Palīdziet!!!!

Aizsāka Eriks 

Palīdziet!!!!
20.11.2009 07:44
Sveiki. Es nezinu kas ar mani notiek. Vai vaina ir nervos vai veselībā. Lieta tāda, ka 17nov iedzēru diezgan daudz un gulēt likos tikai ap 3-4naktī un kopš tā laika ir tāda ļoti dīvaina pašsajūta tākā pohas vai mazs reibums. Pagāja jau 2dienas kā tas iespējams. ?
Re: Palīdziet!!!!
20.11.2009 07:45
...ir gan...it sevišķi,ja strebj aliņus vai LB brandavu...
Re: Palīdziet!!!!
20.11.2009 20:58
nu parasti jau pēc 2 diennaktīm jau visam jābūt kārtībā. dzer daudz ūdeni un c vitamīnu, un vairs nekad mūžā nelieto alkoholu :)
Re: Palīdziet!!!!
20.11.2009 21:01
man peec 1l konjaka ir bijis ka 3 dienam vel jaavemj un sirds pa muti kaapj (puke)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gurkjis
Re: Palīdziet!!!!
22.11.2009 12:30
es ar taj paša 17. izdzēru kādu litru lb. 2 dienas lietotajsm nebiju!!! tā kā tas ir normāli.
specc
Re: Palīdziet!!!!
22.11.2009 12:40
..nedzeriet LB un citus draņķus...Nepažēlojiet, nopērciet labu mantu pa ~20Ls un aiziet!Labāk retāk, bet ar glanci un veselību!Tiešām neesmu dzirdējusi ka kāds saindētos ar tax free, piem.,metaxu vai kādu citu labu dzērienu ko atved kāds no citu valstu lidostām..ir vērts padomāt!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 10?
Ziņa: