mikroinsults???

Aizsāka Liiii 

mikroinsults???
19.11.2009 21:22
Man ir 22 gadi, jau 4 dienas visu laiku mutē krājas dīvainas siekalas - salds ar skābu kopā - ļoti daudz. Tā man nekad nav bijis. Vakar no rīta bija ļoti sāpēja galva, reiba un pat varētu teikt, ka bija slikti ar sirdi, domāju, ka tas ir no vīna, jo iepriekšējā vakarā izdzēru vairākas glāzes, bet tās siekalas bija jau pirms tam. vakarā bija augsts apakšējais spiediens - 126/97, sirds sitieni 88. iedzēru korvavolu, gan no rīta, kad bija slikti, gan vakarā. tagad jūtos vārga. esmu smēķētaja.
tas, protams, ir īss apraksts par mani, būtu jāiet pie ārsta, bet gribēju jautāt, ko tas varētu nozīmēt. manam opim pirms mikroinsulta arī mutē krājas tādas dīvainas siekalas, tādēļ gribēju jautāt, vai tas ir saistāms kopā.
Re: mikroinsults???
20.11.2009 11:19
es teiktu, ka nee
Re: mikroinsults???
20.11.2009 11:53
...pēdējās dienās daudzi jūtas dīvaini, nogurums, galvas sāpes, reiboņi...laikam laika pastākļi būs pie vainas:)



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2009 11:53 by vijolîte.
lolija
Re: mikroinsults???
20.11.2009 18:01
iespejams ir viss, ja sudzibas turpinas aizejpie daktera , minimāla variantaa gimenes ārsta, labaka adijuma neirologa.
Re: mikroinsults???
20.11.2009 21:31
Ar šādām sūdzībām pie psihiatra var beigās sanākt griezties.

.... Kā var zināt ka vectēvam dīvainas siekalas.... laikam pēc garšas.
Liiii
Re: mikroinsults???
21.11.2009 12:40
ar dīvainām siekalām biju domājusi tādas pašas saldeni skābas kā man. tagad gan tās palikušas mazāk... bet domāju iet pie ārsta.
.............................
Re: mikroinsults???
05.12.2009 00:39
Ieteiktu ieveerojami samazinaat galjas daudzumu uzturaa. Asinsvadiem, sirdij, asinspiedienam taa nopietni kaitee. tajaa ir arii daudz holesteriins,kura deelj aizseeree asinsvadi un sirdij daudz grutak straadaat. pieveersies veseliigam uzturam un protams smeekjeeshana jau pashai saprotams nav nekas labs. Starp citu visas organismam vajadziigaas vielas mierigi var uznjemt ar citiem produktiem galjaa nav nekaa unikaali veertiiga, taada, kas nebuutu uznjemams ar citiem produktiem.Amerikas medicīnas asociācijas žurnāls jau 1961. gadā publicēja paziņojumu, ka "ar veģetāras diētas palīdzību var novērst 90–97% sirds saslimšanu".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: