tuberkuloze mazulim

Aizsāka Sanita699 

Sanita699
tuberkuloze mazulim
01.03.2010 21:49
Esmu dikti nobažījusies par draudzenes gadu veco bērniņu - viņam atklāta tuberkuloze. Bērniņš guļ bezsamaņā... Vai ir cerības???????? Vai ir kādam pieredze vai ko dzirdējis..... Man tas dikti, dikti sāp....
Re: tuberkuloze mazulim
01.03.2010 22:34
ciniski, bet fakts- kamēr cilvēks ir dzīvs, vienmēr pastāv cerība! :)
Sanita699
Re: tuberkuloze mazulim
01.03.2010 22:40
Paldies par cerību! Ceru un nevaru sagaidīt, kad viņa māmiņa paziņos man priecīgo vēsti - puisītis pamodies!
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 16:21
Lai mazais veseļojas.
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 19:43
Diemžēl, Latvijā cirkulē a/b rezistentā TBC.
Ja tas ir tas gadījums, par ko runā prese,tad sapratu,ka ir sācies TBC meningīts.
Tad jāpievienojas Dr.med.
Mana necilā pieredze saka-potes (vakcīnas) izglāba cilvēci!
Lai cerība aiziet pēdējā.
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 20:06
Vispār, dzirdot šādus gadījumus, tā i gribās visus tos vakcīnu absolūtos noliedzējus (precizēju: nevis tos, kas reāli domā ko vajag vai nevajag,, bet tos, kas akli aģitē ar putām uz lūpām) ...
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 20:47
fanātiski "zaļie" ir visnepatīkamākie... nesen viens gribēja man parādīt, kādus dzīvnieku nonāvēšanas attēlus tieši viņi tur savās mājaslapās un ņemas ap to. šermuļi iet.

vakcināciju pretinieki diena.lv šai sakarā arī bija salikuši linkus ar šausmīgu anafilaktisku reakciju uz poti vienam bērnam ASV laikam, māte stāv blakus un smaida... ārprāc... bērns fotografēts katru dienu. kurš tādos apstākļos par kaut kādu fotografēšanu spēj domāt? un cik tādu gadījumu pasaulē ir? es tādā situācijā no šoka vien būtu renaimācijā. to vispār parasts cilvēks nevar skatīties. kopumā kaut kādi bezsirdīgi radījumi it kā bērna sargāšanas vārdā.

ļautiņi ar smagu parāvienu.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2010 20:54 by Runcene.
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 20:59
galīgi neesmu vakcīnu noliedzēja, bet ir dzirdēts arī par tbc kā potes sekas...
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 22:04
šajā gadījumā mazais bija nevakcinēts.
Re: tuberkuloze mazulim
03.03.2010 22:05
Runcene jā, tā bija reakcija uz, šķiet, B hep poti (vismaz tā to pasniedz tie, caur kuriem izgāju uz to linku ar tām bildēm).
Re: tuberkuloze mazulim
04.03.2010 09:52
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 15:41
cik žēl, kad mirst tik maziņi.... :(
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 16:45
Mirst tāpēc, ka pārāk labi dzīvojam un sākam spļaut virsū civēces pieredzei.
Potes izglāba cilvēci.
Trīdesmit gadu laikā potēju simtiem cilvēku,kas ilgi pēc tam atradās manā redzes lokā.
Neatceros nevienu nopietnu komplikācijas gadījumu.
Potējām pret Ērču encefalītu,Difteriju,Gripu, u.c.mazākpazīstamām vainām.
Acīm redzot skolās māca slikti vēsturi par Melnajām bakām,Polimielītu,Stinguma krampjiem.Trakumsērgu.....
Žēl mazās dzīvībiņas.
Žēl vecāku, kas tagad visu mūžu nenomazgās no sevis vainas apziņu.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2010 19:29 by Mazdakteris1.
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 17:54
Redz, es vecumdienās padevos kārdinājumam potēties... atrāvos tā, ka maz nelikās... tā kā piedod, ne pats potēšos vairāk nedz citiem ieteikšu to darīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 18:37
tikai tāpēc ka pats atrāvies? Jauka loģika. Tevi bērnībā nepotēja?
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 19:59
Potēja bērnība bet jebkurā gadijumā mazdaktera sauklis "Potes izglāba cilvēci" ne sūda nav vērts jo cilvēce pastāv daudz senāk un ja arī uzskatīsim, ka izglāba to cilvēci tad tas tāds lāča pakalpojums vien ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 20:44
ku! tipa - lai dzīvo dabiskā izlase! -tā?
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 21:12
Jap...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 21:27
Tais laikos nebija taada rezistentaa tuberkuloze :?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: tuberkuloze mazulim
09.03.2010 21:39
ku! - tad ko tu tur centies vēl ārstēt? lai tak dzīvo tā dabiskā izlase, ne?
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 08:24
Ku!
Ko potēji un kas bija par problēmām?
Es arī pošu upuris :-((
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 09:57
Difterijas un ērču encefalītu kopā... Pēc pirmās reizes bija tā drusku jocīgi bet otro reizi kā iepotēja tā pēc dažām dienām sākās... pamatīgs elpas trūkums, potītes sapampa kā kluči... Analīzes uztaisiju par latiem 70, neviens doks neko jēdzīgu nevar pateikt, tikai sūta pie nākamā... Ja nebūtu pašam ķēriens uz medicīnu un pats nepiemeklēti šo to ar ko stāvokli kompensēt, varētu būt, ka tas viss slikti beigtos... Mēnesi bija baigi slikti bet gada laikā jau gandrīz viss bija pārgājis... Tā kā varu teikt, ka kārtīgu robu tas man veselībā iecirta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2010 09:58 by ku!.
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 10:42
ku! Nu, iespējams ka tās vakcīnas noreaģēja ar visu to baiso buķeti, ko tu ikdienā lieto. Tu tiem ārstiem vispār stāstīji ko tu ēd ikdienā?
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 10:48
2 vakcīnas vienā reizē?
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 11:47
Noela

Precīzi tagad jau vairs neatceros ar kuru dakteri ko runāju bet noteikti runas par tiem UB ir bijušas un šķiet, ka kaut ko pat mainiju tajā periodā bet neviens ārsts man nekad nav teicis, ka tas būtu kas neadekvāts un ari pats es neredzu tam nekādu iemeslu. Tas vienkārši mulsina tos kas neko nelieto...


Runcene

Vēlāk jau es sapratu, ka nevajadzēja potēt kopā bet es gāju potēties pie profesionāļiem infektoloģijas centrā un neviens man nekad neteica, ka vajadzētu potēt atsevišķi...


Vispār visā tajā procesā es sapratu cik tomēr medicīna ir bezspēcīga reālu problēmu priekšā... un domāju, ka pa šiem gadiem situācija ir tikai pasliktinājusies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: tuberkuloze mazulim
10.03.2010 11:55
manuprat, tas ir ārprāc, ja vien nav jau rīt jābrauc uz kādiem īstiem džungļiem, kur bez vismaz tik un tik potēm nevar rādīties.

un cik nu no dokiem tas dzirdēts, tad vienmēr ir viedoklis: labāk tomēr ne.

viens cilvēks dabūja alerģiju no Fastum ziedes, briesmīgu... 2x resanāka kāja bij. visa medicīnas akadēmija nostaigāja garām, nekā. aizgāja pie dziednieka, viss pārgāja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: