Nesaprotu,kas notiek.

Aizsāka Mishaaa 

Mishaaa
Nesaprotu,kas notiek.
27.12.2009 17:16
Jau vairāk kā 3 mēnešus esmu pilnīgā izmisumā par to,kas ar mani notiek. Sākās viss tā,netīšām pret betona sienu atsitu galvu. Itkā jau nekas traks,samaņu nezaudēju,pat īsti tā kā nesāpēja. Bet vēlāk naktīs vairs nevarēju gulēt,gulta šupojās,aizverot acis visādi ''plankumi lidinās''. Jūtami kaut kas nav kārtībā ar domāšanu. Visvisādas dīvainas domas ''lec'' virsū par to,ka miršu,un visādi citi pigori.Ausīs džinkst,sāp regulāri galva,tāda sajūta,itkā galva tulīt nokritīs no smaguma. Vienreiz pat gāju pa ielu,un sevi vairs nejutu.Sajūta drausmīga. Aizgāju pie ārsta,noteica,ka esot itkā bijis neizgulēts smadzeņu satracinājums. Bet arī tikai ''itkā''. Nekādas īpašaas pazīmes jau neatrada. Aizgāju vēl noņemt asinsanalīzes,bet viss kārtībā. Ko darīt tālāk? Esmu izmisumā,ārsti saka,ka nekā neesot,bet sadzīvot ar šo visu arī nevar!!!
Re: Nesaprotu,kas notiek.
27.12.2009 17:17
neirologs ar apmekleets?
Mishaaa
Re: Nesaprotu,kas notiek.
27.12.2009 17:20
Jā. Tas arī teica,ka noteikti bijis smadzeņu satracinājums. Nofotogrāfēja. Viss normāli. Nekādu sasitumu,vai smadzeņu izkustēšanos nekonstatēja. izrakstīja virkņu zāļu,špricu,sistēmu,bet neko man tas nav līdzējis.
Re: Nesaprotu,kas notiek.
27.12.2009 17:27
...tad es mekleetu fizioterapeitu vai varbūt osteopātu?... ar pēdējiem gan pieredzes nav, bet daži runā tīri sakarīgi...
Re: Nesaprotu,kas notiek.
27.12.2009 17:49
Kaklam ar rtg uztaisīja? moš Šanca apkaklīti derētu panēsāt.
anest
Re: Nesaprotu,kas notiek.
28.12.2009 22:55
varbūt vienkārši atpūsties bišķit vajag? :D man tādas sajūtas parasti ir pēc 13 sutkām ( čerez sutku), tad paguļ 24 stundas, padzer vitamīnīņu un nerādās vairs ne plankumi, ne nāves bailes :D
Knifs
Re: Nesaprotu,kas notiek.
29.12.2009 11:05
Varbūt aizej pie cita neirologa? Piem., laba ir Rozenbaha Rakstnieku poliklīnikā. Bet vispār, ja ir bijis satricinājums, tad sekas droši vien tikai ar laiku var uzveikt - ar cītīgu vitamīnu un neiroloģisku līdzekļu lietošanu. Kādus medikamentus labāk, to tiešām var izrakstīt tikai ārsts.
Re: Nesaprotu,kas notiek.
29.12.2009 16:55
Varbūt vajadzētu galvas tomogrāfiju?
Ne no kā tādas lietas nenotiek.
Vēlreiz jāiet pie neiropatologa vai traumatologa.
Veiksmi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: