Hronisks tonsilīts

Aizsāka pingvins 

pingvins
Hronisks tonsilīts
11.01.2010 11:54
Varbūt kādam šī pati kaite, varat padalīties, ko darat lietas labā- kādus dabas produktus un procedūras utt veicat, lai šitais neatkārtotos atkal un atkal... Esmu bijusi neskaitāmas reizes pie ''slavenajiem'' Liepājas Loriem, kuriem esot modernākais aprīkojums Baltijā, bet -figņa, iesaka skalot ar boržomi minīti un kumelīšu tēju no rītiem, kas galīgi neko nedod, kakls struto un iekaist. Nu tā, gaidu ieteikumus, paldies jau iepriekš, neslimojiet!
Re: Hronisks tonsilīts
11.01.2010 13:08
Piesaldēšana? Dažiem labi līdz. Galu beigās- izgriešana?
Re: Hronisks tonsilīts
13.01.2010 20:16
Vajadzētu veikt bakteriālo uzsējumu un noteikt to jūtīgumu uz antibiotikām.
Stiprināt vispārējo imunitāti.
Turpināt siltas skalošanas ar sāli,ziliem graudiņiem.Sodu. Lai mazāk toksīnu nokļust atpakaļ organismā.
Nekas atsevišķi parasti nepalīdz.
Pēc attiecīgo antibiotiku kursa vai jau to lietošanas laikā, sākt vitamīnterapiju un bifidum nūjiņu komplekso terāpiju.
Augstāk ieteikto piesaldēšanu vai izoperēšanu jāizlemj kopā ar savu LOR speciālistu, kā galējo līdzekli.
Veseļojamies!



Edited 2 time(s). Last edit at 13.01.2010 20:20 by Mazdakteris1.
pingvins
Re: Hronisks tonsilīts
13.01.2010 20:30
Paldies, Mazdakteri! Aizmirsu piebilst, ka bakteriālais uzsējums veikts- kaklā mitinās kaut kāds streptokoks F...
Re: Hronisks tonsilīts
13.01.2010 21:36
Tad vajadzētu noteikt tā streptokoka jūtīgumu uz attiecīgo antiobiotiku un uzsākt kursu.
Veiksmi.
Re: Hronisks tonsilīts
14.01.2010 02:36
Hronisks tonsillīts var būt saistīts arī ar kakla augšējo skriemeļu blokiem, kurus var noņemt labs manuālais terapeits.
pingvins
Re: Hronisks tonsilīts
14.01.2010 07:46
Bet Lors teica, ka neesot jēgas lietot AB, es jau pusotra gada laikā esmu tās izdzērusi nejēgā...
Re: Hronisks tonsilīts
14.01.2010 08:56
Es teiktu, ka jāattīra organisms un tad arī kaklā visādi mēsli nemetīsies.
W
Re: Hronisks tonsilīts
14.01.2010 09:13
ir jēga dzert to AB, kura visefektīgāk kauj attiecīgo streptokoku F, tā man šķiet.. vbt šie tev jau rezistenti un nenokaujami? - tad tiešām jēga AB nav..
pingvins
Re: Hronisks tonsilīts
14.01.2010 12:38
Jūtība ir laba, bet nierēs tāpat- dzīvojās baktērijas, noteikta jūtība un 4x blieztas vajadzīgās AB, tikai momentā uzrodas citas. Šobrīd vnk stiprinu imunitāti ar Vision vitamīniem, wobenzīmu, luivacu. Jo nebeidzamie AB kursi neko nedod un novājina organismu līdz izsīkumam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: