
> vēl bet patiesībā tas vairumā gadijumu ir
> gandrīz nereāli. Frizieris, manikīrs - pofigs.
> Mati, nagi ataugs un nekas nenotiks bet pie ārsta
> iet tad kad ir reāla problēma. Un ja vēl šī
> reālā problēma ir vēzis? Un ja vēl cilvēks
> ir vecs, un ja vēl no medicīnas neko nesaprot,
> ja vēl mācīts, ka dakteri ir gudri un viņiem
> jāklausa... Un tādu cilvēku ir vairākums...
O,ja, tā ir gan.Ja ir komplikācijas, tad baigi daudz pamēģināsi.Nesanāks īpaši.Arī no AB, ja ir blaknes tādas stiprākas, vai manu vai.
Un vēl,ja tādas stingrākas blaknes, paliekošas, vai pat dzīvību apdraudošas.Nav jau tikai asinasainas izmaiņas.Visādi viņi ir.
Katrā ziņā, neuzskatu,ka ārsti vainīgi vai kā nepareizi ārstē.LV noteikti vāji attīstīta blakņu un komplikāciju apkarošana valsts slinkuma, nabadzības, alkatības dēļ.Personāla ir nožēlojami maz, tkmēr gaudo, ka tik jāatlaiž vēl un vēl, jāslēdz tas un tas, par zālēm aug slimnīcu parādi, tas jau nekas.Tikai murgot,ka SVF ko liek un melot masām TV.
ĀRSTI DROŠI VIEN TOMĒR PAREIZI ORDINĒ,
BET TĀ KOPŠANA, GULTASVIETAS, PAPILDU ZĀLES, NESPECIFISKĀS, TĀS RINDAS UN VISS EIROPAS TAUPĪGUMS.
PSRS laikā ka deva, varēja gulēt slimnīcā, un varēja viegli arī asinis dabūt,ko pārliet, ar visām gumijas sistēmēm, to ārprātu, bet vilka daudzus.
Nav jau runa par onkoloģiju tieši.Par visu ko.Tagad katra ampula, katrs štrunts, visādi PSRS laiku ikdienas zāles, tagad lukss.
Moderni laiki, cenas lielas, farmācija rullz, bet ko slimnieks.Pliks, tukšs maciņs, ne vel..jēgas.Tas nav par ķīmiju.Tos pat analeptiķus varēja PSRS laikos tā sastūķēt, ka tik turies, tagad te tablete, te ampuliņa, latiņs, santīmiņš.Kalkulatori.Tad labāk slēdzam visas slimnīcas šodien, beidzam tēlot un izlikties.Pietiek.Vienu riktīgu krematoriju un miers.
nu gan joll visas iekšas izgrieza uz āru :)

nekāda vaina nav ķīmijterapijai, staru terapijai uc, ja tikai organisms - ķermenis, kurā visu to stūķē iekšā, ir spēcīgs, ar pietiekošu vispārēju veselību, lai spētu to visu izturēt..

un, ja vēl, sev labu vēlot, sāk lietot papildus indes - petroleju, mušmires utt, tad nu gan savu ķermeni palīdz nobeigt līdz nāvei, jo, dakteri, izraxtot ķīmiju, jau tā dzen iekšā maximāli izturamo, kur nu vēl... aplami tā darīt, APLAMI!!!
Sveicinati!
Ludzu Jusu palidzibu, kurs ir saskaries ar zemes tauku, sudraba stiigas lietoshanu aizkunga dziedzera veza slimniekam (velina stadija). Ludzu, sniedziet jebkuru informaciju, kas varetu but noderiga. Lieta tada, ka lietojam paraleli ari zales, ko izrakstijis arsts, tapec zemes tauku uzlejums snabi, cik saprotu, nav ieteicams. Ja kadam ir padoms, recepte, ka varetu lietot zemes taukus, sudraba stigu kopa ar medicinas lidzekliem, bushu ljoti pateiciga.
Cienja,
Sarmite
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
30.10.2009 15:24
Manupraat aizkungja dziedzera veezi vispaar reti kad izaarstee. Man Teevs ar shito aizgaaja :(

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
joll
Bļin, pirms slavināt PSRS, palasi 20.gadsimta vēsturi. Tu slavini impēriju, kuru cēla vergu miljoni. Nekas šajā pasaulē nav par velti.
Arī laba medicīna nevar būt par velti. Bet cilvēki to vēl nav sapratuši.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
08.11.2009 04:03
PSRS laikā ka deva, varēja gulēt slimnīcā, un varēja viegli arī asinis dabūt,ko pārliet, ar visām gumijas sistēmēm, to ārprātu, bet vilka daudzus.
Nav jau runa par onkoloģiju tieši.Par visu ko.Tagad katra ampula, katrs štrunts, visādi PSRS laiku ikdienas zāles, tagad lukss.
Moderni laiki, cenas lielas, farmācija rullz, bet ko slimnieks.Pliks, tukšs maciņs, ne vel..jēgas.Tas nav par ķīmiju.Tos pat analeptiķus varēja PSRS laikos tā sastūķēt, ka tik turies, tagad te tablete, te ampuliņa, latiņs, santīmiņš.Kalkulatori.Tad labāk slēdzam visas slimnīcas šodien, beidzam tēlot un izlikties.Pietiek.Vienu riktīgu krematoriju un miers.
Vina.
Ziniet,Jus drosi vien nelasat, kas tiek rakstits un visdrizak staradajat taja iestade, kura uz teltim Vecriga rakstija DARBS VESELIBA IZGLITIBA, lai iegutu mandatus dome.
Turklat,redzot,ka Jus nevelaties argumenteti diskutet, bet uzreiz pedevejat PSRS slavinasanu.
Bedigi,
Starp citu, vai man jalasa vestures gramatas?Jus esat redzejusi tas PSRS laiku sistemas darbiba?
Jusu zinasanai, kimijpreperatu cenas jutami parsniedz analeptiku cenas, savukart, asins parliesana ir zelastibas jautajums.
Cilveka organisms ar donora kompensacijas naudas iegadatiem produktiem diez vai spej sarazot asinu daudzumu,adekvatu nodotajam.
Priecajieties,tiesam, mums ir kapitalisms.
Tpapt mums ir izvele,kada profesija stradat un kurai sabiedribai stradat un maksat nodoklus.

No ta ari Vina nekur nespes noslepties.Latvija iestajas ES ne tikai lai mes apestu visu ES partikas precu parpalikumus,vergotu pargudriem cilvekiem un nespetu nopirkt veikala pat Latvija razotu tualetes papiru.
Tadiem ka Jus bus jamaksa par visu, starp citu, pilna cena.Jus pilno cenu samaksasiet, kaut tagad jutaties drosi par savu nakotni.
Dzive liks par visu samaksat.
Starp citu, Jus noteikti neesat redzejusi Rietumeiropas kapitalismu, ari vinas vesturi neesat iepazinusi.
Atgustot neatkaribu,Latvija precu eksporta un dzives limena raditajos bija labaka Baltijas valsts.
Tagad ir pedeja.Tikai nevajag sapnot, ka cilvekiem nav kur likties un bus vien jadzivo viena sabiedriba ar tadiem ka Jus.
Te nu Jus maldaties.
Naksies driz vien sakt stradat, kad SVF EK krediti bus apesti.
Par medicinu..Ziniet, Vina, ir dazadas situacijas cilveku dzive un finanses, tapec Jums visdrizak bus iespeja izbaudit Latvijas sasniegumus.
Visbeidzot, Vina, Kas ir Medicina?Kas ir Laba Medicina?Kas ir kapitalisms?
Jus rakstat, ka cilveki nav pieradusi saprast...
Jus pati nevelaties neko saprast, ipasi medicina, un ari vesturi nezinat nenieka.
Starp citu, nesapnojiet, ari Jums par visu bus jamaksa cik tas maksa.Ka mil teikt latviesi, cik jau vinu palicis.
Tapat nesapnojiet, ka Latvija vienmer bus letie vergi-darbaspeks, kurs sapratis sis izmirstosas tautas valodu.
Priecajies, jo tev sodien kaut kas ir.Isteniba tev pieder tikai laiks.Kad tas bus gala, visi saprot, cik maksa laiks dzivei.
Tad ir par velu.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
08.11.2009 04:17
Ja, un starp citu, es gan sapratu, ka kalpot Latvijai nevajag, tadel es tevi Vina, nekad nearstesu un ari neuzturesu caur PVN INN SOC un UIN maksajumiem.
Cilveki diemzel tiesam ir tadi,kuri nesaprot, kadai sabiedribai ir verts stradat.
Es saprotu.
Tici man.
Maksajot nodoklus Valstij, cilveki preti sanem zinamu tiesisku, drosibas, socialo,ari medicinas pakalpojumu kopu.
Ja cilvekiem jauztur valsts, kura kopa ar sabiedribas mazak domajosu dalu uzskata citus lidzcilvekus par vergiem,
Sapratigakie cilveki, kam nav izdevigi atrasties tada valsti, tur ari neatrodas.
Protams, ir jau cilveki, kam ir izdevigi stradat Latvijai, un ne visi no tiem ir sliktie.
Man nav izdevigi staradt Latvijai.
Tagad Vina vares uzlikt kampanas plati par Iriju, spridisiem, ka nekur negaida, ka tas un tas.
Visi teksti zinami.
Par terapiju, ir tacu gramatas par Onkologiju, par komplikaciju terapiju, simptomatisko terapiju.
Var ari sur tur palasit.
Kadreiz cilveku izvelk kada papildu simptomatiskas terapijas zalu deva.Nezinu, cik tagad atveles medicinai Latvija.
Tas nu ta, pardomam.
Cilveki tiesam nav pieradusi saprast, kada valsti vini dzivo un paklaujas propagandai.Lielakoties tadi cilvkei, kuriem nav bijusi
iespeja redzet,ka izskatas med.aprupe valstis, kur tiesam jamaksa tik cik tas maksa.
Latvija protams vienmer aizmirsis, ka par darbu ir jamaks tik cik tas maksa.
Sapnisus un propagandu vajadzes aizmirst.Ari to, kas ir medicina.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
09.11.2009 13:09
ИММУНОЛОДЖИК

Нова Нутриа International AG предлагает для особых медицинских целей (баланс диета) ImunoLogic (R), зарегистрированный в немецком федеральном ведомстве защиты потребителей и надежности продуктов (BVL) как диетический продукт для диетического потребления при иммунодефиците и слабости, связанной с различными заболеваниями, в частности, онкологическими, инфекционными и аллергическими.

Главный принцип действия продукта – это модуляция клеточного иммунитета (TH2-TH1-Immuno-Shift) в составе с пряностями и экстрактами растений на основе специально развитых несущих материалов. При этом примененные в продукте технологии MNCS-IMS (TM) и MNCS-GLS (TM) базируются на самых современных сведениях квантовой химии, а также естественных нано носителях (Nano carrier).

В рамках научных исследований пациентов с иммунодефицитом и испытуемых лиц, применявших этот препарат в течение нескольких месяцев, количество здоровых клеток, измеренное с помощью установки CD4 +, по истечении периода 90 дней увеличилось в десять раз. Результат подтверждён официальными документами.

Исследованы и проведены добровольные испытания 40 пациентов больных СПИДом в последней стадии (женщины и мужчины между 19 и 48 годами). Установлено влияние вируса на общее состояния здоровья. Через 90 дней после начала применения препарата 28 пациентов (74% от 38) вышли из последней стадии болезни СПИД. Во всех случаях пациенты чувствовали себя хорошо, и вес тела нормализовался. Через 6 месяцев после начала исследования 19 из 40 пациентов больных СПИДа могли работать нормально.

ImunoLogic (R) запатентованный продукт, основным владельцем которого является компания Nova Nutria International AG. Современная экологическая обстановка требует более внимательного отношения к сохранению здоровья. Возрастающий риск различных инфекционных заболеваний, проблемы экологии, некачественные продукты питания, снижение защитных сил организма требуют срочного внедрения укрепляющего продукта. Слабая иммунная система не может эффективно бороться с различными инфекционными, особо опасными (онкологические, СПИД и др.) и опасными заболеваниями. ImunoLogic (R) предназначен именно для этих целей и показал уникальные результаты при проведении испытаний на добровольцах, имеющих проблемы со здоровьем. http://www.novanutria.com/shop/index.php?cPath=52
mammas mokas ir beigušās :(:(:(
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
18.12.2009 18:12
Līdzjūtība :(
Man mammas tālai radiniecei ir paziņa kas izārstēja vēzi ar attīrīto petroleju un vēl jāēd daudz sarkana. Man paziņa ķiršus un visu sarkano ēda un izārstējās. ir daudz dabas recepšu kas reāli palīdz.
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
18.12.2009 20:18
...nekad neticēšu tiem petrolejas stāstiem...

P.S. Kāds visai cienījams LV onkologs, piem, uzksata, ka tomātos esošā Na u K attiecība un kas tur vēl ir ļoti kancerogēna... Katram savs.. Kaut tomāts arī visbiežāk sarkans...
tella 10, ja viss ar vēzi būtu tik vienkārši, kā raksti, tad dažas dr-istes kafijas vietā sen uz petroleju būtu pārgājušas, bet pašas tik sarkanas no tomātiem un ķiršiem kļuvušas, ka rasi no baltās uz sarkano būtu jānomaina, ja tik tas būtu tik vienkārši.. ;) sergej, turies! - tā vnk notiek... :(
sergej, ja mokas gala, ir labi, ka taa..

te tak mulkibu tik daudz sarakstits, ka ne visas izlasit, ne visas uzrakstit - ne vairs tomatus est, ne ka, tas ir mulkigi.. vai tas taa var but, ka dakteri neka nesaprot no veza, kas tas ir tikai no neparteizas shunu dalishanas un ka tas vasr sakties no tomatiem , man smieklis nak par shito.. un, ja to vel macits dakteriis saka, tad man vispar vardu nav.. ko taad tads var izarstet - tomatus, vai??
es esmu pārcietusi līdzīgi to pašu,koTava mamma,man bija 3.stadija,man pat bija 8 ķīmijas kursi,man ir mazinājušies vēža perēkļi praktiski to vispār nav,tapēc domāju,ka varu dalīties pieredzē.Pirmkārt ,jau no operācijas dienas sāku lietot NONI sulu-Rita-297178986,kas itkā iekapsulē veža šūnas un atjauno šūnas,dzeru zemestauku sulu,smilšērkķu sulu,kas dod vajadzīgos (ķīmijā pazaaudētos)vitamīnus.Ar visu sirdi ticu Dievam un lūdzu viņam ,lai atveseļojos.un lai dod man spēku to visu pārciest.
Turies,un tici,ka viss būs labi.
Paldies ... man rīt jāiet uz pirmo pārbaudi pēc operācijas ... es lūdzu Dievu lai man tur viss ir kārtībā un nav ne jāstaro ne jāpielieto ķīmijas terapija...paldies par uzmundrinājumu!!!! :D
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
23.06.2011 01:09
bļin.. izlasiju un gandrīz jocīga sajūta palika, jo beigās izrādījās, ka nomira :(
kā sergeja mammai un citām veicas ar veza TRADICIONĀLO ĀRSTĒŠANU? Es atteicos no operacijas un sadzivoju ar savu vēzīti jau 7 gadu.protams dzeru gan bebrus,zulti,zemestaukus,poluiprenolu,UMI agel firmas,bija ari musmires.....,bet dzivoju bez kimijām,starošanām un visiem slimnicu murgiem. Ja kadam zinami cilveki,kas izarstejusies vai kas kuram palidzejis,bušu pateiciga par atbildi! Ingrida
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
08.06.2013 19:24
Nu jau jaunās vēsmas, rāda uz to, ka onkoloģija sāk virzīties advancētu imūnmodulatoru virzienā.
Vakar ka reiz lasīju un priecājos par progresu: http://www.economist.com/news/science-and-technology/21578986-new-class-drugs-being-deployed-struggle-against-cancer-checkpoint

Ir skumji, ka sie jaunie prebarāti ir nereāli dārgi. Agresīvas melanomas ar metastazēm arstēšana ar ipilimumab izmaksā 15000Ls katri 200mg (lietošana 10mg uz kg un 4-5 x)

Bet petroleja utt... ghhh...
Šādās situācijās laikam tomēr labāk paļauties uz ārstu
Re: Manai mammai ir dzemdes vēzis 2 stadijā.
08.06.2013 19:26
Par te minēto Nova Nutria... vai tik tie nav tie paši 'ponzi shēmotaji'?
kerijas, konkrētāk, kas par vēzi, kurš uzstādīja diagnozi, un, ja tas bija kāds dakteris, tad kādu ārstēšanu piedāvāja?
Tas, kas Wikipēdijā rakstīts par Ipilimumab ne tuvu neizklausās tik iespaidīgi, kā ražotāji paši sevi preses konferencēs slavē, kur nu vēl uz šitā fona: http://en.wikipedia.org/wiki/Talimogene_laherparepvec
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: