ofloxin un vitamīni

Aizsāka nezinu 

ofloxin un vitamīni
16.02.2010 00:55
Sveiki!

Ļoti priecātos, ja kāds no jums varētu atbildēt uz manu jautājumu - ja lietoju antibiotikas, kuru instrukcijā rakstīts, ka zāles, kas satur magniju, dzelzi un cinku, samazina to efektivitāti, vai man vajadzētu pārtraukt lietot vitamīnus, kuru saturā ir šīs vielas? Es vienkārši esmu samulsusi - zināms, ka antibiotikas iedragā imunitāti, tāpēc gribētu vitamīnus lietot, bet vai tā būtu pareizi?

/Atvainojos, ka tēma ievietota arī forumiešu sarunu sadaļā, pati paziņoju par neiederību. :)
Re: ofloxin un vitamīni
16.02.2010 19:44
Atbildi atradu. Ja nu kādu kaut kad tā varētu interesēt, tad, lūk, ko es atradu - "If you are taking mineral supplements; antacids containing aluminum, calcium, or magnesium (Maalox, Mylanta, Tums); didanosine (Videx) chewable/buffered tablets or oral solution; sucralfate (Carafate); or vitamins containing iron or zinc, take ofloxacin two hours before or two hours after these medications."
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: