Baisi zems testosterons un augsts ALAT cipars

Aizsāka Algoritms 

Esmu šokā. Ar katru gadu mans testosterona līmenis strauji krītas. Nekad nav bijis augsts, bet tagad...
Tikko saņēmu analīzes - 2.10 (norma ir no 2.70 - 15.00). Esmu nomocījies ar depresijām, nogurumu, lai gan jau padsmit gadus cītīgi trenējos vismaz 2 x nedēļā. Tagad rezultāti ir strauji kritušies. Arī attiecību jomā viss jūk un grūst - esmu nervozs, reizēm agresīvs, savākties arvien ir grūtāk.

Dakterim zvanīju, tieku tikai uz nākamo nedēļu. Tomēr pa telefonu izteica nepatiku par ALAT (laikam jau ar aknām saistītu) ciparu - 89, lai gan jābūt mazāk par 41. Pavisam nedaudz ir paaugstināts holesterīns. Ietieca pārbaudīties uz C hepatītu. Biju uz mutes! Un man ir tikai 28 gadi!!! Kas notiek???

Iepriekš jau paldies!
Neesi lietojis hormonus? ""metānu""
Re: Baisi zems testosterons un augsts ALAT cipars
17.10.2009 20:59
Jāpārbaudās uz "c" un "B" hepatītiem.
Par viņu ietekmi uz testosterona līmeni nezinu.
Bet ja ir intoksikācija un nav vēlmes,tad testosterona līmenis var pazemināties.
Augsts testosterona līmenis pazemina organisma imūnsistēmu.
Varbūt organisms koncentrējas uz imūnsistēmas paaugstināšanu pazeminot testosterona līmeni.
Jātiek galā ar infekciju.Tad varēs domāt par testosterona līmeni.
"C" hepatītu var iegūt caur injekcijām (narkomāni).asins pārliešanu. ,zobārstu. Ja seksa laikā nelieto prezervatīvus.
Veiksmi.
Re: Baisi zems testosterons un augsts ALAT cipars
18.10.2009 23:18
Iemesls testosterona samazinājumam var būt 3 līmeņos- sēkliniekos, virsnierēs vai hipofīzē. To precizēt var endokrinologs, veicot hormonu analīzes. Dažādas aknu slimības ietekmē ari var ietekmēt testosterona produkciju (hepatīti, ciroze, hemohromatoze)- to var precizēt hepatologs.
Testosteronu labi paliena šis:
http://neslimo.eu/erexor.htm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: