Aknu vēzis

Aizsāka cY 

Aknu vēzis
22.01.2010 21:07
Sveiki!

Vai ir iespējams ar ultrasonogrāfiju noteikt, ka aknās ir vēzis?
Manai mammai bija pārbaude, jo nesen izgrieza krūts vēzi, ārsti pateica, ka kautkā nepatika akna un tur kaut kas esot. Tā riktīgā pārbaude (bija diezgan grūts nosaukums tāpēc aizmirsu) būs tikai pirmdien, jūtos vienkārši šausmīgi, jo neesmu gatava dzīvot bez mammas. Nezinu kā izturēšu lidz pirmdienai, jūku prāta.

Pat ja arī izrādās, ka tas tomēr ir tas..... Vai ir kāda pieredze ar to?
Vai to var izārstēt sievietei, kura vienu ļaundabīgo jau piedzīvojusi?..

Es ceru uz atsaucību, patiešām!






ĀĀĀ, kapēc dzīve ir tik netaisna!?!
Rama
Re: Aknu vēzis
23.01.2010 01:32
Tas, ka kaut kas nepatīk aknā....nenozīmē, ka ir tas ļaunākais...
Tev vienkārši jāsaņemas (nav viegli-es zinu) un jābūt tai stiprajai, jo ārī mamma baidās un pārzīvo. Viņai tavs dršaois attbalsts taga vajazīgs vairāk, ka ārsta slēziens.
Tu zini cik dauzas reizes tuvinieku rūpes, gādība un MĪLESTĪBA ir darījuši brīnumus.
Lai kāds arī būt ārstu slēziens-ir kā ir un cik arī atlicis, tik esiet kopā. Varbūt izdodas.!!
Re: Aknu vēzis
23.01.2010 13:36
Es paprasīju kā izskatījās tas, kas bija redzams. Tie bija divi blāvi plankumi..
Un pirmdien būs tikai konsīlijs. Mamma nesūdzās, ka viņai būtu kādas pazīmes. Viņa sakarā ar aknām jūtās ļoti labi. Tas mani nomierina, jo varbūt tur nekas ļoti nopietns nav. Es ceru.
Rama
Re: Aknu vēzis
23.01.2010 20:19
Aknas jau pašas nesāp. Kāmēr darbojas un nav ciroze.... Bālais plankums ir audu sabiezējums, bet no kā tas jāpārbauda.
Re: Aknu vēzis
24.01.2010 15:24
...aknās pašās, ja nemaldos, vēzis ir ļoti reti... arī otra ļaundabīga saslimšana nav bieži... drīzāk runa varētu būt par metastāzēm...
Re: Aknu vēzis
24.01.2010 19:01
Kas ir metastfāzes?
Bet ja vēzis ir nesen bijis tikai citā vietā, tad arī saslimšana var būt reta?
Re: Aknu vēzis
24.01.2010 19:43
...ja nesen ir bijis vēzis citā vietā, tad tas pats vēzis var būt izplatījies citur organismā... un tad to sauc par vēža metastāzi...
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 08:51
To var kaut kā izārstēt?
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 08:52
Analīzēs neuzrāda neko pa tām metasfāzēm, lai gan viņai analīzes visu laiku ir ļoti labas. Arī tad kad bija citur vēzis.
W
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 10:01
Atbildes uz saviem jautājumiem atradīsi Drg.habil.med. Daces Baltiņas grāmatā Diagnoze - vēzis, grāmatu par velti izplata onkocentros. Veiksmi!
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 12:06
...atbildes mamma atradīs sarunā ar ārstu...
W
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 12:51
Konsīlija lēmums mēdz būt viens nepaplašināts teikums, bet minētajā grāmatā 190 lpp.
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 12:53
...taapeec es teicu- ar aarstu, nevis konsiiliju... graamatu pacients pats nekaadi nepiemeeros savai konkreetai situaacijai jautaajumaa par to, vai to var izaarsteet...
W
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 13:06
Ja ārsts apgalvos, ka viņš izārstēs, tad tas nav profesionālis. Lai nu kam, bet ,,, tas jāzin būtu, ja vien skleroze neņem virsroku.
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 13:14
Grāmata ir kaut kas ļoti vispārējs, to var lasīt vispārīgas informācijas pēc (grāmata laba).
Bet katra pacienta katru konkrēto situāciju pārzin viņa ārsts, nevis grāmatas, ja vien iztēle neņem virsroku.
W
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 13:18
Aizmirsu piebilst, ka minētajā dr. Baltiņas grāmatā ap 20 lpp. veltītas tieši PIEDERĪGAJIEM. Veiksmi!
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 15:57
Es apbrīnoju tos dakterus tiešām.
Viņai 12 bija jābūt uz to konsīlij, bet viņu pat neiesauca ( bez iesaukšanas nevar iet iekšā ), viņa stāvēja garu rindu, un beigās redz, ka visi tie dakterīši iet prom. Normāli vispār.
Tad viņ ieraudzīj savējo dakteri un tā daktere nozīmēj rīt ķīmiju.
Murgs sākas no sākuma...
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 16:06
Konsīlijos vispār pacients pats reti kad piedalās. Jo, uzklausot tur runāto, lielākā daļa dabūtu hipohodriju uz līdzenas vietas. Ja nu ir kāda akurāt apskatāma vaina, tad bariņā aiziet apskata vai izsauc. Varbūt mamma pārprata- ka jānāk bija pie sava ārsta pēc slēdziena, ne jau uz pašu konsīliju?
Re: Aknu vēzis
25.01.2010 17:01
Nu varbūt ar..
Re: Aknu vēzis
26.01.2010 19:09
Katrā gadījumā - veiksmi jums un izturību!!
Re: Aknu vēzis
26.01.2010 20:27
Re: Aknu vēzis
10.06.2010 12:12
Tagad situācija ir tāda, ka ķimijas vairāk nelies, jo var nobeigt sirdi. Ja grib dzīvot, tad iespējams var palīdzēt kādas zāles par n-tiem tūkstošiem.
Esmu nikna uz valsti par to, ka šeit bez naudas jāmirst..
Jautājumi man jums tādi...
Vai kādam ir bijis sakars ar agresīvo vēža formu aknās, un vai bez dārgajām zālēm izdzīvoja?
Vai kāds zin, kur var aprunāties ar kādu jaunieti, kuram no vēža ir nomiris kāds no vecākiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 5?
Ziņa: