Vakcina pret stinguma krampjiem

Aizsāka interese 

interese
Vakcina pret stinguma krampjiem
09.03.2010 11:15
Ludzu,apgaismojiet-ja cilveks nav vakcinets pret stinguma krampjiem,pec nopietnas traumas un bruces slimnica vinam dod vakcinu pret stinguma krampjiem,tatad-komplekso vakcinu,kura ietilpst ari difterija? Atseviski vakcina pret stinguma krampjiem nav. Ari tad,ja pacinetu slinmica nogada pec traumas, vinam so vakcinu dod, neatkarigi no ta ir vins vakcinets vai nav.To neviens nezina (ja nu bezsamana)...Un rezultata, ja es esmu poteta, nesen sanemusi pilnu kursu pret difteriju, ari stinguma krampjiem, noklustu slimnica bezsamana ar bruci, mani sapote ATKAL pret stinguma krampjiem un atkal pret difteriju? Ta ka nav par daudz? Vai ari sajos gadijumos ir atseviska vakcina,kaut kas cits( a lja imunoglobulins), ne ta pati pote ko dod parasti?
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
09.03.2010 22:05
Nevajag izdomāt šausmu stāstus.
Nevienu nepotēs esot pie bezsamaņas.!
Potēs ja būs pamatojums.
Ja ir bailes nēsājam līdzi potēšanas pasi
un pa kopijai katrā kabatā.
Fobijas.
Bailes ir ceļš uz nāvi!
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
09.03.2010 22:11
Peec traumas ievada imunoglobuliinu nevacineetiem. Man ta liekas. Un veel man liekas, ka ir arii atsevishkja tetanusa vaciina.
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
09.03.2010 22:16
a no imunglobulina nevar buut ka pret kaut kaadu proteinu alergjija un pljaks - pie dieviem?
Lai gan ko es te runaaju... i no bites meedz mirt citi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
09.03.2010 22:26
...var... tik no tetanusa arii var...
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
10.03.2010 00:10
tetanus bij tie kaut kaadi krampji?
aaa.... blje... stingumkrampji tak :D

In the United States, approximately 100 people become infected with tetanus each year, and there are about five deaths from tetanus each year.
Shtatos ir ~308831000 iedziivotaaju un uz tiem 100 saslimushie un 5 mirushie gada??? Tjipa ~0.000005% gadaa USA mirts no shitaa. Jeb Latvijaa tas TEORETISKI butu gadaa ~puscilveks saslimst? A reaali tieshaam taas statistikas nemaanaas. Ja tieshaam tik maz saslimst...vakcinaacija straadaa vai ari vnk mums taa slimiiba nekjer :D ...mosh sareekjinaaju nepareizi, bet taa attieciiba iipatneeja.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2010 00:29 by Mateus.
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
10.03.2010 10:11
Vispār tā patiešām ir ļoti reta lieta (es ne par statistiku bet no dzīves pieredzes) bet vienīgais arguments varētu būt tas, ka tie stinguma krampji patiešām ir diezgan smaga lieta (ja tomēr piemetās)...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
10.03.2010 10:43
Mateus - es domāju, ka vakcinācija strādā.
Interese
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
10.03.2010 18:31
Nav nekaadas fobijas. Uzreiz man vajadzeeja uzrakstiit - sogad man buus jaapoteejas pret stinguma krampjiem taatad komplektaa ar difteriju.Bet es negribu poteeties pret difteriju, gribu tikai stinguma krampju poti(nevajag luudzu lekciju). Es iedomaajos arii par tiem vecaakiem,kuri izveelas beernus nevakcineet pret visu, bet izlases kaartiibaa izlemj,kuras potes ir tiesaam svariigas. Tas noziimee, ka man nemaz nav izveeles,ja es esmu pret difterijas vakciinu, bet gribu vakcineeties pret stingumkrampjiem, es to nemaz nevaru izdariit, jo atseviska vakciina nav! Te nu radaas jautaajums- cilveeki nonaak slimniicaa, labi, ne jau gluzi bezsamanaa, bet ar nopietnu bruuci, vinam piemeeram, potee so poti, jautaajums - vai taa ir taa pati vakciina, ko mums visiem potee, kompleksaa vakciina pret stingumkrampjiem un difteriju vai tas ir kas cits, tipa imuunoglobuliins? ceru, ka saprotams,ko es domaaju...Atseviski vakciinas pret stinguma krampjiem nemaz nav? Ir tikai kompleksaa pote ar difteriju? Peec traumaam taatad dur atkal to pasu komplekso, neskatoties, ka cilveeks peec kalendaara nemaz pret difteriju nav jaapotee, gribot negribot tiek sanemta difterija komplekta?
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
10.03.2010 20:52
Visi jautājumi potēšanas kabinetam Latvijas Infektoloģijas centrā.
Ar cieņu.
cilveks2221
Re: Vakcina pret stinguma krampjiem
02.05.2013 12:29
vai drikst dzert snabi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: