Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās

Aizsāka upsaaaa 

Labdien!

Man pirms kāda mēneša vai pusotra sākās maza muskulīša raustīšanās. Tas uznāk periodiski un ilgst dažas minūtes, tad pāriet. Tas muskulis ir zem acs plakstiņa un pat gribot, pats to nespēju šādi sasprindzināt, bet šī raustīšanās notiek neapzināti. Bija līdzīga situācija pirms vairākiem gadiem, kad raustījās kāds cits muskulis kaklā. Pagāja laiks un tas pats no sevis pārgāja.

Sakiet, vai man organismam trūkst kādi mikroelementi? Ko darīt lai to pārtrauktu. Diezgan nepatīkami, kad sarunājoties ar cilvēku sāk raustīties viena acs, jo tas ir diezgan labi redzams no malas.
Re: Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās
26.03.2010 23:56
Пути Господни неисповедимы, как и наши нервы.

Tas var buut viskas. Ja truuktu mikroelementu buutu ari citas probleemas. Saakumam variet pameeginaat palietot visaadas nomierinosaas teeinas. Nepiipeet un nelietot kofeiinu saturosos dzeerienus un eedienus (kafija, teeja, kokakolas, sokolaade). Variet pasi pataisiit masaazas ap aciim. Normaali guleet. Ja straadaajiet daudz ar datoru, nemiet biezaak pauzes. Ja probleema ar redzi, pie acu aarsta.
Re: Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās
27.03.2010 20:33
Piekrītu Dr.asist. Raimonds.
Vēl varētu aiziet pie neiropatologa.
Tas izrakstīs "B" grupas vitamīnus. Apsekos.
Ja vajadzēs nozīmēs galvas datortomogrāfiju.
Re: Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās
28.03.2010 12:10
Man ir bijis ka seezhu vilcienaa un saak raustiities bicepss... vot tad ir smiekliigi :D
a siikie.. tas taa.. norma :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man arī ir raustījies tas muskulītis zem acs plakstiņa.tāda pastulba sajūta. Esmu piefiksējis,ka tas notiek,kad kādu ilgāku laiku vairākas dienas strādāju pie datora.tāpēc tagad ik pa pāris stundām strādājot, atpūtinu acis no kompja
Man arī tā nesen bija. Pārgāja pats no sevis dažu mēnešu laikā.
Domājams, ka tas ir Tiki tiki sidroms, tas izpaužas pie satraukuma. Tas ir sastopams lielākajai daļai cilvēku. Varbūt pēdējā laikā par kaut ko satraucies.
Paldies visiem. Simptomi joprojām turpinās. A par satraukumu - pamēģiniet tagad nesatraukties pie musu unikālās valdības, tās lēmumus uzzinot.
Re: Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās
16.04.2010 13:12
Man draudzenei tiks acī iemetās kad saņēma algas aprēķina lapu, un ilgi nepārgāja... nopietni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Man ļoti bieži neapzināti raustās apakšstilba muskuļi, gandrīz visu laiku, it sevišķi pēc slodzes. Nevar saprast. :)
Re: Mazo muskuļu neapzināta raustīšanās
30.06.2012 23:02
Ja nav dati par dzimumu,vecumu,augumu un svara attiecībam, tad neko.....
Vai ir karsts darbs cehā? . Vai lietojam daudz alko? Kofeīna sarurošus dzerienus?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 23?
Ziņa: