Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā

Aizsāka Ainiņa 

Nesen pamanīju, ka man nagu gali ir savādākā krāsā nekā pats nags. Kādi 2-3 milimetri no naga gala ir tumšāk rozā, pat nedaudz uz sarkanīgo pusi nekā pats nags (lai būtu vieglāk saprast, pievienoju bildīti http://bildites.lv/images/mkeh9zcneltiskwmu2ku.jpg ).
Vai tas ir normāli? Tā nav kaut kāda slimības pazīme vai kas tml.?
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
09.03.2010 21:08
Nomierinies, kas tā par starpību... cilvēka ķermenis viscaur ir nevienādā krāsā, nav tak viņš no plastmasas taisīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Bet tā nav bijis visu laiku. Tikai nesen tādas krāsu izmaiņas notika.
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
09.03.2010 21:12
Vispār nagi mēdz mainīt krāsu... kaut kas ar hemoglobīnu vai skābekļa daudzumu asinīs... ja tvana gāzi saelpojas vai ķiršu kauliņus pārēdās tad točna maina krāsu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
09.03.2010 21:27
ja nolako, ari kraasa mainas

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Medicīnas forumā gaidīju nedaudz sakarīgākus viedokļus, ne tādus kā pēdējais komentārs. :)
Bet tik un tā paldies par viedokļiem.
jā, man arī tāda pati lietiņa ar nagu galiem, tātad cik noprotu tas ir normāli?
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
13.01.2011 16:15
Tas ir normāli.
http://adam.about.com/encyclopedia/Half-and-half-nails.htm
nav tik izteikti iekrasojusies bet tapat pamekleju talak google un tomer izdomaju pie doktora aizstaigat parunat!
Pēc doka apmeklējuma izstāstīsi, ko teica?
tātad vakar biju aizgajis pie ģimenes ārstes.
nagi bez izmaiņam ar to problēmu man nosūtijumu pie dermatologa uzrakstīja.
un man papildus jau kādu 1-2 ned turas 36.9-37.1 temperatura parasti man ir 36.6 un siltums tada sajuta ka naktu no veders apkaimes..
šodien biju nodo dažādas asins/urīna analīzes rīt būs rezultāti.
Cerams, ka tomēr nekas nopietns. Turpini informēt kā gāja.
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
18.01.2011 19:38
Paldies par info.Mums noder. Ja prasa palīdzību, padomu,tad vajag vismaz dzimumu,vecumu,svaru, garumu(auguma :) Un protams to par t*, sajūtām,slimošanu.Nodarbēm. Vai nav būts daudz dabā ar slēpēm. Lietots alkohols. Apsaldētas rokas? Spēlētas klavieres vai citādi dauzīti pirksti?
Vai nav spilgti sarkani vaigu gali? Aizturētas mēnešreizes?
Lai veicas
esmu 21 gadu vecs vīrietis, svars apmēram 92 kg augums 1,92 m temperatura turas tuvu 37*, sajūtas nav izteiktas - nekur nesāp, klepus nav, nedaudz limfmezgli jūtīgaki. pēdējo mēnesi nēesmu aktīvi sportojies ieprieks pluss mīnuss regulāri nodarbojos ar vieglatlētiku. kā jau ziemā rokas ir dažreiz nosalušas bet ne nopietnāk kā citās ziemās. Alkaholu nopietni nelietoju varbut paris alinus nedela un reizi menesi kads pasakums ar stiprakiem dzerieniem. esmu nesmēķētājs. vaigi ir nedaudz sarti bet tas visticamak no niksanas majas. un asins spiediens aizvakar 150/80 vakar 140/70.
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
18.01.2011 23:02
Nu jau siltāks. Asins spiediens varētu būt pie vainas.Kaut gan tad perifērie asinsvadi ir spazmēti. Par kādiem limfmezgliem iet runa?
Domāju, ka varētu būt intoksikācijas rezultāts. No infekcijas kas palašina perifēros asinsvadus. Līdz diagnozes noskaidrošanai dzert daudz šķidruma. "C" vitamīnu. Kalcija glukonāta tbl.Kumelīšu tējas. Kāds urīna izdalīšanās process. Daudz, maz? Naktī jāceļas? Pret asins spiedienu, laikam ģimenes ārsts ir ko izrakstījis. Ar svara bumbām nodarbojamies?Par vaigiem jautāju jo gribēju zināt par hemoglobulīna līmeni asinīs. Domāju, ka viss beigsies ok.
Lai vaselība uzvar.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2011 19:26 by Mazdakteris1.
paldies par informaciju.
kakla limfmezgli
ar uīna izavadi takā normāli nav ne daudz ne maz tik nedaudz vairak sanak jo lietoju padaudz škidrumu.
ar svara stieni un citadiem svaru cilasanas veidiem ir sanacis nosarboties bet taga jau apm 1.5 menesus nekas tads nav darits.
izrakstija man relaxen tabletes un kaut kadu pusamo kaklam
rīt bus papildus info kas un ka
Mazdakteri1, saki lūdzu, ja urīna izvade būtu biežāka nekā kādreiz. Es sieviete, 26 g.v, 60kg, 175 cm. t* normāla, slēpots šogad nav, alko šad tad brīvdienās sanāk, bet ne daudz, rokas nav tikušas apsaldētas (vienmēr dūrainīši ir rokās), klavieres speļēt neprotu un to arī endaru, pirktus nekur nedauzu, uz tastatūras rakstu mierīgi, mēnešreizes tādas, kādas vienmēr bijušas, stāvoklī arī neesmu. Bet jau kādu laiku ir tā, ka uz WC vajag biežāk kā kādreiz, lai arī šķirdumu neuzņemu vairāk. Citreiz viesībās ir bijis tā, ka sēž daudz cilvēku pie galda, es vakara gaitā paspēju 2x aiziet uz WC (jau sagaidot mirkli, kad ļoti vajag un tad tik ejot), bet neviens cits uz WC nav gājis. Kādreiz es varēju ļoti ilgi izturēt neejot uz WC.
Re: Nagu gali dīvainā (sarkanīgā) krāsā
27.01.2011 19:21
Jaaiztek pie urologa.Sievietēm, diemžēļ, bieži novērojams cistīts- urīnpūšļa iekaisums. Bieža urinēšana ir viena no cistīta pazīmēm. Nevar izslēgt arī citas nieru vainas, paaugstinātu asinsspiedienu, cistu urīnpūslī vai dzemdē..... Savara un auguma attiecības norāda uz vāju tauku slāni vēdera rajonā, kas arī rada labus apstākļus cistītiem :)
Lai veicas dzīvē, mīlestība un veseli būsim!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 23?
Ziņa: