nezināmas izcelsmes izsitumi

Aizsāka medamen 

Ir daudziem zināma tāda lieta , kā nātrene. Pārsvarā tās uzmetas no uztraukuma, bet man tādi izsitumi metas no karstuma, no svīšanas, un ari no uztraukuma.... Sīkas niezošas pumpas klāj visu ķermeni! 2 gadus lietoju visādas ārsta izrakstītas zāles, bet pa šiem 2 gadiem, nekas nav mainījies ... Ir dzirdēts, ka citam pateica, ka tā tavs ķermenis darbojas uz sviedriem, bet kā tas iespējams ja tas parādījies tikai nesen...

Iespējams kādam ir bijuši tādi izsitumi, un ir skaidrs kā pret tiem cīnīties? Savādāk, tagad ziemas laikā, izstabās silti, padzer karstu tēju, un tu esi sasvīdis un sāk mesties jau nelieli izsitumi...

paldies par sapratni



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2010 11:35 by puce.
Re: ārstu nolaidība vai papildus peļņa? slimiba
26.02.2010 21:52
kas notika dzīvē, kad tas sākās?

nu neārstē ārsti šito, veltas cerības. pretalerģijas preparāti var tikai atvieglot situāciju.
itka nekas tads kas nebutu bijis agrak. veel arsts teica ka iespejams puteklu ercites, bet nu itka tika pusti tie strunti, kas atbrivo no taa... bet vai ir iespejams ka tas ir no smekjeshanas un iespejams no sabojata organisma ar visadam neveseligam partikam u.t.t ? jo gimenes arste ieteica iztirit organismu, jo tiesham esmu lietojis uztura daudz eljainu produktu, daudz koka kolas.. smekjejis...
medamen Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> itka nekas tads kas nebutu bijis agrak. veel
> arsts teica ka iespejams puteklu ercites, bet nu
> itka tika pusti tie strunti, kas atbrivo no taa...
> bet vai ir iespejams ka tas ir no smekjeshanas
> un iespejams no sabojata organisma ar visadam
> neveseligam partikam u.t.t ? jo gimenes arste
> ieteica iztirit organismu, jo tiesham esmu
> lietojis uztura daudz eljainu produktu, daudz koka
> kolas.. smekjejis...

P.S. - vasara kadas 3 reizes pectam, kad pumpas jaw taka iet nost, paradijas to vieta tadi kaa mazi balti puslishi, bet tas bija tikai vasara
hm, tiesham nevienam ta naw bijis ? savadak sanak ka 18 gados, kad tik velk uz izklaidem, jasez majas... vasara sauloties nevar, skriet nevar... paliec neaktivs...
Re: ārstu nolaidība vai papildus peļņa? slimiba
01.04.2010 12:00
un kāds tam sakars ar ārstu nolaidību vai papildus peļņu?
No sauļošanās nepaliek labāk? Varētu būt kaut kāda alerģija. Un tādā gadījumā tiešām - kamēr nesanāks atklāt cēloni, tikmēr tie medikamenti ir tīri simptomātiski.
Bet kaut kas to mehānismu palaida - nebija kāds stress papildus, eksāmeni kautkādi? Slimība kautkāda? Pārvācies uz citu dzīvesvietu?
Katrā ziņā - es sekotu tam, ko saka ārsts, ja nu kas nostrādā.

šite palasies http://www.medscape.com/viewarticle/461843



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2010 12:05 by Noela.
Re: ārstu nolaidība vai papildus peļņa? slimiba
01.04.2010 13:57
Man arī tā gadās, kad svīšana un uztraukums, kaut gan nav vairs sen jau astoņpadsmit. Kā ārstēt nezinu un man to nevajag. Man uzmetas uz rokām visbiežāk. Dažreiz uz ķermeņa. Nātrene nav tas trakākais dzīvē, cik ātri parādās tikpat ātri pāriet.
Re: ārstu nolaidība vai papildus peļņa? slimiba
01.04.2010 17:04
ādas lietas kopumā ir ļoti problemātiskas. to autors laikam nezina, jo ar tradicionālās medicīnas metodēm tās var tikai apārstēt, kas dažkārt nav mazsvarīgi, taču tā nav ķirurģija, kur, ja paveicas, var izņemt audzēju līdz saknei vai tml.
āpstākļi, kādos Tava nātrene rodas, liek domāt, ka notikums ir psihogēnas dabas. turklāt smēķēšana, kolas utt. vienmēr ir provocējoši faktori, jo sastāvdaļas nelabvēlīgi ietekmē visu ķermeni, arī nervu sistēmu. nekāda īpaša attīrīšanās nav nepieciešama, vnk jābeidz visu nederīgo lietot.

te vairāk ir jautājums par dzīvesveidu un iekšējo stabilitāti.

varbūt tas ir saistīts ar Tavu vecumu, kad ķermenī notiek visādas pāmaiņas. pataujā vecākus, vai bērnībā nebija alerģijas.

jādomā par fiziskām kustībām, labu uzturu un veselīgu pašvērtējumu.

diemžēl dažas problēmas ar ādu ir uz mūžu, kad sevi jāpieskata un jāizvairās no provocējošiem faktoriem. mēģini apskatīties, kas notiek, ja pieradini sevi pie gaismas un saules pamazām.

dažkārt grūti risināmu veselības problēmu gaita kļūst mierīgāka, ja stabilizē nervus un spēj tik ļoti par notiekošo neiespringt, jo vienā brīdī var iestāties aplis: Tu iespringsti, un Tev parādās nātrene, pēc tam Tu streso par nātreni...
man ir tieeeši tāda pati vaina. man ir 17 gadi, tas sākās pēkšņi, tradicionālā medicīna nepalīdz.
slimukitis
Re: nezināmas izcelsmes izsitumi
06.03.2015 22:36
Sveiki!
gribet uzinat ka tik vala no pumpinam kas man loti biezi uzmetas uz mana kermena!

tas ir sarkanas un loti niezosas, nedod dievs ja es pakasu vinas. tad tas sak mesties pa visu auksdalas kermeni.

vai jus man varetu paskaidrot no ka tas metas?
nātrene
Re: nezināmas izcelsmes izsitumi
06.03.2015 23:41
Labvakar!
Ar nātreni mocījos 1,5 gadus. Pirmajā reizē kad izsitās pa visu ķermeni, nokļuvu ar ātro palīdzību pat slimnīcā. Staigāju pa ārstiem meklējot nātrenes iemeslus, bet nekā, bez rezultātiem.Nokļuvu pie neirologa ar citu kaiti un viņa man ieteica dzert antidepresantus. Taču dzerot antidepresantus, nātrene pazuda.Nav bijusi 1,5 gadus.
Re: nezināmas izcelsmes izsitumi
07.03.2015 09:53
Medmen. Sapratu,ka esi puisis 18.g.Vēl augumu, svaru. Tad ādas tipu. Gaišais,parastais,brūnais.Pasaki vēlreiz kad tas tieši sākās.Drusku apraksti pašus izsitumus. Mazi,sarkani,niezo;si. Ar strutu galviņām, bez strutām? Vai viņi ir pumpas vai tikai krāsa un sataustīt nevar? Zvīņojas? Kreveles veido? Raksti lūdzu sīkāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 9?
Ziņa: