probleminja

Aizsāka antaa 

antaa
probleminja
18.01.2010 17:51
Sveiki.
Ceru, ka spesiet palidzet ar savu viedokli.
Tatad, man ir 21 gads. esmu 165cm gara un sveru 48kg. Izskatos sausmigi tieva, it seviski kajas. Nekadigi nespeju samierinaties ar to. Un izskatos pec 15gadigas meitenes. Uzreiz varu teikt, ka ta nav ne anoreksija, ne kas tamlidzigs. Edu normali, tikai dazreiz nav estgribas. Esmu jau meginajusi un secinaju, ka varu est cik gribu, bet svara nevaru pienemties jau daudzus gadus. Esmu izmisusi. Ludzu iesakiet kaut ko! :(:(:(:(:(
Re: probleminja
18.01.2010 19:55
Tas būs līdz pirmajām dzemdībām.
Tad viss izmainīsies....
Paskaties uz savu mamu un vecomāti.
Parunā ar viņu.
Sameklē viņu jaunības dienas fotogrāfijas.
Šī tēma šeit ir cilāta daudzas reizes.
Pameklē lūdzu meklētājā.
Veiksmi.
Re: probleminja
18.01.2010 20:20
nu es gan par tām pirmajām dzemdībām nebūtu tik kategoriska.
un
Re: probleminja
18.01.2010 20:57
Noela, un kādi būtu tavi kā ārstes ieteikumi autorei, ja par dzemdībām neesi tik kategoriska? hmm?..
Re: probleminja
18.01.2010 21:29
Draudzenei nu jau 30, 2 dzemdības anamnēzē, kā bija 44-46 kg uz 172, tā ir. Konstitūcija tāda.
Sportošana padarītu ķermeni sportiskāku uz muskuļu rēķina, a svaram nav ne vainas, ja nu no dabas tāds dots.
Re: probleminja
19.01.2010 13:47
un - un tu ko ieteiksi kā komentētājs/a?
Re: probleminja
19.01.2010 14:11
pec otram dzemdibam pienemos svara pa 6 kilogramiem, kas nekrit vairs nost, beidzot varu nopirkt veikala garus zabakus, jo pirms tam visiem zabakiem apkartmers lieliem bij daudz par platu un nekadi nevareju atrast 41 izmera zabakus kam butu shaura augsha. (pec pirmajam dzemdibam nebija gaidaama efekta) :P
un
Re: probleminja
19.01.2010 15:48
Noela, es, protams, tēmas autorei ieteiktu daudz un dažādas kustības muskuļu korsetītes izveidošanai, bet augšstilbu muskuļu uzaudzēšanai ieteiktu slidot. Un ko ieteiktu tu, Noela, kādas tavas kompetentās domas?
Re: probleminja
19.01.2010 17:38
Vispār es ieteiktu to pašu, ko tu, iesākumā gan vēl pie dietologa aiziet, un arī pie ģimenes ārsta. Tomēr teikt, ka "tas būs līdz pirmajām dzemdībām" īsti korekti nav - piekrīti?
un
Re: probleminja
19.01.2010 18:02
Nepiekrītu, Noela! :) Endokrinologs piekristu Mazdakterim1, es arī - vismaz 50% sieviešu tai laikā mainās hormonālais fons, tāpēc svars pēc dzemdībām pieaug. Ir ko iebilst? Tā nenotiek? :)
Re: probleminja
19.01.2010 18:05
ir ko iebilst - vispārinājums :)
Kā var zināt, ka konkrēti šai sievietei tā notiks?
Ja vēlies "pakasīties", izvēlies citu, man nav nekādas intereses ar tevi apspriest ko domā endokrinologi par hormonālo fonu postpartum sievietēm.
un
Re: probleminja
19.01.2010 18:15
Tieši tādēļ, lai precizētu konkrētās sievietes situāciju, Mazdakteris1 iesaka aplūkot mammu, abas vecmammas un parunāt par šo pašu tēmu.
Re: probleminja
19.01.2010 18:20
Ne viss nāk no mammām un vecmammām, ir arī tēta mammas un vecmammas. Bet par pazīmju pārmantojamību arī nediskutēšu.
un
Re: probleminja
19.01.2010 18:28
Tad nu kopīgiem spēkiem autorei kkādus ieteikumus sagrabinājām ;)
Re: probleminja
29.01.2010 00:49
Manupra, labak samierinaties. Skatities bildites, kadi izskatijas vecaki, tada ari pati bus ne vienmer nostrada. Ja cilvekam uzbuve veidota smalka, tauki neaug, tad gruti ko mainit. Bet..., ja cilveks grib ziedot daudz laika fiziskam aktivitatem, ieturet pareizu esanu, tad vareetu kautkaadu rezultatus sasniegt, bet taa ir loti liela pasdiscipliina un jaajautaa vai tas ir veerts. Galvenais, ka laba veseliiba.
Dietalogi tikai nokasis piki, dos padomus, kurus tu jau sen zini. Ar brinumzaaliitem var sacakaret organismu.
Re: probleminja
29.01.2010 23:55
Jaundakteri, diētas ārsts ir dietOlogs
un
Re: probleminja
30.01.2010 06:08
ja pucei nav ko teikt, tad labo diktātu :) tiešām, profesionāli! :D:D:D
Smaida
Re: probleminja
30.01.2010 11:24
Sameklēt grāmatas par tautas medicīnu un izvēlēties pareizo uzturu. Lai būtu apetīte : sekss, svaigs gaiss, labs garastavoklis, un uzturs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 3?
Ziņa: