reimatiskais artrīts

Aizsāka sise 

reimatiskais artrīts
20.01.2010 19:55
esmu apjukusi, jo nesaprotu - ko ārstēt, kā... reimatologs man izrakstīja nāvīgas zāles, izlasīju zālēm pievienoto lapiņu, un nespēju uzsākt tādu zāļu lietošanu
ko tas līdz, ja man vairs nesāpēs locītavas, ja man būs izbiruši mati, pasliktinājusies redze, apstājušās mēnešreizes, plaušām nodarīti neatgriezeniski bojājumi, sabendētas aknas, nieres un kuņģis
un tā nu drūmi pra'toju, varbūt pavilkt vēl pāris gadus un tad darīt galu?
varbūt doties pie homeopāta? bet vizīte 60 ls... tā ir puse manas mēnešalgas... :(
vingrot?
ieturēt diētu?
aizceļot uz Kaimanu salām?
varbūt kādam ir pieredze?
pastāstiet, lūdzu...
Re: reimatiskais artrīts
20.01.2010 20:16
1) nelasiit instrukicjas
2) visas blakusparaadiibas nevienam nav
Re: reimatiskais artrīts
20.01.2010 22:16
Bet tomēr padomā par alternatīvām. Palasi internetā, ir arī visādi dabiskās dziedināšanas ceļi. Latviešu valodā gan, droši vien, būs pamaz, angļu val. ir daudz.
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 08:29
Biji pie Mikažānes? Viņa parasti izraksta smago artilēriju! Ko Tev nozīmēja - metotreksātu, medrolu, plakvenilu? Cik jauna esi un cik ilgi ir artrīts?
slimnieks
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 09:44
Nevajag jau parspilet par tiem 60ls.Vizite pie homeopata maksa videji 20-25 ls.
Homeopats varetu ari palidzet
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 10:00
...60 lati nemaz nav paarspiileeti... i daargaak ar veel ir...
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 10:51
Jāskatās jau nav, kur dārgāk. Homeopāti tiešām ir arī lētāki. Par Kalsnavu esmu dzirdējusi labas atsauksmes. Pirmā vizīte laikam dārgāka( droši nepateišu), pēc tam 20 Ls.
es zvanīju vairākiem homeopātiem
55-60 ls
kur tad ir atrodami tie lētākie?
es biju pie Arāja - viņš man izrakstīja metotreksātu, plakvenilu... uz medrola es dzīvoju jau gadu un esmu no tā zināmā mērā atkarīga apmēram 1mg dienā, citādi man viss tā sāp, ka es varu mierīgi palikt gultā un pinkšķēt
ir plaukstu un pēdu sīko locītavu tūska un sāpes, tagad sāp jau labais plecs...
man ir 43 gadi, bet tikai tagad es saprotu, ka zīmes par šo saslimšanu man bijušas jau vismaz pirms 10 gadiem
bet uzliesmoja pamatīgi pirms 2 gadiem... un es nevaru un nevaru saņemties dzert tos nāvēkļus...
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 15:47
Pamēģini varbūt šo - http://www.advancedhealthplan.com/honeyandcinnamon.html
http://ezinearticles.com/?cat=Health-and-Fitness:Arthritis
Agnessse
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 15:48
Mani pārņem tiešām skumjas, lasot, ka cilvēki neuzticas saviem ārstiem, bet domā par visādiem homeopātiem u.c. dziedniekiem. Homeopāts nepalīdzēs pie reimatoīdā artrīta (RS). Padomājiem pati - tā ir nopietna autoimūna saslimšana, kuru ārstēt paasinājuma fāzē diemžēl var tikai ar "smago artilēriju". Protams, ka no medikamentiem Jums būs blakusparādības, bet katrā ziņā nebūs ne 1/100 daļa no tā visa, kas minēts instrukcijā. Tur jau min pilnīgi visas, kas jebkad ir bijušas kaut vai vienam cilvēkam. Palasiet aspirīna blakusparādību lapu - būsiet pārsteigta, cik tur ir blakusparādību utt.
Jums jau nevajag homeopātu. Jūs varat ieliet sev spirtu zāļu pudelītē, iegalvot, ka tās ir "super - duper" iedarbīgas brīnumzāles. Katru dienu lietojiet pa 10 pilieniem un ticiet man - ja Jums tam ticēsiet - mazliet pat iedarbosies. Homeopātija darbojas uz ticības rēķina...
Bet, ja patiešām vēlaties panākt slimības remisiju - lietojiet zāles - ticiet man!
Re: reimatiskais artrīts
21.01.2010 23:41
Pievienojos>>>>>>>Agnessse.
Diemžēl tāda ir realitāte.
Ar ārstu var pakonsultēties,kā lietot lai blaknes būtu mazākas.
Ko lietot paralēli.
Kāda butu labāka diēta.
Kā ģērbties.
Kur atpūsties?
Kādas fizioprocedūras palīdz?
Kā celt imunitāti.Kas pie autoimūnām infekcijām ir gandrīz neiespējami.
Tas ir ļoti sarežģīts jautājums.
Uzvar tie,kas pacietīgi kopā ar ārstu cīnās pret slimību.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.05.2012 11:52 by Mazdakteris1.
nu jā... bet tomēr ķīmija organismā... kā negribas samaitāt vienīgo ķermeni, kas man ir...
ieva9
Re: reimatiskais artrīts
23.01.2010 22:17
Man ir JRA.
Es lietoju homeopatiju jau kadus 4 menesus. Ir rezultats.
Ieprieks lietoju MTX.
Homeopatija arste organismu kopuma.
Ja aiziesi ar locitavu sudzibam, tev var uzrakstit netikai zales, kas ir paredzetas locitavam, bet ari vel citas.
Ja, homeopatu izvele ir liela, atrast isto ir gruti.
Iesaku pameginat.
sise
Re: reimatiskais artrīts
15.02.2010 19:35
saņēmos un sāku dzert zāles... nekādas blaknes vēl nemana? varbūt tās būs vēlāk? un tā var būt, ka pēc apmēram 10 dienu zāļu lietošanas liekas, ka ir sliktāk....?
ieva9
Re: reimatiskais artrīts
17.02.2010 16:25
Blaknes var but atrak vai velak, vai ari nebut.
es ieteiktu uztaisit pec gada osteodensitrometriju.
Man ir 38 gadi, un kādus 8 gadus mani mocīja RA, konkrēti - cieta abas gūžas locītavas un nedaudz abas ceļa locītavas. Visu laiku izjutu nelielas, bet izturamas sāpes, kas ar gadiem pamazām un nerimstoši pieauga. Tā tas turpinājās līdz 2012 gada ziemai, līdz vienu rītu pieceļoties sapratu, ka esmu kļuvis gandrīz vai invalīds. Katru rītu ļoti sāpēja un sūrstēja gūžas, īpaši jau labā, likās ka locītavas ir neatgriezieniski izčakarētas un staigātājs vairs nebūšu, nerunajot nemaz par skriešanu un sportošanu. Sāku pat apsvērt gūžas protezēšanas iespēju, bet zinot kādas tur izmaksas ejot bez rindas un cik lielas rindas ir ejot bez maksas, sapratu ka jābūt citam risinājumam, lai gan ārsti mani jau bija pārliecinājuši, ka šo slimību neārstē un līdz mūža beigām būšu spiests dzert imūnsupresijas zāles, kas mani laika gaitā padarīs par dārzeni vai novedīs pa tiešo kapā.

Palaimējās, uzraku internetā alternatīvo atveseļošanās informāciju, un kopš tā laika daudz kas ir mainījies, lai gan pagājuši ir tikai 3 mēneši, rezultāts mani spārno.
Protams tik īsā laikā RA pilnībā izārstēt nevar, taču jau esmu ticis galā ar sāpēm, un ja dažu reizi, kaut kas vēl iesāpas tad tikai manas muļķības un pataloģiskā slinkuma dēļ (jo dažreiz atļaujos arī pārkāpt protokolu, vai arī uzlikt pārak lielu slodzi locītavām ko pagaidām vēl nevajadzētu darīt)

Mana pieredze un pārliecība - lai tiktu vaļā no RA nevajag arstus, ne tradicionālos, ne homeopātiskos, jūs paši varat tikt galā ar RA. Lai gan ir pagājuši tikai 3 mēneši kopš sāku pieturēties pie atveseļošanās protokola, spriežot pēc esošajiem rezultātiem jūtu, ka spēšu uzveikt RA pilnībā ja ne gada, tad divu - triju gadu laikā. Un jā, es jau VARU SKRIET !!!

Man aug meita un doma par to ka nespēšu ar viņu kopā skrieties pa mežu vai pludmali man agrāk uzdzina tādu depresiju, ka dzīvot negribējās, papildus vēl sāpes radīja īgnumu un neiecietību pret tuviniekiem, kas katru ikdienu pārvērta pelēku.

Par cik esmu tikai atveseļošanās sākuma stadijā vairāk neko neteikšu, par turpmākajiem rezultātiem uzrakstīšu pēc pāris mēnešiem. Tad varbūt apkopošu visu informāciju par protokolu, pieļautās kļūdas un novērojumus. Kaut kur to visu nopublicēšu vai arī sākšu pats ārstēt NEĀRSTĒJAMOS RA pacientus :)))

Ar katru dienu pārliecinos, ka par ārstu ir tiesīgi saukties tikai reālie ārsti - ķirurgi, dzemdību speciālisti, utt.

Reimatologi un ģimenes ārsti NAV ĀRSTI ! Piemērots nosaukums šiem būtu farmācijas industrijas speciālists.
FFF
Re: reimatiskais artrīts
23.05.2012 12:15
Kaa jums noteica to RA? Es te tagad jau kadu gadu netieku gudrs, man analiizees uzraadijaas reimatoiidais faktors 1200, un tas sataigaa taa aptuveni liidz 2000. izstaigaaju pie visaadiem aarstiem nodevu dazaadas analiizes saka ka nav RA jo RF viens pats to nenoziimeejot katraa zinjaa neko pateikt neviens nevar.
Re: reimatiskais artrīts
24.05.2012 10:52
Stipri smaržo pēc kārtējā brīnumlīdzekļa.Kritērijs ir tikai viens.
Par tāda līmeņa atklājumu dod Nobeļa prēmiju.Gaidām, kad varēsim apsveikt tevi un cilvēci!
Jo tiks atklāts galvenais.Kā tikt gala ar auto imūnām infekcijām.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.05.2012 10:53 by Mazdakteris1.
Re: reimatiskais artrīts
24.05.2012 11:39
Mazdakteri, nu kā lai saka, izskatās, ka es nesmu vienīgais cilvēks kas dod priekšroku terapeitisku slimību ārstēšanai pie ķirurgiem. Atšķirība ir būtiska un ne par labu terapeitisko nozaru speciālistiem. Tas ir zināšanas un nosvērtība pret drudžainu un haotisku zāļu izrakstīšanu lielos daudzumos... Un kā nereti izrādās, trāpijums ir garām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: reimatiskais artrīts
26.05.2012 11:58
Ārsti macās apmēram 10 gadus....Vēl pieredze ir jāiegūst.Bet te cilvēciņi paziņo,ka izdarījuši pasaules nozīmes atklājumus.
Galvenā tehnoloģija šiem brīnumdariem ir bezkaunība.
Ja parokas dziļāk ,šiem brīnum dziedniekiem, tad vienmēr atklajas merkantilas intereses vai šizofrēnska rakstura kaites.
Ārsti mācās balstoties uz desmitiem pat tūkstošiem gadus krātām cilvēces zināšanām.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.05.2012 11:59 by Mazdakteris1.
jurcis
Re: reimatiskais artrīts
23.07.2012 18:49
FFF, atstaaj luudzu sheit savus kontaktus, ljoti veelos paarbaudiit doto metodi arii uz citiem RA pacientiem, protams, ja esi tam atvērts. Piebilde, nekādi izdevumi no tavas puses nebūs.
FFF
Re: reimatiskais artrīts
24.07.2012 10:15
Bet man nav reimatoiidais artrīts.
jurcis
Re: reimatiskais artrīts
24.07.2012 13:45
ok, tad sorry
Re: reimatiskais artrīts
14.08.2012 15:28
jurcis - man liela interese (lasi-nepieciešamība) jo vīram RA, man arī autoimūna reimatoloģiska saslimšana. Mans e-pasts sancene@hotmail.co.uk
Labdien Jurcis

Piekriitu Jums par aarstiem..tik daudz vilssanaas..vienaldzibas,,neprofesionalitaate.
es lloti veeleetos ar Jums padaliities RA alternatiivajaa aarsteessanaa.Arii es daudz esmu peetiijusi un mekleejusi dazzadus alternatiivus liidzekllus priekss RA.Vai Juus vareetu man uzrakstiit uz e-mail??ar ciennu Lauma
laumak@tvnet.lv
Gvido
Re: reimatiskais artrīts
07.01.2013 15:59
Ja viņam patiešām būtu kāda sakarīga ārstēšanas metode un vēlme palīdzēt cilvekiem, viņš to metodi būtu ierakstījis forumā.
Re: reimatiskais artrīts
07.01.2013 16:23
Strīdīgs jautājums... Vēl Bībelē rakstīts, ka nav ko pērles dot cūkām... Tā kā neviens prātīgs cilvēks kuram patiešām būs kaut kas labs, to tā vienkārši neizbārstīs pa vējam... Tam visam ir arī vel citi, nopietnāki un ar Bībeli nesaistīti apsvērumi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: