Leikopēnija

Aizsāka selēnija 

selēnija
Leikopēnija
16.11.2009 10:00
Pastāstiet, ko jūs ziniet par leikopēniju? Vai nepieciešama ārstēšana, no kā rodas ilgstoša leikopēnija (vairāku gadu garumā) utt.? Cilvēkam nav klasisko leikopēnijas iemeslu tādu kā nesena medikamentu lietošana, nesen pārciesta saslimšana, nepilnvērtīgs uzturs un tml.
trr
Re: Leikopēnija
16.11.2009 10:13
kā vēsta reklāma tv, tad par 70 % leikocītu skaitu nosaka stāvoklis tievajā zarnā :) nu lūk! - aptiekā var bez receptes iegādāties dabiskas izcelsmes zarnu mikrobaktērijas, man bija, liekas, eco flora, un palietot - nekaitēs, jo tas pats, kas aktimel vai biolakto, tik lielākā apjomā. protams, ka tas viss nav tik vienkārši, bet iesākumam, veiksmi! :)
Re: Leikopēnija
16.11.2009 12:05
...atkarībā no cipariem, iespējams, par skādi nenāktu hematologa konsultācija...
selēnija
Re: Leikopēnija
16.11.2009 12:09
trr-vai tad leikocītus neizstrādā kaulu smadzenes?

.... -pie kādiem cipariem ieteicama hematologa konsultācija?
Re: Leikopēnija
16.11.2009 12:12
...biku atkarīgs no konkrētās laboratorijas normām... bet, ja ir par kādu tūkstoti mazāk, kā vajadzētu, es biku uztrauktos...
Re: Leikopēnija
16.11.2009 12:45
Ir leikopēnija jau gadus 20, ciparos no 2,6-3,9. Pēc 20 gadiem ir arī diagnoze, bet negribētos to publiski apspriest
selēnija
Re: Leikopēnija
16.11.2009 13:01
sance-ko variet teikt no pieredzes. Vai ir vērts meklēt iemeslus, vai vienkārši dzīvot tālāk ar domu, ka tā ir vienkārši fizioloģiska īpatnība? Kāpēc nevēlieties padalīties?
trr
Re: Leikopēnija
16.11.2009 13:04
man arī oktobrī bija 2.4 txt, bet es zinu, no kā un kāpēc. mana dr kā reize lietot lika erce flora + wobenzym, lai atjaunotu zarnu mikrofloru un līdz ar to paceltu leikocītus.
Re: Leikopēnija
16.11.2009 14:11
Njā, man arī ilgstoši domāja, ka "fizioloģiska īpatnība" , bet ... dzīvē viss ir citādāk. Vai vari iedot savu @, tad varētu sazināties tādā veidā?

trr - kas ir erce flora, ā, ecoflora laikam, - tas zarnu mikrofloras atjaunošanai/uzlabošanai? Cik tagad ir L?

Ja godīgi, man nevienā acī ne vobenzīms, flogenzīms, zarnu floras atjaunotāji. Vienīgais, kas man reāli pacēla L ir Transfer Clasic,
selēnija
Re: Leikopēnija
16.11.2009 14:28
sance- mans e-pasts ir seleenija@inbox.lv
Gaidīšu ziņu.
trr
Re: Leikopēnija
16.11.2009 14:35
man medikamenti jālieto 3 mēnešus un tad asins analīzes - nekas jau tik ātri nemainās organismā, īpaši, ja tās zāles ir dabiskas, ne ķīmiskas. jācer, ka leikocīti atjaunosies, ka dr būs trāpījusi 10niekā :)
Re: Leikopēnija
16.11.2009 15:04
trr - varu Tev ieteikt vēl 2 dabīgas lietas, kas ceļ leikocītus: pienā ilgi,vismas 30 min, jāvāra auzas, bet ne tās, no kurām putru taisa, bet īstas, skarainas auzas. Tās var nopirkt arī Centrāltirgū tēju stendā. Un vēl amoliņu lakstu tēja, nopērkama homeopātiskajā aptiekā. Tāpat L ceļ tītara gaļa. Lai veicas!
trr
Re: Leikopēnija
16.11.2009 15:19
tnx, sance - par amoliņu lasīju netā, ja vēl būtu vasara, būtu pati salasījusi tējai, bet pienu vispār, un kur nu vēl 30 min vārītu dzert, nē, tas ir garām.. īpaši neizjūtu leikocītu deficītu, ne klepus, ne iesnas, ne baciļi/vīrusi mani netraucē, neiespringstu, bet medikamentus lietoju, un ir OK :)
Re: Leikopēnija
16.11.2009 15:30
Hofi dzēriens labi ceļ leikocītus. Man pavasarī bija nokritušies pēc slimošanas un antibiotikām, bija nedaudz virs 3. Tagad ir 5.5 un jau pēc vienas lielās hofi pudeles izdzeršanas jau bija normā. Man bija nosūtījums pie hematologa, jo arī hemoglobīns bija nokrities. Starp analīzēm bija tikai 3 ned, un viss jau bija OK.
Re: Leikopēnija
16.11.2009 15:34
trr- iegūglēju un neko neatradu par eco flora, vai nevari paskatīties kāds īsti nosaukums, varbūt ecocolon?

Jā, HO-FI ir labais! Pati nesen nodevu analīzes ar 3 dienu starpību un brīnījos kā var būt tāda atšķirība leikocītos pirmdien bija 2,6 bet ceturtdien jau 4,0. Jāsaka, ka es fiziski īpaši neizjūtu tos zemos leikocītus, nav ne noguruma, ne biežas vīrusu infekcijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2009 15:37 by sance.
trr
Re: Leikopēnija
16.11.2009 16:24
īstais nosaukums ir erceflora duo, probiotiķis, es arī pagūglēju. man sava specifika leikopēnijas cēloņos un nelīdz, piem, ar injekciju uzsist 4-kāršu normu, man organismam jādod iespēja atžilbt, attapties no nežēlīgās terapijas ;)
Re: Leikopēnija
02.06.2013 16:24
man arī bija daudzus gadus samazināts leikocītu daudzums. nebija ļoti traki, kkur ap 3,2-3,4 tk. man bija D vitamīna deficīts un kad sāku to lietot, tad analīzes pēkšņi pirmo reizi labas!!! :) turklāt vairākas reizes pēc kārtas :) :) :) iepriekš biju dzērusi visus iespējamos imunitāti stimulējošos līdzekļus (dabiskos), citrosept, wobenzim, pat kkādas stipras imunitāti cēlošas zāles, ko man izrakstīja imunalogs, bet nekas nelīdzēja. neviens ārsts man vairs nevarēja nosaukt neko tādu, ko nebiju lietojusi :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: