Mugurkaula skriemeļu vairāk

Aizsāka Jana V. 

Jana V.
Mugurkaula skriemeļu vairāk
12.02.2010 11:01
Nesen sakarā ar sāpēm mugurā man uztaisīja rtg visai mugurai, un ķirurgs mazliet samulsa, un apsveica mani- man esot par vienu mugurkaula skriemeliti vairāk nekā ,,normālam,, cilvēkam. Kā tas ietekmē cilvēku, viņš teica, ka tas vēl nav izpētīts. Hm, varbūt tāpēc esmu pārlieku jūtīga, spējīga uz 4 orgasmiem, kas to lai zina, jo, kā zināms, no katra skriemelīša atiet 2 nervi.Zinātāji, palīdziet man ar info!
khi
Re: Mugurkaula skriemeļu vairāk
13.02.2010 14:39
Kurā vietā ir tas papildus skriemelis? Kakla, torakalajā, jostu vai os coccygis daļā?
Jana V.
Re: Mugurkaula skriemeļu vairāk
13.02.2010 19:40
Hm, nezinu, neteica man, toreiz sāpēja krusti...Varbūt kāds mediķis varētu mani papētīt un uzraxtīt kādu zinātnisko darbu, ha. Bet patiesībā, esmu pārjūtīga- traucē pat mazākās veselības problēmas.
Re: Mugurkaula skriemeļu vairāk
14.02.2010 16:01
nju, parasti tur ir papildus nestabilitāte un palielināta reflektorā uzbudināmība.
Anda L.
Re: Mugurkaula skriemeļu vairāk
18.02.2010 22:01
Nu, man arī ir viens "lieks" skriemelis lumbālajā daļā. vertebrologs teica, ka tas nav nekas super īpašs un no tā nemirst :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: